Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • mne Artichoke saty objednavala nejak tesne po Adelce, myslim tak 1.3.09 ale uz je mam, no a z vlastni zkusenosti, nevim, co bylo casove narocnejsi, jestli cekat na saty, nebo ted je doma porad okukovat a kontrolovat🙂

• Arti: no to věřím, to muselo bý maso 😃 Ale počkej na ten krásný pocit, až dojdou a uvidíš, že jsi vše přeložila perfektně a šatky jsou nádherné...
    Klarinetka: no já bych už brala to okukování 😃

• Jo jo Arti prijala beze sluvka odporu "esej" o mich satech a dala si tu praci...dekujuuu - zlaticko 😉
    ja jen doufam ze si Asap da taky tu praci a bude chtit ukazat ze to taky umi i z nefotek...
    ty saty od klarinetky mi prisli hodne promakany - pracny a tedy i celkem rychle udelany...tak to jo 🙂
    janci adel-tak to se tesim brzo na ty vase - nemeli uz tady ty adelciny byt?

• Sponzor fóra
  • jankka: no zrovna o tobě a o kombinaci asi 6 šatů se mi dosud zdá 😃

• ARTY můžu mít dotázek?

• Arti v mailu máš ty šaty pro asapa. Je jich 6.

• treisi: no jasně, napiš mi to do ip 🙂

• klarinetka: tak tie tvoje su naozaj vymakane 🙂 snad vsetky budu 😃

• Tak jsem si stáhla pár návodů od švadlen, jak změřit správně postavu, aby šaty byly perfektní. Jenom by to chtělo ještě to perfektní tělo 😃 😃

• kurakol: este nedosli? uz sa tesim na foto 🙂

• Ještě ne, ale už jsou v Praze na celnici .... "Clearance Delay"

• Kurtakol: tak dnes? 😉

• Kurýr DHL už je má v autě, tak doufám, že se brzo ozve a šatičky mi dnes předá 🙂

• kuratkol:tak se těšíme na fotečky 🙂 😉

• Holky, mě dnes úplně bez varování dorazily šatky 🤔 A jsou super! 😵

• Sponzor fóra
  • Janca, to jsou ony v albu??? Ty jsou bombastický!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😮

• Ty jo, tak ty se mi líbí stokrát víc než originál 😬...

• Emmili: teď jsme je tam dala 😵

• Kuratko: jsem zvědavá....snad podnou jako ulitý 😉 já se dneska dozvim, jestli mi majitelka salonu objedná moje vysněný šatičky a jestli ne.....objednávám od Asapa 🙂

• Holky, šaty mi sedí jako ulité (stejně jako bolerko). Na fotkách jsem bez bot, ale s botama sedí skvěle i délka. Jsou fakt nádherné. Akorát ta sukně je taková jakoby "neuspořádaná", ale asi to bude tím, že jsou sotva vytažené z balíčku 😉 To vám řeknu - bomba překvapení 😉 Snad i Kuratkol bude nadšená jako já 😵 Fotky vám tu nějakou chvíli nechám, ale pak je smáznu a hodím Arti do alba, ať je tu nikdo nevypátra 😬

• Janca: nádhera, moc ti sluší....kdy jsi je objednávala?

• Pukanka: 19. února

• takže přes 2 měsíce.....to bych to měla stihnout, jsou fakt úžasný a nádherně ti sedí....fakt na jedničku.... 😉 🙂

• janca: Opravdu super šatky, skvěle ti padnou, supeeeeeeeeeeer 😉

• Děkuji všem za pochvaly - moc mě to těší! A velký dík samozřejmě patří Arti - bez ní by ty šatičky nebyly - moc díky! 😵

• janca: vypadají krásně 😵 jen tu sukni srovnat, - nech je vyvěsit a kup si škrob ve spreji, nebarví, nemusíš se bát a tím si přestříkej ty sklady! bude to držet pak krásně tvar 😉

• janca: rádo se stalo 😵 fakt povedený 🙂

• janca:to je booomba. Tak se čekání vyplatilo. Už se taky těším na své, snad budou vydařené jako tvoje 😉 🙂

• Arti: díky, to je přesně to - pak to bude bomba!

• janca: super šatičky, krásne ti sedia...bomba 😉 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    nájdete nás v Trnave, Trenčíne a Žiline
    Svadobné šaty svetoznámej a populárnej značky MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY v Banskej Bystrici!
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2020, spoločenské šaty Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2020 už v salóne!