Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • selmice: vypadas neskutocne super vo vsetkych satach 🙂 mat tak tvoju postavu... a nevyzeras vobec prilis chudo, ako si to okomentovala pri jednych...
    ktore popolnocne si si nakoniec vybrala?

• zuzulka23: a keď sa ťa môžem spýtať,ktoré máš objednané?pozerala som tvoj album a vidím,že máme dosť podobný vkus...a ak môžem byť drzá 😉 akú máš veľkosť?môžeš napísať aj IP...díky

• Ještě zítra skočím do půjčovny naproti Adině a opravdu to vypadá, že začnu s objednávkou přes net. Všude mi jsou šaty bu´d moc velké nebo naopak a hlavně mě to neustálé zkoušení vůbec nebaví. Od včerejška už vím termín svatby, tak už mám z čeho vycházet. 🙂

• Sponzor fóra
  • kovka2 - uplne jine nez jake mam v albumu. ty fialove jsem dnes prodala na aukru. az uvidim jak mi je asap vycisli tak je sem pridam do alba 🙂

• Ahoj holky, tak já se také přidávám mezi čekatelky, jsem úplně nervózní, mám pocit, že jsem ty šaty až moc překombinovala....

• michaela: také si objednám, už tento týden 😎

• selmice: a jaké jiné tedy??

• ty co jsem ti posilala mailem prece 🙂

• Holky a jak to máte ze spodnicí? Tu si kupujete kde?

• Včera jsem si dala do alba fotky šatů, co si chci objednat, našla jsem si přes google reálné fotky ze zkoušek šatů, děvčata mají podobné postavy jako já. Můžete se na ně kouknout a posoudit, jestli bych je mohla skutečně mít i s takovou figurou? Díky 😉

• Sasina: myslím, že šatičky vypadají krásně a mají lichotivý střih 😉
    Michaela79: spodnice se dá objednat přímo u Asapa nebo jinde na ebay (já jí mám od prodejce yanmemory)

• Já myslím, že určitě. Ale ty bílé ti sednou líp. Asi je to tím korzetem, že je tam trochu do V a není to zaoblené, jako u těch krémových.

• ciratko: s tím véčkem máš určitě pravdu, také mám ten pocit. V rovném výstřihu jsem si připadala ještě širší než normálně 🙂

• pridavam sa, tie prve s Vckom su super a mas dobru figuru 🙂

• Díky 🙂 Můžete mi ještě poradit s tím bolérkem? Já bych navrhovala krajkové.

• Sponzor fóra
  • Chtěla jsem sem taky dát další fotky, co jsem si zkoušela v půjčovnách, ale fotky mají vysoké rozlišení, tak se mi do alba nevejdou, tak budu dneska fotit asi jenom mobilem nebo se pokusím to rozlišení v počítači nějak stáhnout.

• sasina:ja neviem,ale podľa mňa,keď chceš krajkové a je krajka aj na šatách,aby sa to nepobilo 🙂

• sasina: A pokud bude krajka stejná?

• ja myslim ze aj ked bude krajka stejna tak lepsie vynikne ak nebudes mat bolerko krajkove, predsa to uz bude prilis.... moj nazor. videla som aj foto, kde boli aj saty aj bolerko krajkove a nevyzeralo to podla mna dobre. ale ak to velmi chces, je to tvoja svadba a musis byt predsa spokojna 🙂

• evka:taky mám z toho strach, ale kdybych měla látkové bolérko? opravdu nevím... 😞

• skus latkove bolerko a na tom nejaka krajkova ozdoba, treba kraj rukavu bude krajkovy, alebo si das krajkovu ruzu na bolerko

• uz mam vymyslene saty jake si necham objednat, ale poradte mi, nechcem siroku kruhovu spodnicu, ale nieco by som chcela, bude stacit tylova spodnica? nadvihne to trocha?

• evka.tomka: myslím, že ti v té spodničce bude dost horko 😞

• Myslím tu tylovou spodničku. Ta kruhová je sice nepraktická kvůli drátu, ale je přeci jen vzdušnější.

• uff tak to zase nechci aby mi bylo horko 😞

• Tak jsem asi opravdu našla ty šaty přímo s výstřihem do V. Dala jsem je do alba. Byly foceny na tak hubené modelce, že jsem si jich v nabídce ani nevšimla 😃

• Ty šaty jsou fakt moc nádherné.... Jdi do nich!!!

• Holky, můžu se zeptat, na kolik tak v průměru vyjdou šaty u Asapa? Já už sice nějaké vyhlídlé mám, ale třeba by mi ušil i ty, na který nemám peníze, jelikož jejich půjčovný je šíleně drahýýý 😛 Díky za odpovědi předem!

• terry je to individualni, ale vetsinou kolem 5-6tis

• Hodila jsem do alba bolérka a teď přemýšlím, které vyhraje. 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Brigit Boutique - salón, kde sme pripravení plniť sny o svadobných šatách.
    V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov