Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • adelka: máš moc hezké šatičky vybrané 🙂, ať jsou par v reálu ještě hezčí...a jakou barvu, bílé?

• hornovi: jj, bile 🙂 dekuju.

• matuliacik😛roč bych se měla zlobit??Tohle je diskuse, kde si radíme a pomáháme. Je lepší vychytat nedostatky před svatbou, než po. Zkusím s tím bolérkem něco vymyslet. Jdu k švadlene, tak to něco zkusíme.
    Jakou zvolit bižu???Bílou nebo ivory, perličky nebo jinou????

• Sponzor fóra
  • nikita: Śperk k šatům bych volila hodně jednoduchý.

• adelka má šatičky na cestě 😵 😃

• Adelka: jupí, mám radost za tebe a těším se na foto, až přijdou 😉

• arti: a co moje šatky...ještě je asi brzo viď...já vim, jenom jsem to zkusila 😃 , jsem strašně nedočkavá a natěšená

• To Niki: vies, nie kazdy tu na fore prijme druheho nazor 🙂 Ale to je fakt len moj pohlad na vec, mne sa pacia tvoje saticky velmi a podla mna ked je tam to bolerko, tak uz nie su tak velmi stredobodom pozornosti 😃 Ale inac je pekne, hlavne ked ti s nim krajcirka pomoze dostat ho do tej spravnej pozicie, ako ma ta modelka. A sperky netusim, ale ak si nechas to bolerko, tak urcite nieco jemnucke, ako napisala sasina 😎 Pekny dnik

• Adel: ty jo, hurááá, tak ses dočkala, těšim se na fotky 😉

Niki: souhlasim s Matuliacik, to bolerko je moc krásný, ale podle mě by se hodilo k hladkým bílým šatům bez výšivek..Ty tvoje šatičky se mi prostě líbí bez toho bolerka víc, s bolerkem se mi zdá už je toho nějak moc...

• Nikita007: moc krásné šatičky, i to bolerko, ale dohromady už hodně zdobené (ale nééé vůbec škaredé). Já jsem ráda, že mám nakonec bolérko úplně hladké bez ozdob, protože mám šatičky taky dost vyšívané, tak aby se to nebilo...

• ahojky holky, jj, uz jsou na ceste
    dekuju moc artinko 🙂
    taky se moc tesim, tak snad v pondeli.

• Já mám ještě jedno bolérko, je v albíčku. Fotka, jak tam jsou čtyři, tak je to nahoře vlevo. Co myslíte??? 😬

• Nikita007: to by mohlo vypadat dobře 😉 Je úplně bez výšivky, tak by se to nemuselo bít. Sice je dost honosné, ale určitě to stojí za zkoušku 😉

• niki: Zkus ho, možná by to mohlo být zajímavější. 😉

• niki: a to je taky bílé? já bych se bála těch barev, že se budou tlouct...ale jestli je ivory, tak stopro tohle 😉

• Sponzor fóra
  • miki: To saténové bolérko, co máš v albíčku, jsem chtěla původně, také se mi moc líbilo. Je hodně šmrncovní. Uvidíš, jak to bude vypadat se šaty dohromady 😉

• Aj podla mna by sa skor hodilo to satenkove... Ale podla mna, ak ti vyjde pocasie, tak v juni bude uz tak teplo ze ho podla mna ani nejak nevyuzijes, mozno neskoro vecer... 🙂

• A co sa tyka tych farieb, mam taku skusenost ze sa mi jedna pani predavacka v salone snazila vnutit zavoj, ktory bol inej farby ako moje saticky (mam ich ivory)... no zvlast vyzeralo jedno aj druhe super, ale spolu sa zdalo akoby jedna z tych dvoch veci mala nejaku vysedivenu farbu... (ten zavoj vyzeral ako 100x noseny oproti tym satkam)... 😐

• papaja:šaty jsou ivory a to saténové je stejná barva, jen to krajkové je bílé 😬

• niki: no já myslim, že se bude určitě líp hodit to saténové, nemohla bys nám ještě udělat přehlídku? 😉

• Má vysoký límec do půl hlavy 😬 , tak až to švadlena upraví 😉

• Kdybych neměla hnusný ruce, tak na bolérko kašlu, i když mám na zádech tetování, ale ty ruce jsou fakt 😠 😛 😞

• niki: a proč si myslíš, že mám bolérko i já? 🙂 Rozhodně se těším na Tvoje bolérkové foto. Myslím, že bude pěkné 😉

• Hokly neobjednaval jste si nekdo tyhle saty od asapa? http://www.landybridal.com/Product/Pro608.html
    nemate fotku jak vypadaji ve skutecnosti?

• pekny vecer holky, tak saticky mam uz ve Frankfurtu 😵 😵

• adelka:už se těším na fotky, určitě budou supééér 😉

• niki, ja v to verim 🙂 , snad se povedly, uznavam, ze byly hodne slozite, proto jim urcite taky tak dlouho trvaly...
    Kez by byly tak krane jako ty tvoje 🙂

• adelka: huraaaa.. uz sa tesim na fotky
    snad sa uz aj ja dockam, zatial cakam necelych 6 tyzdnov

• adelka - tak co? sme nateseny a zvedav..!!!

nevi nekdo, jak se rekne anglicky vliselin - hledam na ebay...diky!

• dangala: satecky jsou v Lipsku, takze si jeste pockam, prave tam cekaji nejspis na skonceni statniho svatku, predpokladam, ze v utery nebo mozna uz i v pondeli budou doma 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Brigit Boutique - salón, kde sme pripravení plniť sny o svadobných šatách.
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2021, šaty pre svadobné mamy Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2021 už v salóne!
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov