Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • A ta krajka není černá, ale bílá s černou výšivkou 😠 . Ale jako šaty to jsou asi pěkný 😬.

• Ta výšivka je jak mezopotámský klínový písmo 😬

• ježíš...takových chyb....no to koukám...

• Sponzor fóra
  • Jsou hezký, sice celkovej dojem úplně jinej, než originál, ale se spodnicí snad budou fajn 😃. Ale ještě jsem je nezkoušela 😃

• Ale ten vršek mě fakt strašně zklamal 😞. Chtěla jsem ho úplně jinak a bylo to na šatech pro mě to nejdůležitější, bylo to se speciálním příplatkem 😞.

• emili - no tak honem fotky

• vyzkoušej a vyfoť 😉

• škoda no, ale i tak budou jistě hezký...a kolik si za ně dala?

• N

• NEMÁM FOŤÁK

• Dela jsem 5300 a asi těch 300 bylo jen za ten vršek, že bude jak chci já 😞.

• tak to je krize 😃 tedka budem vsechny napnutny

• Ale jsou fakt krásný 😬. Sice ne tak černý, ale hezký 😬. Ale bez spodnice to vůbec nemá smysl ukazovat...

• tak si pod to mrskni tu spodnicu z tech spolecenskych satu 😉 a uvidis jaky to bude

• Sponzor fóra
  • Tu už jsem dávno prodala 😞.

• aha i ty spolecensky saty jo?

• Jj, i ty.

• http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=2765801&vReferer=  Vím, že vypadaj jak z večerníčku, ale nechci to slyšet 😬...

• Je to teda úplně jiná látka, než jsem čekala a než jsem měla plesovky 🤔

• Asi si je ještě nějak dozdobím černými korálky 😵.

• emili fakt te nechcu nastvat ale tu vysivku bych nejak zakamuflovala protoze je to fakt tragedie 😬

• Však říkám, že s tím něco provedu 😃. Ale udělaná je hezky, až na to, že měla být na černým 😠 . Na tý fotce to je fakt hrůza 😃. Ale naživo s tím snad něco půjde 🙂

• no tak treba bys pres to mohla nasit tu cernou krajku..nejakou v galanterii treba sezenes a tak zamaskujes vysivku

• Já jí nechci maskovat, mně se líbí 😉. Jen jí nějak doplnit...

• aha kdyz se ti libi tak to jo

• je to takové výrazné, tak když k tomu dáš výrazné černé šperky, může to v celku vypadat OK 😉

• Nebudu k tomu mít výrazné černé šperky 😃

• Budu mít toto http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=2559771&vReferer=%2Fphotos%2Femmili

Ale líbí se mi. Ně mně vypadají docela dobře. Ale fakt to akutně chce tu spodnici. Jinak se zdá, že velikostní úpravy nebudou potřeba žádné....

• emmili sedi ? tak to je supr 😉 nechces hodit fotku jak vypadaji obleceny i bez spodnice?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov