Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • Tak to je super kuratko......to je docela fofr......jak muzu Asapa kontaktovat?

• jééé...uš mi to Janička napsala....díky Jani

• Sponzor fóra
  • Pukanka: není zač 😃
    Kuratkol: super, zááávidím

• janca: Ještě není co...

• Kuratkol: ale jo, že už je brzy budeš mít na cestě 😃

• janca: Ještě mi musí sedět 🙂. Navíc ta pošta u nás je šííííílená...

• Kuratkol: myslím, že šatičky holkám většinou přišly docela rychle... A věřím, že sedět budou

• kuratkol tak to je super, ja je doma jeste stale nemam 😞 cekam na zpravu od artinky

• adelka: Kdy jsi je objednávala ?

• Adelka: taky čekám, Asap si na nás dává záležet 😉

• Ahojky: po jak dlouhé době od objednání vám přišly šatičky??

• janca: Kdy jsi je objednávala ty?

• kuratkol mne je arti objednavala 16.2.

• Ty jo, takže už dva měsíce 🤔 , třeba ti přijdou nastejno s těma mýma 😃.

• Sponzor fóra
  • jj, evi, mozna jo 😞

• ale ne, verim, ze pristi tyden budou doma

• Kuratkol: Já mám objednané od 19.2.

• Adel, já taky 😉. Určitě za týden touhle dobou se s nima budeš mazlit 😃...

• renatara007: ahojky tak sem kontrolovala odeslané míry písnu ti je do IP, kdyžtak si šatky přeměř jestli sedí, nezhubla si?? Jinak je tam i ta guma na stažení, zapínání jak na plavkách či podprdě, tak jestli tu máš staženou. Příjde mi divný že by je šili o tolik větší to nedělají

• renatara007: Ahojky, já měla stejný problém s šatkama na promoci, objednávala jsem si svatební + promoci, nejdříve jsem si oblékla ty na promoci a chtělo se mi brečet, byly asi o 3 čísla větší, krásně ušité, super látka to ano, ale prostě na někoho hodně silnějšího, bylo mě mdlo při představě, že je to samé se svatebníma, ty ale sedly naprosto úžasně, jako ulité, nepochopím to, možná záměna mír, nebo šila jiná švadlena, ale šatky jsem si dala upravit, šlo jen o zúžení a je vše super, ale je zvláštní, že jedny padly suprově, na to že byly bez zkoušky, tak prostě bomba a druhé naprostý sek vedle. Každopáně jsme jen lidi, poplést se dá vše možné, ale chápu jak jsi se cítila. Snad půjdou upravit někde v salónu. Držím pěst.

• renatara007> satky su krasne, ak sa ti trocha zuzia sadnu a budes krasna. vobec si z toho nelam hlavu, to sa obcas stava, ale hlavne ze su krasne usite a dobry matros, tych par centakov sa upravi 🙂)

• fakt sa mi strasne pacia tie saty. perfektne.

• renatara007: mne se taky moc libi, svadlenka ti je urcite zuzi na miru - porad lepsi vetsi nez mensi.. hlavu vzhuru😉

• reni:tie šaty sú perfektné a držím palce, aby ti ich niekde zúžili. Veľmi ti pristanú.

• holky moc všem děkuji za podporu, i za pochvaly šatiček, jste prima 😉 Příští týden je snad budu moct zavést do salónu, kde je zuží a ještě trochu dodělají a pak už se v nich nafotím 🙂

Arti: Díky za ty míry, napsala jsi vše správně a nic se na nich nezměnilo... toho zachycení jako u plavek jsme si všimli, měli jsme to zapnutý, ale nepomohlo to.

• ahojte babulienky mam na vas jednu otazocku ako co a za kolko by vysli tieto svadobne satky som totalny aglicky analfabet
    http://www.landybridal.com/Product/Pro3292.html
    Dakujem za radu aj ked to velmi nesuri 😉

• miskamisko: podobny strih ma danielina, skus sa spojit s nou alebo s Arti

• Kuratkol, Adelka: už máte šatičky na cestě?

• sledujem casto tuto diskusiu a nechala som sa zlakat a objednala som si saty od asapa tiez 😃 za ako dlho vam prisla nejaka info, ze objednavku registruju a na satach a pracuje? ja som ich ojednala aj zaplatila vcera cez paypal a zatial nist 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov