Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • kata: nevim, jestli na to prijdem, mozna nejsme tolik narocne 😉
    mne to fakt tak staci, jsem rada ze mam saty za cenu, za kterou bych je ani nepujcila a nejake detaily, kdo to bude studovat???? 😉

• adelka - jasan za ty prachy je to naprosta bomba proto do toho tolik holek jde 😉 jako ja si to prece nevymyslim ze nedodrzuje pozadavky to tady pisete vy, ktery si ty satky objednavate 😉 mozna to driv bylo stejny ale holky to tady tak moc neprobiraly tak to mozna tedka tak vypada ze dela vic chyb i kdyz to nemusi byt pravda ..

• jojo, mozna vic chyb dela
    ale takove malickosti, jake jsou na mych a evcinych satech se daji prehlednout.
    Myslim, ze i mnohe dalsi 🙂
    myslim,ze to vidime jen my,ale az nastane den D a my se do tech satu obleceme, namalujeme a nahodime usmev na tvari bude to vypadat uplne jinak. Navic kdyz vedle nas bude princ 😉

• Sponzor fóra
  • no jasne mas pravdu na svatbe to nikdo resit nebude a hlavne tam nebudou original saty pro srovnani 😉

• tak tak 🙂 to proste budeme nekrasnejsi i kdyby se jim fakt nepovedly 😃

• Tak mimo jiné mám na jedné straně šněrování o očko víc 😦, ale to už jsou fakt prkotiny...

• Sešněrované to mám taky na doraz, i když jsem chtěla do V 😞

• To jestli teda nemůžu za rok nic zhubnout, tak to potěš, pěkná velrybka 😐 .

• emmili - ses prastena dyt ses hubena a kdyz neco shodis tak si to holt nechas zmensit

• No a třešnička na dortu, s podpatky mi jsou jen tak tak na zem - bez spodnice. Ještě že aspoň vzadu je ta vlečka 😴 . Sakra a to jsem se měřila s podpatky a ještě 5 cm přidala a ještě mu to měla Arti zdůraznit, ať jsou dost dlouhé i na širokou spodnici 😞. Chjooo, takže ani jeden z požadavků nesplnil 😢.

• emili - to je mi fakt lito 😐

• ale ber to tak mas rok na to sehnat jiny 😬

• Nebudu shánět jiný 🙂. Pokud to teda se spodnicí nebude fakt extrémně krátný 😠 . Teda ta délka mě teď fakt dostala 😞. Ale ty šaty jsou moc hezký...

• *krátký

• holky, emmiliny i katiny saty se mi libi! asi se v tom moc piplame..nevim..mela by nas arti usmernit - uz tu chybi.. i kdyz nektere nedodrzene nedostakty jsou fakt strasne...😞 dost se bojim😞disappointed:(( ja objednavala taky zacatkem dubna - tak ze bych se mohla tesit??
    holky nesmutnete, mate krasny saty!!!!

• Sponzor fóra
  • Holky, omlouvám se, víte jak, potřebuju se vykecat ze všeho, co najdu 😃. Ale ty šaty jsou krásné a jsou prostě moje a já se v nich i tak cítím krásně a chci se v nich vdávat 😉. Jen jsme prostě plemeno stěžovačné, no 😃

• Přidám ještě pár fotek, ale je to bída, můj mobil má rozlišení 480*640 😛 a ještě to fotit z dálky v ušmudlaným zrcadle, to tomu moc nepřidá 😃

• emili tak tys to tady ze sebe vysypala ze to pusobilo ze ty saty nechces tak to se omluvuju 😉

• Kata, já vím 😃, pardon 😃. To já jsem taková, že vždycky první vysypu, co všechno je špatně 😃, a až pak hledám, co se mi líbí 😃😃😃

• emili - jo to je v pohode abych pak zas nebyla za tu spatnou ktera vam to tu kazi 😃 😃

• To je v pořádku 😃. Názory jsou cenná věc. Ale asi každá potřebujeme spíš slyšet, že to taková tragédie není, když máme tendenci hledat chyby 😉.

• Emmili: Šatečky vypadají oblečené moc pěkně a po vyzdobení bude i korzet super! Snad ti to vyjde i s tou délkou... A co mělo být jinak na tom korzetu?

• ja som na svojich nechcela ziadne zmeny, akurat kratsiu vlecku o 10cm aj ked ju moc dlhu nemaju
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=2766568&vReferer=

ale uz som na ne zvedava, este som tu ziadne nevidela s rukavmi, tak sa neviem dockat (cakam uz od 27.3.)
    dufam, ze budu ok

• taky myslim ze na tech celkovych fotkach ty satky vypadaji dobre ted jen aby ta delka nejak prosla 😉

• Kovka: myslím, že tyhle by se mohly podařit 😉 Nejsou extrémně složité 😉 Půjde hlavně o ty rukávy...

• Emmili: moc ti sluší 😉 A o jaké velrybě to, prosím tě, mluvíš... 😬

• Jo a vycpávala jsem po stranách polštářema 😬.

• emili a mas tam na sobe boty nebo ses na boso? protoze tedka je ti ta sukne tak akorat 😬 a kdyby to bylo moc kratky dalo by se to treba nejak podsit nejakym bilym pruhem latky ?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov