Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • Fuj, krátké závoje se mi šeredně nelíbí 😬, ale děkuju za radu 😃. On nebude přes ramena tak rozevlátý, bude méně výrazný, až bude splývat. Ale chci schovat šněrování.

• no to sice jo ale napr.dangala si myslim zadny zmeny neobjednala nebo jo? a stejne ji ty satky nesedi a nejsou pekne usity 😬 skoda

• arti: Když jsem změnila na celých šatech jen tvar výstřihu, je to velká změna? No, doufám, že to vyjde.

• Sponzor fóra
  • sasina - myslim ze tedka je velice pravdepodobny ze ten tvuj zvolenej tvar mit nebudes ale bude mit ten puvodni, ale hlavne aby satky jako takovy byly dobry ne? 😉

• já sem ho poprosila aby zkontroloval veškeré šaty které odejdou. Nejhorší je že já veškeré změny jim popisuju jak debilům aby to určitě pochopili a nebyl to problém. Ale je pravda že sem i objednávala šaty, kde bylo na 20 změn oproti předloze. 😞

kata: to jestli sedí - nesedí, ta odchylka je tam možná vždycky. S tím musí počítat každý, proto se často bere šněrování a záleží to jak se ten člověk změří. A nepříjdou mi nepěkně ušitý, jen potřebují pár uprav, ale to potřebovali i moje samotný. 😬

• sasina: upřímně nevim - řekla sem jim ať to překontrolujou. Nebudu tě strašit jako kata267 a přísahat, že to bude ok, ale dělám pro to co můžu.

• arti - no me prave prijde ze dangala psala ze nejsou pekne usity a u tam mela fotky jak se ta latka pare a jak neni zapravena...nebo si to pletu ?

• kata267: to mě neposlala, to nevím 🤔

• jo je to ona tedka sem koukala na jeji album, tak to tu mozna psala jen sem nejak tak do placu ale vim ze sem to nekde cetla...

• na to pak mrknu, ted zase musím jít makat, od rána sem řešila jen šaty. 😬

• arti: Určitě děláš maximum. Díky moc za všechny 😉

• ja myslim ze holky sou ti urcite neskonale vdecny ze jim tak pomahas 🙂

• eště že tu Artinku máme holky že jo 🙂
    Nic to ale nemění na tom, že už se strašně nemůžu dočkat těch šatečkůůůůůů, mám objednané dvoje a dnes je to 7 týdnů, za měsíc a čtyři dny je svatba a příští pátek promoce přítelovo, na kterou jsem si chtěla vzít i ty popůlnočky, tak to asi nestihnu, hlavně ať stihnu ty svatební si užít 😕 🙂

• hornovi: Já se taky moc těšíííííííííííííííííííííííííííím na šatečky. Největší bomba je, že jsem byla včera u švadleny, co mi šije popůlnočky a obě jsme zjistili, že výsledný střih popůlnoček bude ve stylu těch svatebních šatů, jen budou v jiné barvě, z jiné látky a s rukávy 🙂 🙂

• ahojte, ja som si objednala vlastne vsetko na internete, bola so nadmieru spokojna, kludne si mozete prezriet moj svadobny albumik mam tam odfotene saty a vsetko.

• Sponzor fóra
  • ja som nemala poziadaku na ziadnu zmenu strihu alebo niecoho..len kratsiu vlecku...
    a bohuzial nevyslo
    Nevadi... budu ine

• kovka...a mozno aj natrafis na este lepsie ako si si povodne predstavovala 🙂
    apropo...doplnila som fotky tych mojich siat.... 😉

• benito - satky opravdu pekny, jeste vyzehlit a bude to supr 😉

• kata...hej, hej....vyzehlit naozaj potrebuju 🙂 a mozno aj troska naskrobit tie zahyby, aby dobre drzali 😉

• benito: budes si je zehlit sama nebo to das nekam do cistirny, profikum?

• benito: Paráda, moc Ti sluší 😉

• benito: su velmi pekne..a ta vysivka nema chybu 🙂

• mmaxicka: zehlenie radsej prenecham profikom...mama dostala ulohu zistit, ktory salon by bol ochotny...takze uvidime
    dakujem 🙂

• Ahojte, ja som si dala saty od Asapbay vyzehlit v cistiarni, nevyslo to draho a spravili to naozaj krasne, doma by som sa s tym urcite neprplala, to by dopadlo 😃

• mimochodom tie saty su naozaj krasne 😉

• suzzane...aj nad tym uvazujem, ked nevyjdu tie salony 😬

• tam to mas najjednoduchsie, stalo ma to 8 eur a uplne bez problemov, na druhy den rano to bolo hotove vlastne aj s popolnocnymi, tie som mala tiez z ebay, tie som si dala tiez vyzehlit, ale to bolo iba za 3 eura🙂)

• oki, vdaka za radu...uz aj volam mame nech to ide vybavit....ja som uz zas mimo SVK 😎
    a tvoje saty boli naozaj, ze super....take princeznovske 🙂

• katy a arti - uz se bojim psat, protoze mam pocit, ze tim strasne otravuji...tak jen abych uvedla na pravou miru... jsem totiz vdecna, ze se nam takhle arti venuje!!!!!! a saticky se mi libi!!!

beru:
    pozadavky jsem sice mela, ale udelali je podle predlohy, ale jsem spokojena - nestezuji si!
    s mirnymi upravami velikosti musime pocitat kazda - na takovou dalku bez zkousky - to je jasny...!!!
    jemne parajici krajky, nitky, atd neresim (aji sem uz vymazala foto) - je to od Cinanu, co chceme???
    ze jsem cekala kaminky jako ostatni, asi moje chyba - driv meli cas, tak je dali... ted jej nemaji, tak nedaji...
    bolerko doslo uplne jiny nez sem si objednavala, neresim

ale
    vrchni cast satu je prichicena k sukni na ctyrech mistech, jen ohnuta, nezaposita... - viz obr v albu.. jako opravdu jak kdyby na to zapomneli, tak to tam jen tak nazaver prichytili...
    ze zapomneli spodnicku - snad poslou?! - budu opravdu potrebovat, zvlast, kdyz to udelali s vleckou, jinak v tom mam prdel jak...
    priplacela jsem si za dvoumetrovy trivrstvy zavoj, dosel takovy neco mezi jednoduchym a dvouvrstvym kratky - a jeste divny tvar - uprostred, kde byva normalne nejdelsi, je asi o 10cm kratsi nez na bocich... - tak treba mi ho jeste poslou???

• dangala: s tvými argumenty souhlasím, něco se prostě dá omluvit, ale jsou věci, nad kterými zůstává rozum stát ! - viz. přichycení sukně ke korzetu 😞
    Evidentně u asapa chybí nějaká výstupní kontrola nebo jak to v tomto případě nazvat, možná by i pomohlo nejprve nafocení šatů a odeslání zákazníkovi k odsouhlasení a poté by je teprve posílal jako to dělají u gian...bridal (omlouvám se, nevím jak se to píše). Ale to by asi pro ně byla tuplem zdržovačka a na šaty bychom čekaly o to dýl. Ale že nepošlou kolikrát spodničku byť je zaplacená, nebo pošlou úplně jiný závoj či bolerko, to bych řekla, že je taky velká chyba u asapa. No nic, tím spíš jsem zvědavá na svojí dodávku, ale hlavu vzhůru, třeba jim Arti už dala co proto a bude to jen lepší a lepší 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Brigit Boutique - salón, kde sme pripravení plniť sny o svadobných šatách.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov