Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • kovka2: Držím palce 😉

• sasina: dakujem, uvidime kedy sa cina ozve...

• kovka2: Za jak dlouho Ti šatky přišly?

• Sponzor fóra
  • Ahojky, teď mi přišly šatky! Tak jsem hrozně napnutá, jestli budou ok....snad jo, vybalený vypadají nádherně!!

• alinininka: Tak honem honem, hoď sem fotečky 😉

• alinininka: tak cooooooooo saticky ??? homen sem s par foteckama 🙂 at se nalada v diskuzi trosku zlepsi 😉

• sasina: jé tak to se těším 😵

• alinininka: Máš je z Asapu? A kdy si objednávala?

• jj, mám, objednávala mi je zlatá Arti 7.4., jen co se dostanu k mámě a oblékne mě, hned sem něco pošlu..zatím jsem je jenom vybalila a kochám se...připadají mi moc pěkný, detailně jsem je nezkoumala a ani nebudu..to je na nic...mě se zdají pěkný, jako originál, i když ani ten jsem si nezkoušela..a poslali všechno spodnici i stuhu kolem pasu...už se nemůžu dočkat až je obléknu..jenže se musím učit na zkoušku!!§To mají snad vychytaný aby šaty došly když na to člověk nemá čas..

• teda zkoušela jsem si originál,ale nezkoumala ho..už mi hrabe a to se mám ještě učit... 😃

• A nechceš sem dát alespoň foto šatiček 🙂

• alinininka:Tak to já mám ještě tak měsíc čas, Arti je objednávala 29.4., ale za 14 dní bych měla mít alespoň ušité popůlnoční, šije mi je jedna paní v Praze.

• alinininka: Jasně, hoď sem alespoň foto těch šatiček.

• pokusím se někdy večer, teď se fakt musím učit...zatím papa

• alinininka: Budeme se těšít 🙂

• Sponzor fóra
  • já už chci taky šatky, taky mi je Artinka objednávala 7.4.
    Arti: posílala jsem ti maila, abys mi je uháněla, už se nemůžu dočkat, prosím prosím 😞

• alinininka - na tvoje saticky se moc tesim, taky se mi moc libily 🙂 tak jsem zvedava...tak snad vecer...

• hornovi: Taky se už nemůžeš dočkat? Včera jsme byli na Dobříšském zámku na květinovém dni, byla tam i přehlídka šatů. Tak teď jsem ještě víc nedočkavá než kdykoli před tím. 🙂

• holky tak maturitu mam uspesne za sebou, jsem vyrizena, psychicky i fyzicky unavena,spala jsem dnes jen 3 hodiny,ale stastna...
    dekuju ze jste na me myslely

• adelka: gratulace 😵

• dekuju artinko 🙂 jsi zlato 😉

• adelka: Super, paráda, gratuluji!! Teď to chce odpočívat, jak říkám já: chce to velký hají a masáž, na mě funguje vždycky 🙂

• Adelka: gratulace 😉

• jj,dneska objednavame masaz,jsme po tom svataku nejaka bolava cela 🙂

• ahojte baby, prave mi volali z DHL ze maju moje saty v colnom sklade a aby ma mohli zastupit pri precleni, chcu odomna kopiu obcianskeho preukazu a vyplnit nejake papiere... Davala som si to sice poslat postou, ale kedze mi saty poslali neskor ako mali, asi to poslali na vlastne naklady DHL. Myslite, ze nemam stresovat a poslat im kopiu OP - vraj ked pridem osobne, aj tak si ho ofotia. Mozno som prilis paranoidna ale nechapem naco potrebuju kopiu mojho OP ked budu mat mnou podpisany suhlas 🤔

• adelka: gratulujem..
    alinininka: uz sa tesim, aspon ze tie vase su super 🙂

• dekuju kovka .-)

• Alnininka: kde jsi s fotkama? 😃 Jsme napjaté...

• fotky dám co nejdříve, chápu Vaši nedočkavost, ale peru se s technikou..nějak se vypařil propojovací kabel....zatím jenom slovně-jsou krásný..ještě lepší než v půjčovně originál, krásně sedí, nejsou ani velký ani malý, ani dlouhý, ani krátký..prostě jako na mě..,jen je mi líto holek, kterým šaty nevyšly....

• alinininka: to je super, ze ich mas dobre
    skoda, ze tie moje nevysli... co uz 😐
    ale uz sa tesim na tvoje na fotky.. ja budem mat nakoniec tieto:

http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=2735422&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Ponúkam svadobné a spoločenské šaty
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.