Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • adel: nemáš za co, mě je tě už holka uplně líto jak furt čekáš.. 😬 🙂 tak sem začala prudit taky 😃

• jsi moc hodna 🙂
    pravda to cekani je strasne...
    uz se uplne tesim 😵

• Ahoj holky,
    dnes som konecne dodatocne dostala kruhovu spodnicu.
    ked sa vyfotim dam foto do albumu. 🙂

• Sponzor fóra
  • Ak chcete mozte kuknut do mojho albumu,
    som tam uz vyfotena v satach aj so spodnickou.
    fotky su na zaciatku a hlavne na konci albumu 😉
    ale kedze niesom tak krasne stihla tak nevyzeram ako modelka na prvom obrazku 😛

• danielina: super, moc ti slusi a moc se povedli..vazne krasa

• dakujem 🙂

• danielina. krasne, jsi jak princezna

• danielina: su super 🙂

• Danielina: moc pěkné 😵

• dakujem za pochvalu holky,
    ja som hlavne snivala o velkej sukni 😃

• danielina: krásné šatičky a vypadá to, že perfektně sedí 🙂

• danielina: super super!!!!

• Ahojky babenky, tak už som vložila nejaké to foto mojich šatičiek aj ja...tak kuk do albumíku 😉
    Len potrebujem poradiť, chcela som šatičky bez kruhovej spodnice, poraďte či je pod tie moje šatky nejaká tá spodnica treba.... Možno sa mi to zdá kvoli tomu, že sú trošku pokrčené..... Nemohla som to vydržať hned som ich musela na seba natiahnuť, ale poviem Vám...bol to zážitok obliekala som sa do nich asi 40 minut, tá šněrovačka dala zabrať 😉 🙂

• sakroviste - jeste nez jsi sem psala uz jsem mela saty obhlednute 🙂 vypadaji uzasne! Dalsi super saty!!!!
    se spodnici ti neporadim, ja musim mit kruhovou nebot se mi to jinak mota mezi nohy 😞

• sakroviste: naprosto super, krasne ti sedi a vypadas v nich uzasne...

• Sponzor fóra
  • selmi: diky moc za pochvalu, som z nich nadšená ako asi každá zo svojich šatičiek 🙂
    tie tvoje sú skutočne luxusné a perfektne ti sedia 😉

• tulikiss: 🙂 jeeej babenky tak ma to teší, že sa vám pačia a aj ja v nich 😉 ani neviete akú radosť z toho mám 🙂 🙂

• tak to cumim, paradne su oboje saty. a jak super sedia a su uplne ako original na obrazku. no waw. holky ste kocky. a s tou spodnicou neviem, ja to tiez budem riesit az si ich dam na seba a skusim sa v nich trocha prejst. ale to sa este nacakam kym pridu 🙂

• ahojte baby,nahodou nemate skusenosti s www.buyer100.net ? su tam pronovias saty a trochu sa toho obavam. http://www.buyer100.net/product.php?productid=10364

• ked som tak na to pozerala je to len dalsi vyrobca. nepredavaju originaly. siju tiez na mieru...

• Sakroviste: moc krásné šatky a líbí se mi i bez spodnice, ale záleží na tom, jak se ti v nich bude bez spodnice chodit 😉

• konecne sa mi podarilo fotky upravit, co poviete na moje od asapa. ja som velmi spokojna, az na to ze boli dlhe..
    komentare ma potesia, mozno mi to pomoze vylepsit to

• foto v albume

• danielina, sakroviste, sisita: vsecny mate moc krasne satky, myslim, ze se povedly a fakt vam slusi 😉
    Ja bych ty svoje mela mit tak za 3-4 tydny, nemuzu se dockat 😵
    sakroviste - mne se libi i bez spodnice, ale souhlasim s jancou123, ze zalezi na tom, jak se ti v nich bude chodit..
    sisita - a co vyssi podpatek? rozhodne jednodussi nez zkracovat saty 😉

• sakroviste: no bomba! jupííííí mám radost, hlavně vždy když dojdou tak že sem to správně objednala 😃 😃 a nic nepopletla 🙂))

jinak já bych tam asi ani spodnici nedávala, podle mě se v tom budeš jen pařit na svatbě a ztratí tu splývavost 😬

• danielina, sakroviste, sisita : super, vsechny troje krasne, ja se tesim jeste vic na ty fotecky, jak budete krasne na svatbe, kdyz uz ted vam to tak slusi 😉 😉 😉

• sisita-to je nááádhera..krásné šatičky, skvělá volba a moc hezky ti sedí.. 🙂

• arti: veľké DÍKY DÍKY DÍKY za tvoju pomoc, vďaka tvojej pomoci skáčem od radosti od zeme po strop 😉 😃 a moc sa teším až sa k tým šatkám pekne učesem a namalujem a potom pridám kvalitnejšie fotky 🙂

anyma, spyro: díkes za pochvalu jeeej jak to hreje u srdiečka 😉 🙂

So spodnicou som si to rozmyslela...žiadna nebude, potom by tie šaty vyzerali inak a to nechcem, som nadšená z takých aké sú...ale vďaka za rady. 😉 a držím palčeky všetkým ktoré ešte čakajú aspoň vďaka našim šatom viete, že sa máte na čo tešiť, asap je "kus šikovného chlapa" 😃

• baby mate fakt uzasne saty vsetky, ja len kukaaaam, ja som si dala sit v anglicku na mieru, a som tiez spokojna, ani som nevedela ze taketo nieco je kde ste si vy dali,.... ale su fakt nadherne, a ja viem kedze ich moje mam uz od januara doma ze to je iny pocit mat ich doma a vediet ze su mojjje 😃 😃 😃

• Tak bych chtela mooooc podekovat Artichoke za pomoc se satickami, uz taky patrim k tem, ktere je maji doma a kdyz jsem prisla na to, jak se do nich navlect, byla jsem moc spokojena. Jeste jednou diky, a pokusim se dat fotky do alba...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov