Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • artichoke: tak neteř chce ať jí je ušiju já 😦 🤔 Jinak já zapoměla,že jsem ti psala 😬 😃

• artichoke: to jako fakt? tak to snad ani nemuze byt mozny 😉

• treisi: no vidíš ještě lepší 🙂

selmice: ale je, ale je 😦

• Sponzor fóra
  • artichoke : ja myslim ze by si je mohli k asapovi pozvat 😃 kolik stoji letenka do Ciny?

• selmice: prostě když chce někdo pomoct, ráda pomůžu, víš že vyslechnu jakékoli nápady, řeknu svůj názor na to, co se týká šatů, poradím jak dražit a podobně, ale prostě slečny co přemýšlí takhle musím slušně odmítnout, protože to bych z toho zešedivěla než bych jim to vysvětlila se obávám 😶

• arti 🙂 nemas to s nama lehke, ale fakt mas muj obdiv, dostavas tak stupidni dotazy a stale se drzis a pomahas 🙂 jsi skvela fakt 😵

• Proč si holky neotevřete svatební salon, když máte tak pěkné šaty? V salonech jsou samé předražené hrůzy. Prodavačky, které tomu nerozumí. Když ty vaše budete půjčovat za polovic, tak jste v balíku.

• Ahojte babenky kde najdem foto kočiek čo majú šaty z ebay pre inšpiráciu?

• Napiš Artichoku 😃

• negativ, ty tady ted budes prudit 😠 ....a kdyz uz tak Artichoke 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• To se neskloňuje?

• neeeee, je to ženská a ne žádná zelenina (pokud je artyčok zelenina) 😛

• Tak já znám jen tu zeleninu

• mravcadlo : když projdeš diskusi, tak hodně holek co tady píše, tak má, takže u albech určitě uvidíš orig x asap

• Ahoj holky, tak konecne uz je mam, moje satky. Dopadlo to super, sem moc spokojena! musim jen malinko upravit bolerko, ale jinak parada 🙂

• Sponzor fóra
  • Sisa: No tak to je dokonalost 😵, tys nás ani nenapínala jako selmice 😃...

• emmili: dekuju, ja prudila u kvetnovek 😃 myslim, ze uz sem jim lezla pekne na nervy 😃

• sisa ty jsou achhh 😵 😵 😵 dokonalýýýýý 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• Sisa, no jo, ty to máš už za chvilku, to přišly akorát 😃. Jsou fakt nááááááádherný 😵.

• Dekujuuuu, jste hodny holky 😉 no jo jeste 2 mesice a mam po srande 😃

• Taky myslím, že jsme hodný holky, nevím, proč si to někteří nemyslí 😃😃😃 😉

• je orgasmus sprosté slovo? Jestli ne tak z nich mám duševní orgasmus 😬 😃 jsou nádherný

• 😃 to me tesi, dneska kdyz prisel balik, tak se mi nejdriv udelalo spatne, jak byl malej, letela domu z prace a pak na me vypadly jak z orisku 😃 Jsem fakt spokojena.

• Treisi 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• sisa budeš krásná nevěsta,pak chci photošku 😃

• To joo, ty se vdáváš 2 dny před mojí maturou, tak to se přijdu odreagovat na fotkách 😃...

• foto bude, jsem starej exhibous 😉

• sissa: moc ti sluší, ale teda ty sou mohutný ještě že to máš v květnu v srpnu by se člověk asi upekl co? 😬

• arti: taky me prekvapilo ze jsou ze 6 vrstev, ale sou prijemny na tele. Taky doufam ze nebudou 30, to by bylo desny!

• 16. začínaj zmrzlý muži, tak třeba budou mrazejky 😬, nechci strašit 😃...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Brigit Boutique - salón, kde sme pripravení plniť sny o svadobných šatách.
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov