Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • vrtenka : krásné,moc, děsně se mi líbí, jak se to rozrůstá,až jsem překvapená kolik holek má šaty od Asapa 😃 😃 😃 😃 😃 😃 a vlastně i od Arti,musí si s námi máknout zlatíčko naše 😉

• kovka2: No právě, jsou velice elegantní a ty rukávy tomu dávají šmrnc.

• vrtenka: naozaj super, z kazdej strany 🙂

• Sponzor fóra
  • vrtenka: To jsi udělala dobře, právě jsem se tě chtěla zeptat, zda máš fotky i zezadu 😉 Moc ti sluší.

• sasina: dufam, ze mi sadnu. 1.x som ich videla na jednej stranke cinskych predajcov a nevedela som co su zac, ale teraz som rada, ze som ich nasla
    Dnes som sa dohodla s Arti...

dakujem Arti...

Tak teraz uz iba cakat 🙂

• kovka2: už se těším na foto.

• sasina: ja tiez a to dvojnasobne, lebo som si objednala este jedny a to spolocenske... tak som zvedava, ake budu 😒

• kovka2: Pochlub se 😉

• su to tie zlte z mojho albumu, len som k nim prirobila rukavy

• kovka2: Ty jsou také moc pěkné.

• sasina:len som este nikde nevidela nieco podobne vyrobene cinanmi... ale dufam, ze to zvladnu

• kovka2: Toho já se právě taky bojím, ale jak tady vidíš, zatím to tady vypadá na samou spokojenost.

• sasina: prave to maukludnili, ked som videla kolko krasnych siat uz usili. Povedala som drahemu, ze ja to chcem napriek vsetkemu risknut a obetovat aj tie peniazky, pretoze tie saty vyzeraju krasne, vsetky, ktore som zatial videla. A to ich nebolo malo.. 🙂

• Vrtenka: nááádhera 😵

• kovka2: Když jsem tomu svému ukázala včera šaty, co jsem si teprve včera vybrala, docela mě pobavilo, když se mě zeptal, jestli jsem je už objednala. Původně jsem chtěla trošku jednodužší šaty, ale ty mi zakázal 😃

• Sponzor fóra
  • janda123: Ty jsou super, viď. Strašně vrtěnce závidím, bude krásná nevěsta 🙂

• janca: promiň za to komolení niku 😶

• sasina: tak to mas super 😃 tak uz nech ich mas objednane

• kovka2: Pokud si prověřím ten střih vyzkoušením podobných šatů v půjčovně, objednám je už příští týden. Jen asi řeknu 2. bráškovi, aby je objednal on, umí skvěle anglicky, ne jako já 😐

• sasina: moj drahy sa trochu obaval, ze je to od neznamych ludi niekde v Cine, ale ja som ho presvedcila, ze kolko dievcat uz ich ma. A samozrejme pomohla Arti... Ja sice viem anglicky, aj som rozmyslala, ze si ich objednam sama, ale nakoniec som to zverila Arti, ktora ma uz skusenosti.

• sasina: Tak to je super, že tady je taková dobrá duše.

• to teda je.. 🙂

• vrtenka: satky super, ta vysivka je paradni a tleskam tomu, jak vyresili tu "sponu", co tam mela byt - toho jsem se trochu bala.. uz se tesim na ty svoje 🙂

• Sasina: nic se neděje. A každá nevěsta je krásná 😵

• janca: Doufám, že budu taky každá 🙂

• dobru noc

• vrtenko - krasne saticky a hezky ti sednou... 😉
    adelko - ti teprve budou vsichni zavidet az ti prijde ta parada a budou mit co !😃 ...lidi nezmenis-samy sobe delaj vredy tak je nenech je delat i tobe...

• Ahoj všechny, brou 😉

• vrtenka:Moc krásné šaty!!!

• vrtenka: Opravdu krásné, moc ti sluší.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov