Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • adelko tak za 6000kč je to fakt luxus 😵

• treisi jj, jsem moc spokojena.

• adelka - no jo mozna je to taky typem satu co sis zkousela 😉 ale tebe nemuzu posoudit protoze zadny fotky ze zkouseni tu nemas ale u nekterych holek je to tak rikam 😬

• Sponzor fóra
  • kata: Nesouhlasím s Tebou, já mám korzet opravdu pevný a krásně sedí.

• adél, hezčí sem tu neviděla, fakt bomba 😉 máš vzadu šněrování?

• no, zkousela jsem San patrick, takze ja posoudit muzu a tento korzet muzu s jistotou rict je 100% lepsi, mekci, lehci a pevnejsi.

• vrtenka - no jo ale ty ses ten typ kterej ma supr postavu takze nepotrebujes nic maskovat 😉 ... ja vam tento muj potreh nenutim ale me to tak prijde (samozrejme nemuzu to rict uplne o vsech satech protoze kazdy sou jiny 😉)

• kata:Souhlasím,jeden z důvodů,proč šaty prodávám....

• gabi: dekuju moc, vzadu na korzetu snerovani je a prekvapilo me, ze to udelal tak,aby snerovani bylo krasne videt, prestoze jsem si pridala tak 2cm kdybych do svatby pribrala.

• veronicca - jo prodavas? vzdyt bylas takova nadsena..

• Adelko:Tak ses konečně dočkala🙂A hlavně my holky tady....😃

• iola: su krasne, hlavne na takej dobrej postave

• kata:Jo,prodávám,nadšená jsem opravdu jen BYLA a nejsem jediná...Za poslední dobu je tu dost holek co šaty prodávájí(pokud se nepletu)....Muselo by se tam dělat tolik úprav,že by to bylo o moc víc jak půjčení....

• veru - aha, no jo to je skoda kdyz uz si mela ty satky doma ale tak sezenes nejaky krasny v pujcovne, asi uz mas i vyhlidnuty kdyz ses tak rozhodla 😉 ...

• adelka: tak konecne... vyzeraju uzasne... krasne sa lesknu a su uplne uzasne!!!!!! Na tvojej postave krasa 🙂

• Sponzor fóra
  • Adelka: super cena za nádherná šatky! A šněrování naširoko závidím 😉

• kata:Jojo,přesně tak,včera jsem zaplatila zálohu.... 😉

• veronica - supr hlavne ze budes spokojena 🙂

• kovka: no na modelce by vypadaly mnohem lip. Vis jak ty moje prsa 🙂
    ale netrapi me to, budouci manzel me zna takovou jaka jsem,proc neco tajit 😎

• kata:Jojo,to budu a moc🙂A navíc jsem v salonu přišla k pracovní příležitosti na focení svateb,takže to tak asi mělo být... 😉 😉

• ahoj holky, tak šaty konečně dorazily... přesně měsíc před svatbou... 😵

Musím říct, že jsem neměla šaty z katalogu, ale podle vlastních fotek a obrázků a musím říct, že šaty se dost liší...
    Za prvé jsem chtěla šaty bez vlečky (na obrázku ji nemají) a jsou s dlouhou vlečkou...
    Za druhé měly závoje na rukou a ty tam chybí...
    Za třetí jsou mi o trochu víc velké, než jaké míry jsem posílala, ale to se snad bude dát upravit. Jsou na zip, takže jsem nepočítala s tím, že budou přesně na tělo, ale myslím, že jsou zbytečně velké.

No a jinak jsou krásné. Ale ta vlečka 😞 😞 😞 Něco, co jsem prostě fakt nechtěla 😞 😞

Fotečky budou, ale nevím, jestli dávat teď, nebo až po úpravách... aby to nekazilo dojem 😉

jinak adelko: fakt krásné šaty a perfektně sedí.

• Markusko: jejda, to je blbé s tou vlečkou 😐 Ale možná to půjde upravit - záleží na tom, jaké šatky máš - klidně ukaž foto i teď, jsme zvědavé. Já taky chtěla bez vlečky a naštěstí to vyšlo.

• holky posledni dobou me fakt prijde ze ti co ty saty siji sou fakt uplne na hlavu padeni..napisete si pozadavky a vylozene ne nesplni 😐

• kata: mas pravdu,ze ted je tady cim dal vice stiznosti.
    Mozna maji velky naval, jinak si to vysvetlit neumim, jsou trosku zmateni.

• adelka -no jo asi je to tim ale i tak je to neprofesionalni ...

• Asi je to fakt tím, že toho mají moc. Ale je škoda, že dělají takové chybky, protože jinak jsou šaty skvělé a pokud by vše bylo, tak jak má, tak by jistě každá nevěsta byla nad míru spokojená 😉

• Beru to trosku s nadhledem, podivejte na ty ceny, za tu cenu to nikde ani nepujcime 🙂 a ja osobne jsem pocitala s tim,ze budou potreby opravy, vzdyt me ty svadleny nikdy nevidely a sily to posle nejakych cisel ktere jim arti poslala.

• adelka - jasne to mas pravdu je to jen podle cisel, ale vec jako vlecka ano/ne je snad jasna i bez osobni pritomnosti 😞 toto me prijde uz jako dost blba chyba

• Kdybych chtěla vlečku, jsem z těch šatů nadšená, jsou fakt krásné. Ale vlečka je něco, co prostě nechci a nelíbí se mi to a v salonech jsem šaty s vlečkou rovnou odmítala zkoušet...

Jinak fotky už pomalu vkládám 😉

• markusko -vkladej vkladej zvedavost 😉 no tak holt tu vlecku ustrihnes

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2020, spoločenské šaty Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2020 už v salóne!
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.