Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • Páni, to máš super ságru - jako já 😃. Mojí je rok 😃

• Jani, šaty jsou super a hrozně Ti sluší! 😉 😉

• Sponzor fóra
  • emmili- poslala jsem ti IP🙂

• jani kraaaasny... 😉 🙂 🙂

• 🙂 Dekuji..

• ahojky, aj ja čakám na šatky. objednané su 1.3. viem, že je to ešte krátká doba,... ale povzbudte ma že už skoro-skoro ich budem mať, jeeeeej tak sa na ne teším 🙂 nemožem sa dočkať... 😕

• Jani jsou krásné,těším až je uvidím na živo...🙂

• Jo holky.Chtěla jsem se zeptat....Mě ty moje šatky strašně,ale strašně elektrizují....Nevíte co proti tomu???😞stuck_out_tongue:árkrát jsem se prošla po obýváků a je tam nachytaných hrůza maminčiných černých vlasů....😃

• jo, to se mitaky dnes stalo, ze jsem z nich obirala vlasy

• kacca7: uff, tak to sem ráda, že dorazily, šaty jedny toulavý!

jana.sentl: waw, krásně ti sedí! a tlustá v nich teda fakt nejsi

a na elektrizující pomáhá lak na vlasy 😉

• arti, moooooc Ti dekuju, bez tebe by nebyly 😃, jsi nase spása 🙂

• To je mám postříkat lakem na vlasy???Tak to si nelajznu....

• Neeeee ten lak si das na vlasy, aby ti nepadaly 😃 chachacha

• veru: z dálky, ne z blízka anebo škrob ve spreji, je normál ke koupi, ani jedno mi s nima nic neudělalo 😉

• Sponzor fóra
  • Jani:😃😃😃
    Arti:Ten škrob už se mi zdá přijatelnější....🙂

• lak na vlasy si strikam na puncochy a zespod na sukni kdyz me elektrizuji saty a nikdy se nic nestalo 😉

• nechat zaplavat v avivazi a bude to dobry 😉

• holky vy me normalne lamete myslet taky na zdobeni perlickama ...vypada to moc pekne...ja si dala delat satky podle tech kreslenych, kvetiny budou z krajek a na nich sem si zadala kaminky a prusvitne koralky...bude to taky tak hezke - nema nekdo takovy obrazek od Asapa ..nebo je mam radeji pozadat taky o perlicky?

• Janka:Já mám kamínky a průsvitné koralky....Ted u nás svíti sluníčko a zrovna před 5 minutama jsem vytáhla šatky ze skříně a na sluníčku jsme s maminkou obdivovali,jak se krásně třpytí,no praštěné baby sami doma....😃

• Nevím,mám ty šaty normál látka a na tom tylové vrstvy...Asï to dám tetě od přítele,at s tím něco udělá,stejně na to bude šít poutko...🙂

• Holky na kolik přibližně vyjde ušití šatiček i s poštovným u Asapa? díky moc 😉

• bride:Já jsem měla za 5800,- 🙂

• bride 2009 IP..
    Veronicco si mne trosku uklidnila.. 😉

• Jani jsou nádherný a moc ti sluší, vůbec nevim, jak jsi přišlana to, že jsi tlustá, to já bych byla proti tobě jako almara 😃 😃 😃

• anyma: jee, dik za podporu, ale ja ty horsi fotky radsi do albicka ani nedavala 😃 , no mamka rikala, ze mi to nestahovala uplne, ze by se daly jeste stahnout pres boky, kde to bylo takove "siroke"... 🙂 a ja si pripadala jako slon🙂

• Veru koukam ty tvoje u Arti v albumu ... ja myslela ze tam mas ty koralky a perlicky - tak vypadaji na foto..
    ale opravdu dela moc krasne asap ty zdobenicka... 😉

• ty fotky u arti jsou hned první den-hrůza děs,musím ji poslat lepší fotečky.....🙂

• to: veroniccca
    Díky moc za info, cena super!

• jani, jsou naaaaaaaadherny....................

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Články od našich partnerov
    Spoločné bývanie novomanželov: ako si vybaviť hniezdočko lásky
    Koľko stojí svadba? Tipy, ako znížiť náklady za svadbu na minimum
    Najdôležitejší doplnok nevesty ? Čo môžeme povedať o kabelkách?
    Archív článkov od partnerov