Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • jankka:to ještě doladim 😬

• niki: super, bomba, paráááááááááda 😉

• nikita007: bomba, krásné šaty, povedly se a budeš krásná nevěsta 😉

• Sponzor fóra
  • Díky za pochvaly, největší dík patří Asapovi a hlavně Arti.
    Ještě doladit ksichtík a snad se budu ,,manžovi" líbit 😬 😉

• Ahoj holky, tak ja jsem mela svatbu 25.4. a saty sklidily takovy uspech, ze jsem sama hledela! Nikdo nechtel verit te cene! Takze asap ma ode me 1 s hvezdickou a muzu ho jen doporucit!!! 😵

• lumiha: tak tie tvoje boli taktiez uzasne.. prave som videla album, velmi krasne foto 🙂

• Lumi, nádherné šatky, úžasné fotečky - v náhledu jsem si myslela, že to jsou profi s modelkou, seš kočka 😎
    Niki, taky paráda, obě jste mě pro Asapa nadchly (poslala jsem ti IP, když dovolíš, mám pár dotazů) 🙂 Hlavně ať v nich zazáříš v den D, úspěch předem zaručen 😉

• lumi: Moc krásné fotky, nádherné šaty, skvěle sladěné, novomanželé dva krásní lidé, gratuluji 🙂

• lumi: krásná svatba, krásný šatičky...ta černobílá fotka jak se tulíš k manžílkovi mě až dojala, už se taky těším 🙂 přeju hodně štěstí!!

niki: paráda!!! budeš krásná nevěsta 😉 taky bych chtěla vidět i bolerko..

• Tak mi před chvílí dorazila do práce oznamka. Rychlost, kvalita, krása. Jestli takhle dopadnou i šaty od Asapu, bude to bomba. 🙂

• Lumi, Niki, supeer satky 😉

• Niki aj Lumi máte nádherné šatky, klobúk dolu.

• Holky, tak tam máte i bolérko. To samofocení je fakt na prd, tak omluvte jejich kvalitu 😉

• ach joojojoojo,ja uz je chci mit takyyyyy
    😞

• ahoj holky "čekatelky" 🙂 Závidím všem holčinám co už mají šatičky doma od asapa, všechny co jsem viděla v albíčkách jsou super, tak snad budu spokojená i já. Je to totiž můj druhý pokus - nechat si ušít šaty na míru, tak snad to tentokrát vyjde. Tenhle pátek to budou čtyři týdny od objednání...jak dlouho jste cca čekaly holky vy??? šárinda

• Sponzor fóra
  • hornovi. ani nevim,jestli ti to mam rikat, ale ja cekam uz myslim 12 tydnu, ale jsem rarita 🙂
    uz by mely tento tyden snad priletet, uvidime...

• adelka: 😮 to mi ani neřikej, já se vdávám 4.7. !!! abych to stihla 😉

• adelka: a ty si necháváš šít atyp. šaty, že třeba dělali extra střih atd.... ??

• hornovi nedeste se ...ja jsem mela pod 6 tydnu, a papaja po mne taky 6 a neco...
    ja jsem nad tim tvym adelko premyslela jestli oni na to nezapomneli nebo tak nejak a kdyz se jim to po 6 ti tydnech pripomenulo tak to za dalsich 6 usili ...jinak fakt nevim co mhlo udelat dvakrat delsi cas jedine ze by nemeli material ale myslim ze s tim by se tak neparali proste by dali jinej nebo by ti to alespon dali vedet...

• niki:bolerko vypada krasne 😉 (moc se mi libi ten volankovy material 😵 )

• adelko:nebo budou doopravdu tak extra vymazlene na kazdem centimetru... 😉 🙂 🙂 jsem moooc zvedava

• holky, jenže bolérko je bílé a šaty ivory, jak to doladit, aby to nebylo poznat??Kytku mám v albíčku a nevím jakou bižu 😞

• Noo mne sa to podoba na nejake satky od Pronovias, kolekcia 2009 tusim... 🙂

• Niki, dufam ze sa nenahnevas, ale mne sa tie tvoje satky zdaju byt fakt nadherne ale nejako viac bez bolerka ako s nim... 😬

• Holky, mate nekdo zkusenost s prodejcem Milly Bridal & Cinderella's Bridal Shop? diky
    Chtel bych si od nich objednat saty.

• hornovi:nene, nevymyslela jsem an satech zadne zvlastnosti, jen jsem si nechala dosit ranimka a mam tyto:
    http://www.landybridal.com/Product/Pro1302.html
    doufam,ze si vyhrali s tou vysivkou, kdyz uz cekam takovou dobu 🙂 ale verim,ze budou krasne.
    Jani, mozna na ne zapomneli, prece jen tam maji frmol, kazdopadne jsem rada,ze je uz poslali (pokud je teda poslali 🙂 nedivila bych se, kdyby mi arti napsala, ze se jeste musi cekat 😞

• nikita007, lumiha: Obe mate nadherne satocky. Krajsie uz byt ani nemozu. 😃

• adel:Snad uz jo kdyz to moje prikladal k tomu co jde nejdriv - k tobe 😉 🙂 🙂

niki:s tou barvou co treba do te bile na bolerku nechat dosit neco v ivory nejake lemovani,nebo ivory koralky ,nebo do vysivek s tmavsi niti obsit nebo neco pridat ... neudela to takovy efekt ze biloivory bolerko bylo cilene vybrano k ivory satum?
    nebo vyprat s necim tmavsim ale to je trosku risk...

jak tak na nej koukam nemas tu vecicku na ruce az pod loktem?na fotce to vypada ze to trosku skracuje ruky..mozna to trosku posunout vis tu vecicku nad loket jak to ma ta modelka na obrazku...ty to mas life mozna mi to tak prijde jen na fotce...

• niki: jestli se můžu přidat do diskuze, tak bych niki zkusila dát ivory saténovou stužku do švu, kde je přechod volánku u výstřihu a vůbec kolem dokola a samotného bolerka. a to samé bych udělala uprostřed volánku na rukávech, tam kde je vlastně na rukáv přišit. Protože do krémových perliček bych si netroufla, myslim jako přišívat je tam.... 🙂, tak uvidíš, zas aby to nebylo přeplácaný, když už máš moc hezky vyšívaný šatičky 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov