Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • snad ano mi máme termín 1.8 a objednávala jsem je ted v úterý

• ratatooy: Tak to si budeme vzájemně držet palce 😉

• jo tak to taky budu držet palce a ak přijdou určitě přidám fotku do alba

• Sponzor fóra
  • To já taky 🙂

• Caute kocky, nebeth mas nadherne saticky, uz som predtym videla tvoj album a velmi velmi sa mi pacili 🙂 Ja budem mat spodnicu s kruhom urcite, mam to uz tak objednane, vyzera to omnoho lepsie... Albumik zavesim po svadbe 😉 aby mi ho tu niekto nevynural 😃
    A ostatnym cakajucim babam prajem nech sa cim skor dockate 🙂

• Takhle jsem si nesledovala váhu ani nepamatuji 🙂 Bojím se, abych nepřibrala, než mi šatky přijdou. Sice budou mít vzadu šněrování, ale co kdyby 😐

• ahojte, dnes mi zavolali, ze mam saty na sklade, ale ze si ich musim ist preclit... Ma niektora z vas skusenost (na letisku v BA) alebo celkovo? Dakujem za pomoc. Ja som objednavala na buyer100.com este 6.4. a ked ich uz budem mat pri sebe tak urcite aj odfotim a pridam do albumu. Drzte palce 😉

• nebeth: su perfektne

• iola: jsem moc zvědavá a těším se na fotečky 😉

• Kocky, tak uz mam satky na ceste! 😵
    Do CR priletim v nedeli, takze bud uz na me budou cekat anebo dorazi hned zacatkem dalsiho tydne, necham se prekvapit, nicmene stopro se pochlubim 😃 😎
    Drzte palecky at dorazi ve vydarenem provedeni a se vsim prislusenstvim (spodnice, rukavicky) 🙂
    Nemuzu se dockat, jsem strasne zvedava, moc se tesim, ale zaroven se i trochu bojim..

• spyro: Budu Ti držet palce 🙂

• Ahoj holky muzete mi poradit,poterbuji saty pro druzicky a hodne jsem slysela o asapbay, akorat nemuzu najit jejich stranky, nebo je to pres katalog?

Diky za pomoc

• Spyro: těšíme se na foto 😉

• Holkýýýý, teď mi volali, že mi vezou šatýýýý. Už se těším 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • niki: pripravit nuzky a fotacek - my se taky tesime 😉 at ses spokojena !!!
    musim pochvalit arti - ona mi tu spodnici od asapa zaridila !sice se kluk tyden vzpiral ale arti je proste skvela!!!

• baby ake mate skusenosti s landybridal? pride mi to klasickou postou, resp. kurierom, alebo musim ist pre to na colnicu a je potrebne saty preclit? 🤔

• Nikita007: super, těšíme se!!!

• Už abys je měla v albu, nemůžeme se dočkat 😉

• zuziq 😛ride ti to kurierom - zavola a dohodne sa s tebou kedy budes na uvedenej adrese...landy saty posiela ako dar takze by sa do toho nemali colnici miesat ale na tej slovenskej sa niekedy miesaju a to by aj mna zaujimalo co je z toho potom ..

• niki, mne psala Arti, ze by je uz taky meli brzo posilat, takze verim,ze tento tyden si uz zahraju na princeznu 🙂

• Někdy se do balíčku chtějí celníci podívat. Když jsem dělala na deklaraci, někdo zblbnul celní papíry a deklaroval paintballové kuličky jako bomby a granáty. Potom jsem se celníkům opravdu nedivila 😃

• adelka. Nedráždi mě 😃 , já je budu mít až za dlouho 😞

• Tak jsem je měla na sobě, jsou úúžasný, ještě hezčí než na fotce. Výšivka je taky precizně udělaná. Sednou jako ulitý. Fotky budou do večera v albíčku, až mě mamka pořádně sešněruje. Bolérko je už jen třešinka na tý kráse 🙂

• Nikita007: gratuluju a jsem zvědavá na fotky 😉

• nikita: Obrovská závist 😠 Moc se těším na fotečky 😉

• sasi:určitě budeš mít luxusní šaty, když jim to trvá tak dlouho 😉
    Holky, moc díky, doufám, že se vám v nich budu líbit 😬

• sasi: kdy jsi prosim te objednavala satky ty?
    Niki: Uz jsem zvedava na ty tvoje satky, mam trosku podobne 🙂

• adelka: jen asi menší velikost 😬 😬 😃

• Niki, no super! A ty ses tak bála 😃. Úúúú, tak to by mohly být za chvilku i moje 😬... Za 12 dní 😵 po tobě 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.
    spoločenské oblečenie
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov