Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • bouncig_czech: takže sis objednala ty co máš v albičku a už je máš doma? jsou úžasné...

• luci: jo jo, ja je jen videla a vedela, ze to jsou ty pravy 😵 jinak jsem je objednala v polovine zari a porad cekam 😐 ze pri dosla krajka ne ten vrsek , tak maji spozdeni 6 tydnu, snad by meli prijit do poloviny dubna.
    Kdy jsi obednavala ty? cekaci doba je do dvou mesicu, ze?

• bouncig_czech: jéé, to mě ani nestraš. Objednání jsem domlouvala přes arti přesně před 2 týdny.

• Sponzor fóra
  • luci: neboj nejsou od asapa 😃 ja jsem tady pac jsme objednavali segre od landybridal, ale maji asi taky zpozdeni,tak jsem se ptala esi s ti tady ma nekdo zkusenosti. uz jsem jim psala tak uvidime.

• bouncig_czech: tak to jsem si alespoň malinko oddychla. Tady právě naštěstí každý píše, že mu šatičky chodí včas. Už se těšim, jestli dáš potom šatičky do alba, moc ráda se na ně mrknu 😉

• luci: jsme prave taky docela prekvapena abych rekla pravdu, protoze tady holkam chodi fakt docela brzo.
    No jak to tak vidim, tak je nakonec dostanes stejne driv jak ja 😃

• bouncig_czech: neboj, určitě je tady budeš mít brzo. To snad není možné, aby měli takový zásek... držim palečky, aby tady byly co nejdříve.

• to ja si taky rikala, chudak pani nas uz asi nesnasi, pac ju furt odravujem, ale uz to nejak neprozivam 😃 budes mit k satum zavoj ?

• bouncig_czech: jj, budu mít asi i závoj

• holky tak saticky jeste nepriletely 😠

• asi si jeste pockam, prece jen jsou hodne slozite 😉

• Adelka89: od kdy čekáš?

• od 16.2. jeste je cas 🙂

• jj, já už taky pomalu čekám... To je napětí, co? 😬

• to jo 🙂 jak dlouho cekas?

• Sponzor fóra
  • Od 19.2. 😉

• Zdravím všechny! Jak dlouho trvá dodání těch šatů a na kolik přijde doprava? Zjistila jsem, že v půjčovnách mají opravdu velký kulový, tak bych je raději objednala přes net 🙂

• Sasine: dodání šatů trvá většinou tak 6 týdnů (samozřejmě podle složitosti), dopravu máš uvedenu vždy u konkrétních šatů (každý prodejce má jiné ceny dopravy).

• Koukám na Landy Bridal a je to fakt bomba. Zatím jsem vybrala asi patery šaty a teď nevím, pro které se rozhodnu 🙂

• Jaké máte zkušenosti s dodržením velikostí dle tabulek, kvalitou materiálu a práce? Vím, že budu kupovat zajíce v pytli, ale přeci jen...

• Jinak děkuji Jance za info 😉

• sasina:Asap šije šaty na míru 😉

• Sasina: nz a jinak většina holek je tu s pací nadmíru spokojena 😉 A na kvalitu látky se dá připlatit a domluvit si lepší

• janca123, nikita007.. tak to jste mě uklidnily, jen se teď musím rozhodnout, které si vybrat 😞

• Adelko a janco, až Vám šatičky přijdou, tak dejte vědět, pak už by měly přijít i mně, čekám od prvního března, ale asi nehrozí, že byste se nepochlubily, že?🙂 tak ať už je máte...

• Z těhle jsem úplně vyřízená http://www.landybridal.com/Product/Pro3290.html

• Ahojky, tak mě právě volal pán, že mi šatičky zítra doveze, jupííí, zítra navečer budou k nakouknutí v albíčku 🙂

• vrtenka: odkdy cekas? Taky bych brala takovy telefonat 🙂
    holky tech 5 tydnu tak strasne rychle uteklo 😬

• vrtenka... zítra všichni netrpělivě čekáme na foto 😉

• Vrtenka: super, těšíme se
    Klarinetka: neboj, pochlubím se 😉
    Sasina: pěkné šatečky 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Radi Vás privítame v Bratislave na Tomášikovej ulici č.5 v Ružinove.
    Na telefónnom čísle 0917583589 si jednoducho dojednajte termín
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov