Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • Páni, to máš super ságru - jako já 😃. Mojí je rok 😃

• Jani, šaty jsou super a hrozně Ti sluší! 😉 😉

• Sponzor fóra
  • emmili- poslala jsem ti IP🙂

• jani kraaaasny... 😉 🙂 🙂

• 🙂 Dekuji..

• ahojky, aj ja čakám na šatky. objednané su 1.3. viem, že je to ešte krátká doba,... ale povzbudte ma že už skoro-skoro ich budem mať, jeeeeej tak sa na ne teším 🙂 nemožem sa dočkať... 😕

• Jani jsou krásné,těším až je uvidím na živo...🙂

• Jo holky.Chtěla jsem se zeptat....Mě ty moje šatky strašně,ale strašně elektrizují....Nevíte co proti tomu???😞stuck_out_tongue:árkrát jsem se prošla po obýváků a je tam nachytaných hrůza maminčiných černých vlasů....😃

• jo, to se mitaky dnes stalo, ze jsem z nich obirala vlasy

• kacca7: uff, tak to sem ráda, že dorazily, šaty jedny toulavý!

jana.sentl: waw, krásně ti sedí! a tlustá v nich teda fakt nejsi

a na elektrizující pomáhá lak na vlasy 😉

• arti, moooooc Ti dekuju, bez tebe by nebyly 😃, jsi nase spása 🙂

• To je mám postříkat lakem na vlasy???Tak to si nelajznu....

• Neeeee ten lak si das na vlasy, aby ti nepadaly 😃 chachacha

• veru: z dálky, ne z blízka anebo škrob ve spreji, je normál ke koupi, ani jedno mi s nima nic neudělalo 😉

• Sponzor fóra
  • Jani:😃😃😃
    Arti:Ten škrob už se mi zdá přijatelnější....🙂

• lak na vlasy si strikam na puncochy a zespod na sukni kdyz me elektrizuji saty a nikdy se nic nestalo 😉

• nechat zaplavat v avivazi a bude to dobry 😉

• holky vy me normalne lamete myslet taky na zdobeni perlickama ...vypada to moc pekne...ja si dala delat satky podle tech kreslenych, kvetiny budou z krajek a na nich sem si zadala kaminky a prusvitne koralky...bude to taky tak hezke - nema nekdo takovy obrazek od Asapa ..nebo je mam radeji pozadat taky o perlicky?

• Janka:Já mám kamínky a průsvitné koralky....Ted u nás svíti sluníčko a zrovna před 5 minutama jsem vytáhla šatky ze skříně a na sluníčku jsme s maminkou obdivovali,jak se krásně třpytí,no praštěné baby sami doma....😃

• Nevím,mám ty šaty normál látka a na tom tylové vrstvy...Asï to dám tetě od přítele,at s tím něco udělá,stejně na to bude šít poutko...🙂

• Holky na kolik přibližně vyjde ušití šatiček i s poštovným u Asapa? díky moc 😉

• bride:Já jsem měla za 5800,- 🙂

• bride 2009 IP..
    Veronicco si mne trosku uklidnila.. 😉

• Jani jsou nádherný a moc ti sluší, vůbec nevim, jak jsi přišlana to, že jsi tlustá, to já bych byla proti tobě jako almara 😃 😃 😃

• anyma: jee, dik za podporu, ale ja ty horsi fotky radsi do albicka ani nedavala 😃 , no mamka rikala, ze mi to nestahovala uplne, ze by se daly jeste stahnout pres boky, kde to bylo takove "siroke"... 🙂 a ja si pripadala jako slon🙂

• Veru koukam ty tvoje u Arti v albumu ... ja myslela ze tam mas ty koralky a perlicky - tak vypadaji na foto..
    ale opravdu dela moc krasne asap ty zdobenicka... 😉

• ty fotky u arti jsou hned první den-hrůza děs,musím ji poslat lepší fotečky.....🙂

• to: veroniccca
    Díky moc za info, cena super!

• jani, jsou naaaaaaaadherny....................

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2021, šaty pre svadobné mamy Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2021 už v salóne!
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov