Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • Arti:kde se dá sehnat ten škrob??

• jani, koukám, že i ten korzet udělali jak sme řekli a ta výšivka je vidět že je to ta lepší vid?

niki: mrknu se ti, přece jen sem ho kupovala 3 roky zpátky

• Arti: ano, korzet je bomba, sedí jako ulitý a krásně drží a ta výšivka je opravdu nádherná - to jsem ani nečekala.

Akorát nekoukejte na fotkách na to šňěrování, pospíchaly jsme s mamkou a nějak nám nevyšly dírky 😃 Ještě musím vykoumat, jak se to tam provléká, aby to bylo co nejhezčí 😬

Všem díky za pochvaly!

• Sponzor fóra
  • tak sem našla zatím jen toto, tamten vypadal jinak, ale bude to nejspíš to samé

http://www.technical-cz.cz/detail/appretto-500-ml-sprej-pro-snadne-zehleni/

• Wow! Tak tohle jsou bez prehaneni jedny z nejkrasneji udelanych satu, co jsem tu zatim od Asapa videla!! 😮 Tise zavidim! 😵 Skvele Ti padnou a ta vysivka je naprosta bomba!! Gratuluju! 🙂
    A mam jeste maly dotaz - IP
    😉

• Arti: ahojky, nechcem byť otravná, ale posielala som ti IP a neviem či ti prišla.. 😬

• sakroviste: nic mi tam nesvítí, tak mi to pošli znova prosím

• arti: už som poslala tak snáď dorazila 😉

• Tak šaty mít nebudu......takže taky využiju služeb Asapa.....arti...jdu ti psát 🙂

• dorazila a už máš odp 😃

nějak ten škrob nemůžu najít, ale vím že byl s německejma nápisama, červeno-bílá lahev jak lak na vlasy a byl tam límeček košile...já se podívám doma jestli ho někde ještě nemám 🙂

• Arti: dík, ten škrob mě zajímá 😉

• zkus se mrknout v rossmanovi,droxi a podobně 🙂

• janca: saty su neopisatelne krasne... sedia ti perfektne
    tak to sa im podarilo, ozaj jedny z najkrajsich siat

• Artichoke, nevíš, jestli se dá ten škrob použít i na tyl?

• Jani, tak ty jsou kruty!!!!!! Fakt bomba!!! A mas v tom kraaaasnou postavu! No hlavne ji mas🙂

• Sponzor fóra
  • e.vik: na tyl?? no určitě 😉

• Arti - dík, mám dost živou sukni, tak jí musím nějak zkrotit 🙂
    janca - šaty jsou nádherné

• Jani - nááááááádhera, ta výšivka je luxusní, a sedí ti perfektně !!! Jakou barvou máš tu výšivku a šaty má bílé nebo ivory ?

• Děkuji všam za pochvaly, jste zlaté 😬
    Dangala: díky, ty šaty opravdu krásně tvarují, jinak to tak žhavé není 😃
    Anyma: šaty jsou bílé a ta výšivka je taková nepopsatelná - dlouho jsem zjišťovala, co je to za barvu. Je taková stříbrná, ale háže takové zlaté odlesky 😉

• janca - gratuluju k naprosto krasnym satum 😵 asap fakt umi

• holky normalne nechapu jak ste se dokazaly rozhodnout pro jedny saty kdyz je kolem takovych krasnych modelu a kazdej je jinej..az to budu jednou aktualne resit tak se z toho asi zblaznim 😃 😃

• kuratkol: saty uz dorazili?

• Tak jsem se včera zastavila v DM a ten škrob ve spreji tam opravdu mají. Prodávají ho s mechanickým rozprašovačem ve dvou typech: pro snadné žehlení a pro "žehlení rukama". Cena je kolem 50 Kč. Jestli se dají použít na tyl, nevím, raději bych to vyzkoušela nejdříve na nějaké staré zácloně.

• Děkuji Arti za info, opravdu jsem netušila, že se něco takového dá sehnat. 😉

• Super, tak škrob budu taky shánět 😉 Akorát mě mrzí, že Asap ušil šaty tak, že sedí přesně, ale se zcela staženou šněrovačkou (viz. album) - líbilo by se mi mít tak kus širokého šněrování 😬

• janca 123: fakt super šaty, moc ti sluší a jsi v nich štíhlounká, ta šněrovačka už je detail, hlavně abys nezhubla a pak ti nebyly velký 😉

• janca - pokud sis vsimla u jinych holek tak on to tak nadoraz sije vzdycky pokud chtelas sirokou snerovacku asi sis mela rict 😬 ale tedka uz to neres saty sou krasny a sedi ti jen abych neshodila jak pise gabriela 🙂

• janca: snurovacka to je to posledne.. vyzeras v nich uzasne, stihlo, su ozaj krasne..

• Já si o širokou šněrovačku řekla, tak snad nezapomene 😬. Přeci jenom, mám do svatby dooost času, tak co kdyby šlo něco dolů... 🙂

• emmili- teď si mě zaskočila, opravdu takhle šijí všechny? Já je mám už objednané přez arti a ráda bych do srpna zhubla tak 3kg, tak by mě to pak mrzelo, kdyby nešly stáhnout...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Miesto, kde sa plnia sny o tých najkrajších svadobných šatách.
    Staň sa aj TY MAGIC nevestou.
    Váš svadobný salón MAGIC – „Pre Váš magický deň"
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.