Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • sasina: ahoj, mne sa viac pacia tie biele ako kremove 🙂

• kovka2: vypadají takové jemnější, viď. A jaké bolérko bys vybrala ty?

• sasina: ano, mne sa viac pacia cipkovane bolerka ako tie celolatkove.... aked by to malo byt moc cipkove tak by som si vybrala take to mensie bolerko, co zakryje len ramena a ruky ako napr.(nieco podobne, mozno aj s kretsimi rukavmi, kvoli teplu) 🙂

http://www.bestbridalprices.com/forever-yours-wedding-jacket-48211-p-30214.html?zenid=fd22dd93b21d2545ff08580f00ff934e

• Sponzor fóra
  • Asap ma presne tie iste 🙂

• aj tento je super, ma 3/4 rukavy

http://www.landybridal.com/Product/Pro2413.html

• sasi:krajkove bolerka su sice krasne ale ako vidis aj na vsetkych fotkach od kovky ukazu najkrajsie s hladkymi satami!...ked uz si si nasla satky nazivo tak si radsej v salone vyskusaj k nim aj rozne bolerka a uvidis aky typ sa ti bude najviac hodit a pacit...kludne nafot asap ti usije aj podla fotky co mu posles..a aspon budes mat istotu ze ti potom sadne k satam 😉

• sasi:ale ked sa tebe bude pacit k satkam krajkove bolerko tak sa nenechaj odradit inym nazorom - aj tu ti 5 holiek povie ze krakove nie a dalsich 5 ze krajkove ano 😬 ...takze zalezi iba na tvojom nazore ! 😉

• to je pravda Jani 🙂
    sasi ozaj to treba vyskusat ako to ukaze

• Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat zda máte některá zkušenosti s objenáním šatů přez další osobu,například mimibazar?Paní tam nabízí, že objedná šaty,které ušijí na míru, předpokládam že je objednává na ebay nebo tak něco...já anglicky neumím, tak o této možnosti uvažuju...

• gabi: takmer vsetky tu objednavame cez nase mile osobky... hlavne Arti... a hranolka 🙂

• jo?a prez koho, taky nekoho na mimibazaru?nebo prez nejake zname?ja se totiz bojim te pani poslat 6tisic a pak aby se na me nevyprdla....

• gabi: je lepší přímo anebo si alespon od prodejce zjistit od koho objednává 😉 jestli to není levný prodejce se špatným šitím neo tak něco 🙂 přímo si můžeš říct o změny, látky a podobně, takhle asi moc ne

• no já bych ráda objednala přímo, ale já neumím angilcky moc dobře a ani nevím jak se to přesně dělá...tahle paní chce znát míry a jakou chci barvu, jestli chci vlečku a jestli chci na zádech zip nebo šněrování..za šaty chce 5900..

• Sponzor fóra
  • za jaký? máš je v galerce?

• počkej, já si je tam hned dám...

• no tak u těchto si chce právě říct o materiál, jinak ty kanýry dělají z hnusnýho tvrdýho tylu 😛

• no tak já jí o to zkusím napsat...píše v podmínách prodeje, že konzultuje materiál, tak snad by to nebyl problém...a co na tu krajku doporučuješ?

• no já nevím od koho paní objednává, takže nevím co ona může dohodnout 😬 vím jen co sem holkám tam objednala já ale opravdu to je u každého prodejce jiné

• gabi: tyhle saty ted prodava naka slecna tady na beremku http://www.beremese.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=259374

• spyro: to bude asi pálka když to jsou origo, by mě zajímalo kolik čoveče

• Na Asapu jsem si našla tabulku, kde se mám všude změřit, aby šaty byly OK, nejsem krejčová, nikdy jsem se sama neměřila, poraďte mi, prosím, na co si mám dát pozor 🙂

• sasina: no změřit pořádně, nepřidávat, neprokombinovávat moc, hlídat si matroš, napsat správně objednávku a tak 😉

• no vic jak 20 si nerekne. tady jsou novy za 1500dolaru coz neni tak desny

• artichoke: V angličtině? No to bude hustý 😃 Asi budu potřebovat pomoc 😐

• artichoke: já budu mít asi problém s mírama, teď si čtu, že hlavně nepřidávat no a já jsem vše měříla tak navolno. Myslíš, že by se pak ty šaty daly dodatečně zúžit někde tady u švadleny?

Holky a ještě bych se chtěla zeptat, kam dáváte šaty žehlit těsně před svatbou? Aby nebyly tak pokrčené? Nebo si je necháváte i někde prát nebo něco tak? Jo a pak po svatbě, se můžou dát do normální čistírny nebo to musí být nějaká speciální?

• michaela: furt to tu píšu, měřit přesně 😠 😃 jestli je tam šněrování, tak se to ztratí 😉

sasina: jj v angličtině, česky neumí 😬 😃

a čistírna, já si je žehlila sama přes žehlící papír napařovačkou, ale jinak normálka v čistírně

• Tak to bude o víkendu velké měření 😬 Skorotchýně je vyučená krejčová, mohla by mi s tím pomoci, ale moc se mi nechce ji do toho zainteresovat 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov