Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • zuzana: tak teď to nechápu, máš už šaty na ebay koupené nebo je chceš koupit? Jak budeš platit bys měla řešit než tam něco koupíš... Pokud máš platební kartu s kterou můžeš platit v zahraničí a máš povolené platby přes internet do zahraničí, tak tu si zaregistruj na paypalu a pak s ní můžeš zaplatit.

• janca: u tohohle prodeje je potřeba si ten text pročíst, občas ty šaty mají nějakou vadu a on to tam má vypsaný, tak pro jistotu ať víš na čem jsi. Ale ty jeho ceny jsou bezkonkurenční 😵

• Kalipso: To ano, koukala jsem - některé jsou moc hezké, četla jsem hlavně míry 😉 Poštovné jsem hledala v té tabulce dole a do textu jsem nekoukla 😬

• Sponzor fóra
  • holky, já opravdu moc nechápu, jak tam můžete vlézt poprvé v životě, ani se nerozkoukáte, nevíte o co jde a hned dražíte ať už šaty nebo pak něco jinýho 😬 🤔

• arti: já to taky nedávám.... nejdřív jsem na ebay vydražila pár maličkostí a až pak jsem se chystala na šaty... (které nakonec kupovat nebudu)

• 🤔 omca: tak hlavně si zjistím co a jak, pročtu a pak si to zkusím na kravince, pomalu se do toho dostanu, takhle je to opravdu obrovskej risk že příjdete o hromadu peněz tím, že koupíte něco co vám nepříjde a díky tomu, že to není naštudované tak se ten člověk toho ani nedovolá. i nakupování na internetu a zvlášť v cizině má svá jasná pravidla, není to jak nákup v českém eshopu 😬

• Arti, Omca: pravdu díte 😉

• Teda i když umim celkem obstojně anglicky, tak by se mi do toho objednávání z ebay vůbec nechtělo. Ještě že je tady odbornice Arti, bez ní bych teď měla vybraný nějaký milionkrát onošený svatební šaty z nějaké půjčovny, protože bych si na objednání sama netroufla 😐

• l.luci: od kedy ich mas objednane?

• l.luci-měla jsem stejný problém, a snad díky Arti bude vyřešeno 🙂 díky za tuhle úžasnou osůbku

• pridavam sa k dakovnikom... aj ked s anglinou a ebayom mam skusenosti... vzdy je lepsie, ked sa v tom niekto vyzna.. diki 🙂

• kovka2: asi od půlky března - to si ještě pěkně dlouho počkám 🙂

• ciratko: Gratulujem k satickam. Su krasne. Mne sa tiez podobny styl paci. 😉

• l.luci: tak to ja budem cakat este dlhsie... len nech uz dojdu 😞

• Holky, diky 😉 Byl to velky risk, protoze tady v pujcovnach jsem je nevidela, ale vyslo to 😃

• Sponzor fóra
  • ciratko:
    saty jsou fakt nadherne, moc ti slusi, jsou zenske a elegantni a pritom ne princeznovske, snad i moje me takto budou sedet...porad cekam az se ozve Adelka ci janca123, ze uz maji saticky, moje byly objednane hned po nic...no tak holky...

• Holky ja ty svoje populnocni prodavam kdyby ste mely nekera zajem. mam je na aukru ale na cene bychom se rozumne domluvili... nasla jse si konecne vysnene populnocni totiz 🙂 kdyztak pisnite do IP.

• klarin: tak se ozyvam, ze porad nic 😃 😃
    satky jsou jeste dááleko, jkeste nenasedly ani do letadla, az poleti dam vedet 🙂

• Ahojky,holky co uz mate satky doma, jak dlouho trvalo nez prosly ceskou celnici? Dostala jsem od Arti cislo nakladovyho listu a tak sleduju kde ted jsou a prijde mi, ze to cleni jim trva nejak moc dlouho😞

• me to pres zadnou celnici neslo??? jak to tam mas dlouho?

• zatim od rana,ale uz to mi pridje dlouho😞 popis toho ukonu je zpozdeni pri (beznem) celnim rizeni

• holky, myslím, že vše ze zahraničí musí jít přes celnici. v papírech by měl být popsaný obsah zásilky. někdy se na celnici musí přijet a zásilku rozbalit - pokud celníci nevěří obsahu. jestli to máte poslané, jako dar, zkoumat by to moc neměli. asi mají jen moc práce 😉

• Tos me moc nepotesila🙂 Ja myslela, ze uz je dneska budu mit doma...

• tak si tam zkus zavolat 🙂

• Telefony oni neberou, to mam vyzkouseny 😠

• zuzulka: od rána je to naprosto OK, až kdyby to trvalo 2 a více dní, tak to můžeš začít řešit, ale do té doby je to úplně v normě. Vem si kolik tama denně projde balíků, to prostě nějaký čas zabere než se dostanou ke všem.

• zuzulka: den je v pohodě, to vůbec neřeš, i 2 dny je v poho, já měla balík na celnici i 3 týdny ze států, takže pár hodin je fakt sranda že tě nervuje 🙂)) musí tam projít všechny zásilky mimo eu 😉

• arti: To se rekne, kdyz se tesim jak maly dite 😎 A hlavne ja vecer odlitam na sluzebku a vracim se az v pondeli, takze jsem byla natesena, ze je dneska jeste stihnu obliknout. V praci nam chodi veci ze sveta hned diky firme co nam zajistuje rychly procleni, takze jsem si to malovala moc ruzove, teda rude podle barvy satu🙂

• tak a ja mam ty svoje populnocni prodany...to byla rychlost 🙂
    zuzulka23: aspon se budes vic tesit domu ze sluzebky 😃

• selmice:Jestli neco fakt nejsem tak to trpeliva 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov