Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • Holky mne se mnohdy ty saty od asapa libi vic nez original 😬 a tyto jsou jedny z nich.
    Em. tak co budes objednavat?

• Je mi jasne, ze mi neusije to same, ale kdyz mu poslu, ze chci vzadu zip a ne takove to snerovani, tak to tam asi bude, ne? Taky jsou ty na obrazku o dost sirsi do boku a mam strach, ze bych si po nich pri tancovani slapala. Krajka je to hezka, to jo.

Ten prodejce, co je nabizi ma feedback 98%, ale zase k tem negativnim komentarum psal, ze nabidl upravu nebo navraceni penez, tak nevim. Myslim, ze Arti nekde psala, ze by pod 99% nesla🙂 a navic jsem nenasla, ze by nektera vas s nim mela zkusenosti a s Asapem mate.

Jak se to teda objednava, kdyz to nekupuju z jeho nabidky na ebay? Jak vybrat ten kvalitnejsi material? Jsou nejaky rozdily v typu organzy?

• Hanina80: nevím, jak tento prodejce, ale Asap místo šněrovačky klidně udělá zip. Ten feedback je myslím OK, ale prodejce tady asi nikdo nezná a Asap je vyzkoušený 😉

• Sponzor fóra
  • Adel, budu, ty první z alba 😵...

Hanina, ebridalstore je myslím taky dobrý prodejce, tuším, že pár holek od něj šaty má. A šněrování nebo zip si můžeš zpravidla vybrat...

• Jinak jste me holky pekne znejistely, jestli fakt ty druhy nejsou hezci🙂, jeste budu muset popremyslet 🙂

• Ahojte holky, prosim nevite, jestli ma uz nekdo moje budouci saty od Asapa? http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=2385632&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
    Nemuzu se dockat az mi prijdou a rada bych se podivala, na co muzu tesit 🙂 . Kdyz jsem je objednavala 16.2., kdy by mi mely prijit? Ach jo, to cekani je nekonecne. Dik...

• jana - takovy se tu jeste nevidela

• Ahojte
    Citala som vela v tejto diskusii a cim dalej tym viac sa mi to pozdava. Videla som vela usitych siat od Asapa a bola to parada. Ja hladam saty s rukavmi a takmer ziadny salon ich nama, vsetky su korzetove. Tak velmi uvazujem, ze si ich dam usit.
    Niekedy sa neviem rozhodnut ci je lepsi Asap alebo gianina, vsetky su pekne. Co vy poradite?
    Nie je problem keby som chcela na satach nieco upravit?

• Jani,pocitej tak konec dubna🙂Vím co to je,však pokecáme ve čtvrtek...🙂

• Very: uz se tesim 🙂, i kdyz tak trosku jsem i nervozni, nikdy jsem nebyla na takovem "webovem srazu" 🙂, ale to sem do diskuze nepatri, ze? 😃

• pojd do zlina....😃odepisu tam...

• nikto mi neporadi?

• Kovka: Ja ti moc neporadim, mam zkusenost a to jeste zprostredkovanou pres Arti s Asapem...z Gianinou nee...takze promin...

• Dakujem Jani.. uz som pisala Arti, takze to bude asi najlepsie spojit sa s nou

• Arti tak už mám ty šaty plesové 🙂 děkuji moc 🙂 jsou super 😵 😵 😵

• Sponzor fóra
  • Kacca7: pochlub se... 😉

• no az budu doma 🙂 ted mi je dovezli do prace a tady to nejde 😃 posleze dam fotecky 🙂

• dangala: koukala jsem na ty tvoje fotky a libis se mi (to zni divne co 🙂 ) v satech na obrazcich: 15,16,17,29,35,40. myslim, ze ne vsechny saty s bohatou sukni te rozsirujou, podle me zalezi jak je delanej ten vrsek - mam podobny miry jako ty, ale postavu mam trochu jinak stavenou a me treba slusi kdyz mam na hornim dilu neco prekrizenyho nebo sesikmeny nabirani, ktery zuzuje pas a pak muze byt i bohata sukne. Toho jsem si vsimla i u tebe, ze tento strih je docela dobry. jinak ze satu dle obrazku se mi stale nejvic libi ty uplne prvni 🙂 tak hodne stesti pri vybirani, doufam, ze jsem ti aspon trochu pomohla.

• Ahojte holky, uz mam satyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😃

• Jani, no supr a fotky budou? 😃 😵

• Foootkyyy 😎 😎 😎 !!! 😃 😃 😃

• Jůůůůůůůůůů, mám debilní monitor, není skoro nic vidět, už se těším domů, až se pokochám, ale vypadají precizně a krááásně 😵😵😵!

• jo jsou nadherne, jen ta postava to kazi, kurňa nikdy jsem si nemyslela ze ta bila tak strasne moc rozsiruje...🙂

• krasny opravdu 🙂

• Blázníš? Sednou super!!! 😵

• Ahoj Jani, jsou moc hezke, krasne vypracovane 😵 😵 Kdepak vaznou ty moje karkulkovske 😞 😦

• Maji opravdu precizni krajku...a ta spodnice je megavelka🙂, nastesti pod ty saty sedne...

• jsou nadherny! Dobra je ta fotka s tou spodnickou! 🙂

• chtelo by to jeste nejakou lepsi fotku toho celku 😉 muzu se zeptat na kolik takovy saty vyjdou?

• to je segra🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov