Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • Sisa77: Tak to se těšíme 😵

• holky asap má akci, mi napsal že k šatům od 6 března střední závoj zadara 🙂

• Ja se uz nemuzu dockat, mel 14dni spozdeni, tak sem uz jak na trni! v noci je poslali z hong kongu tak nevim kdy tu muzou bejt, modlim se aby to bylo zejtra. Porad to sleduju na dhl jak magor 😃

• Sponzor fóra
  • sisa77 : 🙂 vidim ze to mame kazda stejne .... ja sem taky porad sledovala .. 😃

• Arti, podle šatů? Nebo jen ty ze základní nabídky? Že bych si nechala udělat černě lemovynej? 😬

• selmice: a saticky sou krasny 🙂..

• emmili: napsal střední délku takže podle mě asi jakýkoli nevim

• arti, jeee, to je škoda, že tu akci máš až ted... 😬

• sunny: jj od soboty

• No nazdar siso 🙂 zase postavis cely forum na nohy a vsichni budou cekat na tvuj prirustek ... 😕 😉 tak ja se zacinam znovu tesit...

• kocky a sije asap aj zavoje?
    ja som nasla jeden co sa mi velmi paci,ale stoji celkom dost
    myslite,ze by to zvladol?
    http://www.weddingveil.com/veils2/images/mantilla/large/M84-000-CB5-1L.jpg

• beuska1986 😃 uplne sem se lekla jak sem odkaz otevrela...zavoj krasny ale ta nevesta jak pekne razi 🙂nejaky zavoje tam ma asap v nabidce ale teda esi sije i na zakazku..to je otazka na Arti!

• beuska: jo jen si ho musíš objednat a přesně říct jak ho chceš 😉

• selmice: 😃 😃 ja som sa jej tiez zlakla
    za tie ceny co pytaju si mohli zaplatit aspon normalnu nevestu 😃

• to je umyselne takova modelka - aspon na ni hezky vidis tu krajku 😃 a koukas jenom na zavoj a rozhodne na nej nezapomenes i kdyz skouknes dalsich 10 stranek ... 😎

• Sponzor fóra
  • arti:a ake materialy by som si na nho podla teba mala vypytat?

• beu: no to já ti nepovím to musíš vědět ty, jaký chceš závoj 😬 🤔

• Teda holky, dnes me polilo horko nebot sme vytahli saty od svedkyne co sil Asap a zjistili ze neni na snerovani jak jsme chteli...Tak svedkyne honem sup obliknout a svete div se - pasuji i kdyz jsou na zip.... tak se mi strasne moc ulevilo, protoze uz jsem videla nejcernejsi scenare 🙂 Prej to ma akorat, nesmi proste pribrat 🙂 ale na prsach by sice zas pribrat mohla ale v poho.... proste ji sednou paradne. tak asi tak 🙂

• selmice: tak to sem ráda 😵 kontrolovala sem jak sem ti je objednávala a na šněrování tam mají napsáno, akorát víš co si myslím, že to u nich nešlo protože jsou malé a kvůli té látce, že by se to třepilo podle mě jak blázen, tak proto si myslím, že to tam neudělali 😬 každopádně ste se opravdu dobře změřily a já dobře objednala tak je to fajn ( musím se pochválit 😃 😃 )

• Ahoj Arti,psala jsem Ti uz vcera, prosim Te ty tady holkam pomahas zarizovat saty?Mohly bysme se spolu taky nejak dohodnout,prosim?

• artichoke - no je to fakt ze je to i jina latka nez co ja mam plesovky... ale aspon mohli napsat ze to tam nemuzou odelat... jako ty nervy, fuj fuj 🙂 no proste pochvala pro nas vsecky 😃

• arti já už chci taky šaty ... popožeň je Číňánky jedny, dávaj akce na závoje a nemají čas na moje šaty 😃 😃 😃 Neee, samo si delam legrandu, ale uz bych je tu taky chtela mit, kdyz tak pozoruju holky...

• ivcik: napiš mi na mail artichoke@seznam.cz anebo tady do IP a poradím jak budu moct 😉

selmice: no oni asi nechtěli nervovat mě stejně jako já nenervovala tebe záměrně s těma volánama 😉

anyma: nespěcheeeeej, když budeš spěchat budou ošklivý, prudit je nebudu, pospíchali by a byly by ty šaty hnusný 😠 😃 😬 😎

• arti : dyt ja vim, jen at sijou pekne v klidu pomaloucku v pohode aby byly naaaadherny, mam jeste casu, hlavne to desne utika, uz je to mesic, co jsme objednavali a me to prijde jako bych se merila vcera 😉 😃 😃 😃

• artinko prosím nemůžeš mi sehnat nějaký šaty na družičku,měří 153cm tak ať jí to sedne

• treisi: jako dítě nebo uťáplou malou dospělou? 😬

• treisi: tak nevim si usnula a s tebou všichni ostatní či co 😒 😃 Já si teda u některých IP říkám že kdyby blbost nadnášela 😴 😦

• artichoke - jak to?

• ahoj holky
    shanim saty na prevleceni, slysela jsem o asapbay ale nemam s tim zadne zkusenosti.Muzete mi prosim nejaka poradit jak na to? diky

• selmice: no dotaz typu, když vydražím šaty za 4 dolary, tak už k tomu nic neplatím, že? a budou stejně krásné jako předloha? a kdy si mě pozvou na zkoušku? to mě fakt už odrovnalo 😴

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov