Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • jj co mam posledni fotky v albumu to je Asapova prace, fotografova prace, prace vizazistky a skvele kaderncie 🙂 No ale za vsechno muze ASAP 🙂

• Arti: mam asi 3, tak ti je poslu 😉 Do alba je jeste nedavej, tohle jsou jen nahledy...dej tam az pekne upravene fotky co ti dam.

• selmice: a snad taky trochu já ne 😴 😃 😎

• Sponzor fóra
  • selmice - no tak to potom už hej 🙂 doteraz mi na väčšine asapových šiat niečo chýbalo, neviem, jednoducho to nebolo ONO, ale toto, wooow, to už je teda niečo 🙂)) sú naozaj nádherné 🙂 samozrejme vzdávam hold aj modelke, artichokinej šikovnosti, vizážistke a všetkým... 🙂
    btw - to si sa fotila len kvôli mojasvadba.sk? 🙂

• ARTI: no jasny!!!!
    wera.g : spis pro sebe, pro arti at muze prezentovat krasu asapovych satu. taky sem se chtela mrknout poradne jak na me vypadaji

• selmice😛osílala jsem ti vzkaz, mrkneš na to??Díky

• selmice: tak to je fakt nádhera! 😉

• Ahojte dievčatá, chcela by som Vás poprosiť, či ste sa na ebay niektorá nestretli s týmito šatami (v mojom albume)? Ak áno dajte mi prosím vedieť. Vďaka. 🙂

• grizly: senaldy už sem objednávala 🙂

• arti:můžeme objednat ty šaty, prosím 😉 🙂

• niki: jojo jen čekám na ten kompletní email od tebe co si psala že pošleš

• oukey, jdu na to, ať to máme za sebou 😉

• Holky prosím vás neměla jste od Asapa jedny z těchto šatů?

http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=1965419&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=1965421&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Už sice jedny šatky mám, ale pořád mi to nedá a uvažuju o koupi jiných 😃
    Jen bych chtěla vidět jak vypadají "na živo"

• silvie: jedny podobné sem už objednávala, myslím že madormi je má

• Ahojky holky.Hlásím se zpátky z úžasné Krkonošské dovolené🙂

• Sponzor fóra
  • veru: to se tak někdo má 😦 😃

• arty: děkuji! jdu najít albíčko! 🙂

• skafandrik: tu první za 20 dolarů a tu druhou ti prodejce do ČR nepošle.

• Ahoj arti, môžeš mi prosím napísať, u ktorého predajcu si ich objednávala a za koľko. Dík. 🙂 😉

• ahojte, na 99% som rozhodnuta dat si saty usit u asapa, len neviem kolko penazi si mam nachystat, a ci by bola bezkonkurancna Arti ochotna spolupracovat keby som mala nejake pochybnosti a otazky (co urcite mat budem)
    dakujem 😉 😬

• ahoj holky chci se zeptat za jak dlouho mám tak očekávat šatičky , když jsem si je objednala na landybridal 20. 2. já už se nemůžu dočkat , tak mě zajímá jestli dodržují ty dodací lhůty co tam uvádí? dík 🙂

• Tak Madormy měla uplně jiné 😢

• grizzly: u asapa - vybrala sem sama krajku a bylo to s příplatkem za kvalitu, a cenu už přesně nevím, to bych se musela podívat, ale bylo to mezi 6-8000 v super kvalitě, a pak holčina psala, že jsou náádherný, napsala jsem jí o fotku,ale neozvala se tak nevím kde je jí konec

oligaca: když vím poradím

gomy: tak jim napiš

silvie: už sem si vzpomněla, máš to v IP

• Ahoj Arti,dík za info, neobjednávala si náhodou cez ebay aj nejaké látky. Myslím tým napr. takú krajku, z ktorej sú tie šaty(senaldy). Mám celkom dobrú krajčírku, ktorá by ich zvládla ušiť, len neviem koľko by ma vyšla taká látka. A či sa vôbec na ebay predávajú nejaké látky.Ak by si vedela o nejakom predajcovi tak napíš. Vďaka. 🙂 🙂 🙂

• grizzly: ne neobjednávala,proč když objednám rovnou šaty a mám u nich jistotu že mi ručí hlavou že to bude tak jak je chtěno, ono šít z krajky není žádná sranda aby se to nesypalo si myslím..hlavně se obávám, že se to dost nevyplatí vzhledem k poště čoveče, ale zkus se mrknout na ebay, třeba najdeš

• arti jak si vyberala krajku? posielali ti obrazky jaku krajku maju k dispozicii alebo len slovne popisom? mne sa asap ozval ze mi saty co som si vybrala usije za 160 dol. s postovnym...su ciste ze satenu, ale uvazujem aj nad jednymi z krajky...

• Ahojte kde by som nasla ponuku siat asapa? dakujem

• Arti pořád nic 😞 nemáš nějaké zprávy 😞 ?

• ahoj. otazka ohledne vyberu krajky ci vysivky me taky zajima. - asi arti...
     kdyz si vyberu konkretni model, zadam miry pripadne upravy, material na co se mam zamerit ohledne vysivky? co mam pozadovat, aby saty byly takove jak maji? a kdybych si vybrala krajkove tak stejna otazka jako evka - mam pozadat o nejaky vyber krajky, ci jak zarucit kvalitu krajky co tam je? diky za odpoved....
    a preju pekny den vsem - holky, to je sileny si vybrat z takoveho nepreberneho mnozstvi, co 😛
    dnes jsem se v pohode zaregistrovala, tak uvidime co dal🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov