Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • a fakt ti moooooooc slusiiiiiiiiiiii!

• Dekuju 😃... Jeste jsem to nerozdychala, ze uz je mam doma...

• arti dekuji moc 🙂 sice pozde ale prece 🙂 nastesti jsme letos plesy vynechaly, tak se pristi rok nebo jeste letos budou hodit, ale jsou krasne 🙂

• Sponzor fóra
  • janiiiiii 😬 ty je uz mas doma ??? Ja jestě neee 😞

• Adel a ty máš teda který objednaný?

• Jani su nadherne... dufam, ze aj ja budem mat nieco take pekne :o)

• em: tyto http://www.landybridal.com/Product/Pro1302.html a objednavalla nam je arti stejne

• A jooo vlastně 😃. Tak už aby tu byly 😃

• kdyz tak na to koukam jana s. je objednavala 16.2 tak prisli za 5 a kousek tydne tak to je celkem fofr...

• To jo 🙂. No mně přijdou buď o svaťáku, nebo k maturitě 😃...

• Ady, ja myslim, ze ti do konce tydne taky prijdou🙂, ale mas se na co tesit.... 😃 jsou supr

• jani, je ale zvlastni, ze arti uz nepisou 😬 no uz se tesim, fakt. Zitra prijedu ze skoly brzo,treba uz budou doma 🙂 keez by 🙂

• evi, tak to je super 🙂 satky na svatak, rozbalis je az po maturite 😃 at te zbytecne moc nerozptyluji 😬

• Adel, no tak to určitě 😃, ty bys to vydržela, joo? 😃 😃 😃 😃

• ahoj holky tak jsem tady znova, stalo se vam nekomu, ze saty prisly pozde?

• Sponzor fóra
  • em, no asi ne 😃 nebo se v nich muzes ucit, to je taky dobry napad, treba to pujde rychlej do hlavy 😃

• bouncig nemuzu ti poradit, stale cekam, ale zatim jenom neco pres 5 tydnu,takze asap ma jeste cas 🙂

• Adel, ty jsi trdlo 😃 😃 😃 😃 😃

• no nase uz meli byt tady 😐 no nic napsali jsme tak uvidime....

• Holky, tak už taky čekám 😎. No mně snad pozdě teda nepřijdou, to by si dal pěkně na čas 😬😃.

ARTINKO, DĚKUJU!!! 😶

• Jani, krásné šatky 😵 A možná už se můžu taky těšit, jestli jsi objednávala 16., já totiž 19.2., ale zase jsem toho měla víc, tak to možná potrvá...

• bouncig: kdy jste satky objednavaly?
    Emm. hm takyto rikam 😃 jak jsi na tom jinak s ucenim? ja mam ted docela dlouhou pauzu,pac me boli zuby. No hold nejde to 😬

• Adel 😬, jsi jedinej šprt, kterej už na to kouknul, co znám 😃. Já ještě vůbec, ale docela to postupuje ve škole s opakováním, tak se ani učit asi nebudu 😃.
    Už se těším, až ti přijdou šatičky 😵. Mi přijde, že každý další jsou krásnější a krásnější 😃.

• 🙂 taky mam ten pocit, v lednu jsem jeste premyslela jestli je vubec objednat,nebo pujcit.
    ted nelituju. Jsem uplne nervozni, snad budou dobre 🙂 mam docela strach, ze budou kratke, dala jsem si malou rezervu 😞
    A co tvoje maturitni uz jsi je prodala?
    U nas opakovani docela postoupilo ale v ZSV dva mesice pred maturitou mame 2MO 😃 no katastrofa,fakt 😃

• Maturitní ještě mám, ale teď už mě to netrápí, je prodám na podzim před plesovou sezónou 🙂.

Sakra, se těším a to asap ještě ani nenavlík jehlu 😃

• adel: no uz 7.2. prave 😦 no ony nejsou pro me, ale segra uz asi zacina byt nervni, ja jsem otrkany cekatel 😃 ja svoje objednala v polovine zari 😬 nebojte holky ne u asapa- abyste se nedesily

• Teda holky, já si teď vůbec nejsem jistá, jestli jsem si objednala správně 😞 Celou dobu jsem chtěla naprosto jiné šaty a pak jsem se z ničehonic rozhodla pro ty, co mám v albu jako poslední. Narozdíl od vás nemam tak super postavu, takže potřebuju maskovat nedostatky.

• luci: podle me budou moc pekny , ty co jsi mela na obrazku zas tak rozdilny ve strihu nebyli ne? a ty cos obednala jsou daleko hezci 😵

• bouncig_czech: původně jsem měla vybrané šaty od san patrick, pak jsem se rozhodla pro jiné od jasmine a nakonec jsem si objednala tyhle 🙂 Asi už z těch nervů bláznim 😉

• luci: aspon uz ses rozhodla, objednala a je postarano, vsak pockej jak prijdou, po tom dlouhym cekani budes urcite nadsena 😃 myslim, ze ten stres jestli jsi objednala ty pravy je docela normalni. Ja jsem byla presvedcena , ze ty moje jsou ty jediny a par mesicu po objednani uz jsem si tak jista nebyla 😬 Ale nejak mi doslo ze uz je stejne pozde, a tak mam vyreseno.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    renik5
    Stará Ľubovňa
    E-shop svadobných a spoločenských šiat a doplnkov
    E-SHOP svadobných šiat poskytuje príležitosť pre všetky nevesty ušiť si šaty svojich snov.
    nájdete nás v Trnave, Trenčíne a Žiline
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov