Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • Moc všem děkuji, potěší to, když se vám šatičky líbí.

• Pro nas je to take moc potesujici videt dalsi a dalsi zdarene kousky...se pak lepe ceka...ale vyvolava to poradnou zavislost na internetu... 😃

• Ahoj holky...kazdy pribyvajici saty jsou fakt nadherny!!!
    vratenka: naaaaaaaadhera - proste luxus!!!!

Chtela jsem se zeptat, jakou mate zkusenost s prodejem satu?? Nemuzu se rozhodnout mezi dvemi, stylove uplne jinymi, a tak premyslim, ze bych objednala oboje...Hruza, co?

Preju vsem nadhernou nedeli!

• Sponzor fóra
  • tyyy jo..no uz jsem tady videla holky co jich meli vic...a hruza to nebyla...ja si spis myslim nalitnout do salonu a odzkouset poradne ruzne typy uzke siroke polosiroke na rybu ...vystrihy rovne ,srdickove,vysoke,...jestli zdobene vic nebo min...barvu ...atd...a pak si pozadat to co ti z toho vseho nejvic jde...aby se ti nakonec nestalo ze ti nesednou oba ty ruzne druhy... s prodejem nemam zkusenost ale ty saty jsou dost pekne - takze myslim velky problem nebude... 😃

• dangala-koukla jsem ti do alba...to mas dobry - to co mas i sama komentovane jako dobry ti slusi a jsou to i ruzne strihy takze smele vybirej 😉

• ahojte.. ja uz ich mam objednane, teraz len cakat... nech uz to je doma 🙂

• kovka: ktere sis nakonec objednala?

• adelka: ja mam 2.. svadobne maggie sottero (1. v albume) a este spolocenske... dufam, ze budu ok
    strih je velmi podobny ako som skusala v salone (bez rukavov - moje favoritky), tak som zistila, ze taky strih mi sedi (nie som totiz ziadna modelka 😃 )

• nahodou, vsechny satky ti moc slusely 🙂
    ja jsem si nechala pridelat k tem mym satkam taky teda jenom raminka, ja mam zase opacny problem, ne a ne pribrat 😃

• adelka: dakujem, mne sa to moc bez tych rukavov nezda, lebo mi to tam hrozne pod pazami trci 😞

• Ahoj holky...tak tady už dlouho pročítám příspěvky a také uvažuji,že si nechám šatičky ušít u Asapa,vlastně jsem si tam i jedny vybrala obr.č.1...ale nejsem si jistá zda by mi slušely....v saloně jsem zkoušela aspon trochu podobné střihy...nejlépe jsem se cítila v těch posledních,můžete mi poradit?....

• Ahoj rendl: mne sa pacis vo vsetkych, si chuducka, tak to nie je problem.

• kovka2:Jéé děkuji,i když chudá si moc nepřipadám,bývala jsem štíhlejší jo ale po třech dětech už to asi lepší nebude 🙂

• rendl: ty co sis vyhlédla - obr. č. 1 se mi také moc líbily, ale nakonec jsem se rozhodla pro jiné. Myslím si, že ti ten střih určitě půjde.

• prve moc nevidiet, je to trosku tmave, ale posledne su fajn... mne sa pacia aj 2.

• Sponzor fóra
  • rendl...já bych také zvolila ty poslední, dělají skvělou figuru a výstřih je perfektní 😉

• Já vím, že odcházím od tématu, ale včera jsem dostala zásnubní prstýnek, je strašně pěkný. O ruku jsem byla požádaná na Valentýna, ale přítel chtěl, abychom ho vybrali společně, až včera jsme to konečně zvládli. V úterý vyrážím na zkoušení šatů, abych si je už mohla objednat.

• sasina: gratulujem.... my sme ho tiez vyberali spolocne, ako aj saty 🙂

• kovka2...před týdnem jsem si koupila boty, doufám, že se mi k šatům budou hodit. Teď je mám na noze, musím je doma trošku prošlápnout. Zjistila jsem, že je opravdu těžké sehnat krémové boty s nízkým podpatkem. Bráchovi jsem poslala i-mail, zda by mi pak šaty objednal, protože s angličtinou si v kranflecích moc jistá nejsem, v příloze jsem mu poslala i fotku z webu, prý to není problém, jen mu mám sehnat telefon na tu kočku, co je má na té fotce na sobě 😃

• ahojte kocky, tak uz aj ja som cakatelka na saty. Konecne ich odoslali tak si ich mozem sledovat cez DHL 😃 . Uz sa neviem dockat. Ked pridu mozem zreferovat aka bude kvalita.

• Romif: těšíme se na info. Kdy jsi objednávala?

• romif: držím palečky a těším se na foto 😉

• Teda holky vy jste se rozjely! Člověk se sem chvíli nepodívá a tolik šatů přibylo! A jaký krásný! 🙂

• Holky, prosím vás, ak vám prisli saty od asapa, akou formou dosli? kurierom alebo postou? co ak nebude nikto doma? Dakujem za odpoved. som nervozna z toho 😐

• danielina: mě teda šatičky ještě nepřišly, ale pochopila jsem to tak, že chodí normálně přes zásilkovou službu DHL. Pokud nebudeš doma, tak si to můžeš nechat přivézt třeba do práce a nebo si to vyzvedneš na jejich depu. Aspoň takhle mi to normálně šlo.

• l.luci: no dufam ze to tak bude, ale dakujem za odpoved. ved napokon davala som im moje cislo na mobil.
      ty si si asi v akom case objednavala? lebo ja tak 19.februara ale tento tyzden mi este pisal ci mozem troska pockat,mozno tak tyzden. ale uz som nedockavaaa

• Danielina: já taky objednávala 19.2. 😉 Ale jak jsou na tom moje šatky netuším...

• danielina: Také jsem přemýšlela o zaslání. Myslím, že je opravdu úplně nejlepší ji šatky nechat poslat do práce. Krom toho, pokud si na sebe nechala kontakt, určitě to nějak půjde, aby tě o čase dodání informovali. tyto firmy většinou objíždějí určité úseky ve stejném čase.

• janca: no ja mu obcas napisem ako na tom je a tak. este k tomu som si objednala aj sperky cez ebay,
      ale trochu som spletena z toho kedy by mali prist a tam si odomna cislo neziadali takze som velmi zvedava ako dojdu. nevies aky je priemerny cas cakania za sperkami?

• danielina: já jsem objednávala teprve před 3 týdny, takže si ještě docela dlouho počkám...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov