Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • Kovka: To je škoda, že ti nesedí 😒
    Alininka: jsem moc moc zvědavá.... 😉
    Holky, já už chci taky šaty, já už to tady nemůžu ani číst.....tolik nevyvedených šatiček.....
    Arti: nevíš jak to vypadá s mýma šatičkama? díky

• kovka: ty ti slusi!

• ja tu dva tyzdne nie som a pozeram ze sa reputacia uplne otocila, v poslednom case im to u asapa nejak nejde. no zacinam mat obavy jak dopadnu moje saty. ach jo. asi v navale prace nabrali krajcirky ktore nie su az take skusene alebo co. holky potrebovala by som ukludnit 🙂

• Sponzor fóra
  • evka.tomka: tak to jsme na tom stejně 😕 taky ted jen netrpelive cekam az alinininka prida na web svoje satecky 😉 abych se trosku uklidnila ze preci jen asap umi sit... me ty moje satecky objednavala Arti 5.5 tak mam jeste mooooc casu nez prijdou - ach jo to cekani je desne

• holky, ja jsem se svymi satickami nadmiru spokojena, to ze se nepovedly dvoje satky jeste neznamena,ze ty vase budou stejne.
    Hlavu vzhuru

• Zkusenosti Paypal - vraceni zaplacenych penez

Arti, jake mas zkusenosti s Paypal vraceni penez? Landybridal uznali, ze saty byly spatne usity. Jenze tvrdi, ze nemam narok na vraceni penez ani na vymenu, protoze saty byly delany na miru. Coz je spravne dle jejich podminek z webu, ale to se dle meho nazoru vztahuje na saty usite bez chyb a ne na zmetky. Jedine co mi Landybridal mi nabidli, ze mi usiji jine se slevou, tzn, ze risuju dalsi prachy a muzu dostat stejny smejd. Ale zase budu mit mozna saty.

Podam-li stiznost na paypal, kde mam fotky pozadovanych satu, usitych satu, podporeny nakresem spravneho strihu a chybneho strihu satu, ktery Landybridal pouzili a emailem, kde Landybridal uznava, ze saty nejsou jake by mely byt. Mam vubec nejakou sanci, ze Paypal se prikloni na stranu poskozeneho jedince nebo jako vzdy vetsi forma vyhrava? Podarilo se ti nekdy neco ziskat od Paypal pres stiznost?

Dik Hanka

• hanina: tohle bych spíš dala do diskuze ohledně ebay a paypalu, ale budiž. Já sem jim vždy tak vynadala že to šlo bez problémů a v podstatě, celé šaty budu ted reklamovat poprvé. Oni nabízejí vždy ušití nových s tím, že si zaplatíš jen poštu a máš vlastně dvoje šaty. To vím. Paypal by ti měl pomoct, pokud mě nevyjdou vstříc, s šatama kovky, udělám to samé. Ale je to běh na dlouhou trať. Reklamovala sem párkrát přes paypal (ne šaty - jiné nákupy) a čekala sem na peníze i 3 měsíce 😐

• OK, dik. Zkusim Paypal, oni chteji zaplatit za ty dalsi saty 70% ceny a ten zmetek uz maji zpatky v Cine.

Kovka je mela na miru? nebo standartni velikost?

• Oni s tebou asi Arti jednaji jinak nez se mnou, nebot ty mas nakoupeny desitky satu, kdezto ja jen jedny.

Dnes ma spolubydlici od ASAPA obdrzet jeji svatebni tak drzte palce.

• hanina: od kovky chtěli zaplatit 80 dolarů s tím,že si tyto může nechat a může si vybrat jakékoli. Ale to odmítla, tak sem jim napsala, že trváme na penězích. Jinak kovka měla také na míru. Já si myslím, že se mnou spíš jednají tak, že ví že nedám pokoj 😬 😃

• Ahojte chcela by som sa vas spytat aku spodnicku by som potrebovala aby som mala taku krasne velku suknu na satach? Kolko obruci a aky obvod by mala mat najspodnejsia cize najsirsia obruc? Dakujem

• Ahoj dievcata: tak som prave dosla z posty a skoro som tam odpadla, co mi pani povedala
    balik do Ciny z UK normalnou postou bude stat 60 libier!!!!!
    ak by som chcela nejake priority tak az 83 libier! to je polovicka ceny siat... 😠
    musim zistit aj nejaky iny sposob, ci je vsetko tak drahe.

hanina: kolko si platila za tvoj balik?

evka.tomka: neboj, naozaj su vsetky ostatne saty pekne, len tie moje sa nevydarili...

• kovka nechces si radej nechat usit nove saty a tyhlety prodat? najde se spousta nevest,ktere by je braly.

• a pokud je asap ochotny ti je usit za postovne?

• kovka jdi sem, za £25, ja to taky tak posilala: http://www.lowcostparceldelivery.com doufam, ze to admin nesmaze, kdyz to ma nekomu pomoct

• Sponzor fóra
  • hanina: dakujem velmi pekne 🙂

adelka: uz som aj nad tym rozmyslala, ale neviem ci by niekto take saty kupil 😒

• kovka: neposilej jim ty saty, ja jim je poslala a stejnak mam od nich velky kulovy, ani prachy ani saty a tvrdi, ze jsou na miru, cili podminky na vraceni se na ne nevztahuji

koupila jsi je od ASAPA? budes davat feedback? Mam pripravenou webovku (v AJ) o negativnich zkusenostech s nima, kterou hodlam vlozit do co nejvice debat o svatebnich satech na ruznych servrech v UK, US ci jinde. Snad to usetri problemy dalsi spouste holek. Kdybych si vcas precetla nektere debaty o Landybridal na nekterych zahranicnich serverech, tak jsem nemusela dopadnout jak jsem dopadla. Nikdy bych si u nich neobjednala....

• hanina: vybavuje to Arti, ktorej za to dakujem...
    najprv pockame na peniaze a az tak sa poslu saty spat.
    Ano su od Asapa, ale je to skoda...nechcem hovorit nic hrozne...ratala som s tym, ze sa to nemusi podarit...vsetky ostatne saty co som videla u dievcat, tak boli krasne.
    Uvidime ako to dopadne...neviem ci by sa mi ich tu podarilo predat, keby som chcela.

• kovka: ved to skus ponuknut do bazaru ked clovek nevidi original tak nebude riesit pokial az maju tie zahyby ist mozno sa nejakej holke co tuzi tak ako ty po satach s rukavmi budu pacit aj takto a ked jej ich este das za rozumnu cenu 😉 .. asap asi stejne nevrati plnu cenu, a naviac si asi zaplatis postovne do ciny ..a bez dalsich nervov... 😎

• ahojky,chci se zeptat jestli jste si někdo nechal šít šaty s vlečkou a jak jste vyřešily připnutí vlečky aby jste je netahaly celý den za sebou.

• čusky rata .. mě byly poslány šaty bez knoflíčku a bez očka, ale šikovná mamka, nebo švadlena, ti ji tam určitě našije.. 🙂

• ali: kde mas fotky? jsme napjate!!!!

• jankka: rozmyslala som o tom, lebo dnes som bola na poste a pani mi povedala postovne, tak ma skoro vyvratilo 😠
    najlacnejsie 60 a potom 83 libier!!!
    to je polovica z ceny siat..
    hanina mi poslala linku na lacnejsiu postovu sluzbu, tak uvidim co odpise Cina 🙂

• problem je, ze som v UK, tak by som ich dala do bazaru... mozno skusim nieco tu, po tom ako budem vediet verdikt z Ciny

• kde v UK ses? tady v Birminghamu je obchod se svatebnimi saty, kde berou do komise, ale otazkou je zda je tu prodas. Co jsem tak zjistila, tak holky si potrpi na saty a radsi utrati vic nez mit neco, co neni uplne OK. Zkus to nabidnout na www.gumtree.com ale trvej na osobnim vyzvednuti, je tam dost podvodniku, kteri okradaji pres Paypal

• Sme v Dorsete na juho-zapade. Dakujem za rady... uvidime co zisti Arti 🙂

• je ani jsem netušila kolik nevěst je taky z UK! 🙂
    Kovka: a co to zkusit prodat přez ebay? normálně tam holky prodávají použitý šaty.ale rači bych na tvým místě zkusila tu reklamaci

• takze mych 6000Kc je zrovna v pr.... Paypal odmita stiznost resit protoze byla podana 45 dni po transakci, aniz bych saty do te doby obdrzela

takze pro ostatni, jakmile koupite saty, podejte preventivne do 45dni od zaplaceni stiznost, aniz byste saty obdrzeli, jinak dopadnete jako ja

• hanina80 : jak dopadli saticky tve spolubydlici???

alinininka : kdepak jsou fotecky .-) porad jsme moc napnute 😬

• holky prosim vas jak dlouha by mela byt spodnicka, uz mi prisla nova,je krasna,ale mam ji tak 10cm nad kotniky.
    Snad to nebude vadi 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov