Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • kym im pride platba tak to obcas chvilku trva, do vecera by sa ti mali ozvat ze prisla platba a zacinaju sit saty

• Tak jsem vcera po celem vikendu uceni se za odmenu nasoukala zase do satu, a jsem uplne blazen, ale porad nevim, jak se ta vlecka da zkratit ci zachytit, a kde je to poutko, a to jsem to zkoumala dost dlouho...je jedno takove velke a z obycejne tkanicky ze spodu asi v polovine satu zezadu u nohou, ale je zespodu a takove velke seredne a jine jsem nenasla, pak na konci snerovacky je knoflik, ale nevim, jak bych k nemu to poutko dostala, to bych mela zvednutou celou suken, jsem nejak ztracena, jeste ze do svatby je tolik casu a snad na to prijdu🙂

• zuziq: měli by ti dát vědět hned pokud je to cca. do 14 hod. ve všední den, pokud večer a podobně tak ráno. Pokud ti nepsali, mrkni do spamu a jestli ani tam se ti to nehodilo tak jim napiš, at ti potvrdí objednávku a je to 😬

• Sponzor fóra
  • a staci si sledovat status objednavky na ich stranke? 🤔

• zuziq: já přes tu stránku neobjednávám, je to tam předražený, za tu cenu máš pomalu šaty v lepší kvalitě, tady ve standartu, jen je to dobrý jako galerie nebo jak to nazvat 😬 takže já to nepoužívám -nevím 🤔

• fiiihaaa a odkial objenavas?? ja som myslela, ze vacsina objednavaju odtial 🤔 ja ale mam saty spolocenske, nie svadobne...

• janca123: Už mám šatičky na cestě, už mi poslali track number.

• Kuratkol: super, sleduj a podávaje info 😃 snad už i Adelka má na cestě a pak už já - jupííí 😛

• tak mě přišly šatičky.... 🙂 vůbec jsem to nečekala. V 1 jsem si všimla zmeškaného hovoru, volala jsem zpět, byl to pán z DHL, tak jsem se s ním domluvila a šatičky si ve městě vyzvedla. Jsou nádherné, už jsem i zkoušela, ale bohužel mi moc nesedí část přes prsa 😐 , ale tak to se dá snad nějak opravit. Jen mě docela dostalo, že mi nepřišel krajkový vršek ani závoj 😐 Fotečky mam jen mobilem, ale zkusím je sem v průběhu dneška dát. Jen se nelekněte, nejsem žádná vychrtlina a spíš naopak 😉

• L.luci: jsem zvědavá na fotečky 😉 A Asapovi napiš - určitě ti zapomenuté věci dodá.

• janca: no snad, ale jen aby to stihli 😞

• už jsem dala do albíčka pár fotek, ale je to jen mobilem...

• téda l.luci jsou náádhenré 🙂 vubec nevypadá že by ti vršek nesedl, snad to pujde opravit... moc se mi líbí tak jak jsou, jsem zvědavá jak bude vypadat s krajkovým vrškem. Určitě se to napraví🙂

• luci: jdu zkontrolovat objednávku, a napíšu co je s tím vrškem..jinak přes ty prsa - neměřila ses náhodou v podprdě??? tady to vypadá že žádnou nemáš, to změní i o 3 cm obvod přes prsa 😬

• l.luci: v objednávce co sem mu posílala to mám, takže sem jim napsala, kde je problém 😉

• Sponzor fóra
  • kuratkol: ja jeste nic 😒

• l.luci-náádhera , šaty jsou krásné, myslím, že se hodně povedly a sluší ti.a jak psala kristyn, tak ani není poznat, že by ti nějak neseděly, ale zrovna v těchto partiích je to dost o osobním pocitu.

• baby tak ste ma namotali a objednala som:
    http://www.landybridal.com/Product/Pro2342.html
    hadam budu v pohode 😒

• @maja929
    tento model sa mi velmi paci..som zvedava...

• po přeštení vašich zkušeností a zkouknutí fotek jsem se taky rozhodla objednat šaty od asapa... jen se v tom trochu motám, moje angličtina sice není špatná, ale v tomhle jsem úplně mimo mísu a na komunikaci s nimi si vůbec netroufám... mohly byste mi s tím prosím někdo pomoct a objednat mi ty šaty? třeba Arti, pokud na to má čas a sílu? moc prosím 🤔 když sleduju, jak dlouho vám ty šaty ne a ne přijít, tak mi to už asi docela hoří, svatba je na začátku července...

• kamishek: tak ja se k tobě přidám 😶 já jsem se odhodlala si ty šaty objednat od Asapa taky ale motám se 😐 no, doufám, že to dopadne dobře🙂

• Ahojky, tak mi konečně dorazilo bolérko od Asapa. Je nádherný, ještě hezčí než na fotce. Luxusní výšivka a krásná práce. Arti jsi jednička, díky moc. Ještě, aby takhle squele vypadaly a padly šaty, tak jsem max. spokojená, dá se říct že na 130% 😉 🙂

• L.luci: moc krásné šatky a zdá se mi, že ti sedí krásně... 😵
    Nikita007: super, že ses dočkala 😉

• Díky moc za pochvaly, šatičky se opravdu povedly, jsou naprosto dokonalé a nemají snad jedinou velkou chybičku. Stačí jen malinko vyžehlit a bude to naprosto super 😉
    arti: máš pravdu, já jsem tele, vždyť já jsem to měřila v podprdě 🙂 zítra to znovu zkusím i s ní a určitě to bude lepší...

• l.luci - a nechtelo by to jeste spondnicku? jinak sou moc pekny 🙂

• kata267, spodničku mám, jen jsem to s ní nezkoušela, neměla jsem na to moc času 😉

• 😉 tak to jo

• l.luci: vyzeraju super a aj velmi pekne sedia podla fotky, ale je to urcite o pocite... no ked sa upravia ako potrebujes, bude to super, a k tomu este aj ten vrcsok, parada 🙂

• janca123:jenže na šaty ještě čekám, objednávala jsem 13.3. 😉

• nikita - na ty su zvedava tento styl je muj salek caje 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
     Svadobné a spoločenské šaty na mieru pre vás za ceny ,ktoré potešia.
    E-SHOP svadobných šiat poskytuje príležitosť pre všetky nevesty ušiť si šaty svojich snov.
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov