Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • Ahojky, tak se řadím mezi čekatelky, v PÁ mi Arti objednala u Asapa šatičky. Už se hrozně těšíííím 🙂
    Arti moooc díky 🙂

• Já už také čekám 🙂

• kacca: zatím nic od soboty se mi neozvali ani jeden mail 😠

• Sponzor fóra
  • dangala: zaregistrovala si se kde?? jestli na ebay, já nemám zkušenost že by sis mohla někde jinde říct z čeho to chceš, asap se taky ze začátku cukal a nedělá to standartně takže vybrat, sepsat, přesně říct kdo se rozhodl se do toho pustit, tak jen to neberte na lehkou váhu, příkladem je mnoho šatů z galerek kde se to nevyplatilo 😶

• arti:jak je to se clem, prosím tě?? 😉

• pokud ti to jde jako dar tak nic neplatíš

• ja chci takyyyy...cekat 🙂 arti u mne to bude jak s tou krajkou?

• janka: ty budeš mít eňo ňuňo 🙂

• Arti, mas v mailu fotky do galerie. 🙂

• selmice - díkes 😵

• Holky, žádné další šatičky na cestě? 😃

• janca: no právě, nikdoo 😞 bych se na nějaké mrkla taky

• na ceste ...ale jeste to vemou kolem sveta 😉 to pak bude sklizen najednou co?

• Tak snad se brzy Asap ozve, že posílá nějakou várku 😉

• Sponzor fóra
  • arti: jo, zaregistrovala sem se na ebay... kdyz rikas jen asap, znamena to, ze mam sledovat jen nabidky na landybridalu a http://stores.ebay.com/Landybridal-asapbay a ostatni prodejce ani nesledovat...? (ti ostatni nemusi byt asap, ze?) Potrebuju totiz nejak urychlit vyber - nedokazu si z takoveho mnozstvi vybrat 😃
    Dnes vsak jdu zkouset do salonu,at vim, co mi slusi a pak uz musim rychle jednat, aby to tu bylo co nejdriv...
    Uz se tesim! 😬

• dangala: to záleží na tobě od koho si šaty objednáš, já můžu jen doporučit, když si je chceš kupovat na ebay 😬 Já je přes ebay koupila jen jednou a to svoje jinak už pak nikdy takže ani nové prodejce nesleduji, jsou 3-4 ověření dá se říct ted už i roky a není nějak důvod proč zkoušet a riskovat u jiných, když takhle je to 100% jistota 😬 🤔

• ahojky, chtěla jsem se zeptat zda nemáte některá zkušenost s tímto problémem. Chtěla bych si objednat šaty, ale na svoji postavu potřebuji šaty s rukávy, ale kolikrát se mi líbí šaty, které rukávy nemají. Myslíte, že by bylo možné nechat si rukávy došít a nebo nějaké krátké krajkové bolérko taky od toho kdo šaty šije?Díky za radu.

• Bakula: Myslím, že není problém si nechat rukávy došít, ale spíš je lepším řešením to bolerko, jak píšeš - buď ze stejné látky, jako budeš mít šaty nebo krajkové. Asap bolerka šije.

• arti: kteri jsou ti 3-4 overeni prodejci krome asapa? dik

• arti: a asap jsou ty stranky, co jsem psala? jak dlouho to asapovi trva?
    bakula: jestli potrebujes rukavy, tak muzu jen doporucit bolerko - treba jen z krajky - vypada to fakt luxusne!

jinak dnes jsem zkousela asi desatery saty, abych se mohla lepe rozhodnout, co na sebe a holky, to rozhodovani je tezky, me se zas libilo skoro vsechno a dokonce mi sedelo i to, co sem si myslela, ze mi vubec sedet nemuze...tak sem zase uzsi vyber musela rozsirit.... 😃 tezke to rozhodovani.... 😬

• bakula: rukávy se dají doobjednat, nebo to bolerko, já to měla taky tak

sedlon: asap, milly, giana, a pak mám jednoho s origo, tam jde o velikost

dangala: jojo, no podle náročnosti šatů od 1-2 měsíce

• jinak holky, zbyly mi dvoje šaty co sem se ptala na cenu a nevím pro koho, takže kdo čeká tak mi napište, nějak nevím komu sem se ptala 😬 🤔

• Arti 😃😃😃

• Holkýýýýýýýýý štay jsou doma, já jsem úplně hotovson, jsem v práci a najednou volá Martin, že mi přišly šaty,myslela jsem si, žesidělá srandu a on fakt že neeeeee. Já to tady v práci asi nevydržim, jámam takovou radost a jsem neskutečně napnutá

• Chi chi 🙂 to znam !!! Uzij si to!!!! 😎

• ale ti lumpové mi vůbec nedali vědět, že jsou na cestě, i kdyžje to možná lepší, bych asi nemohla spát 😃 😃 😃 Selmi, jestli budou vypadat tak krásně jako ty tvoje, tak to čekání za to bude stát 😎

• No mas vybrany luxusni saty takze bych se toho nebala...jak barevně????stejna barva jako na obrazku nebo bílé?

• anyma: 😃 😃 další kdo by chtěl nejraději zdrhnout z práce a šupajda na balíček 😵

• selmi : ivory, bílé jsem nechtěla a ta na obrázku mi veskutečnosti přišla jako zapraná,ty máš taky ivory, ne ?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2020, spoločenské šaty Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2020 už v salóne!
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat.
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov