Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • dangala: proto píšu že jednotlivý reklamace ještě řešíme 😉

• arti: v poho... ja jen aby holky vedeli... sem rada, ze se tomu vubec venujes!!! je to sileny, jak se to ted nakupilo... potvory jedny!!!

• Sponzor fóra
  • Ahoj nevěsty,
    tak to vypadá že s objednáváním šatiček přes asapa je asi konec, že?!

• tekynka: no uz to tak vypada... pokud nad asapem zlomila hul uz i arti tak to ma asi vazne smulu... tak jen doufam ze ji nebudeme mit i my cekatelky na saty od nej

• ved su dalsi vyrobcovia ..nemusite lamat hul nad satami z ebay 😉
    a snad uz daju pozor u asapa aby sa dalsie chyby nenarobili..

• ach bože;( a máte nějaké prověřené kontakty na někoho jiného?! 😎

• arti,ty jsi fakt zlatá 🙂 co by si bez tebe nevěsty počaly...holky,já si myslím,že to s asapem bude zase vpoho,všichni přece musíme uznat,že teď prostě mají šíleně moc práce a prostě nestíhají a odráží se to na kvalitě...jinak já mám šaty od prodejce gianbridal (taky přesně nevím,jak se to už píše) a jsem s nima moc spokojená,kdybych nezhubla,tak jsem s nima nemusela dělat vůbec nic a i tak to bude jen malá úprava

• Maginko:máš nádherný šatičky,nevím jestli se mohu zeptat kdyžtak poprosím info do pošty,kolik jsi za ně zaplatila?nemám totiž vůbec představu....moc děkuji😉 😎

• teky-máš to v 🙂

• Maginka: opravdu nadherne saticky 🙂 ja na ty svoje cekam od asapa tak uvidim jak dopadnou, ale verim ze dobre, ze to Arti dobre zaridi .-) kdyby me prisly tak uzasne fotecky satu jako tobe s tim ze jsou uz usite a pred odeslanim tak budu stastna jak blecha 🙂

• mnaxi-děkuji,uvidíš,že se šatama budeš spokojená,já ani v tak pěkné nedoufala🙂

• gandalo, teda žasnu jak jsou šaty ušité horkou jehlou...asi je zapomněli zapošít a dodělat, jinak na fotce vypadají oblečené docela ok, jen je vidět hodně jiná kvalita materiáu od originálu, ale až se dodělají, vyželí a přijde ti spodnička tak to myslím bude ok, jen je divné, že mají pořád 100% feedback,když chodí takové nezačištěné nepadnoucí šaty docela velkému procentu holek a to nevíme co příjde ostatním co tu nepíší...

• maginka: su neskutocne krasne...
    pod akou strankou su giani?

• kovka....na ebay pozri gianinarbridal...aj ja mam odtial...a pred poslanim ti vzdy poslu fotky siat na schvalenie

• Sponzor fóra
  • ahojte. predovsetkym chcem podakovat tejto stranke za to, ze som vobec zistila, ze sa saty daju objednat cez Ebay! hoci som vobec nevedela, ako to funguje, a nastastie moj nastavajuci ma Paypal, povedala som si, ze sa to za tu cenu oplati riskovat... satky som mala 3 tyzdne od zaplatenia doma a su krasne 😃 . moja skusenost s tymto predajcom je vyborna: yourweddinghome (feedback 99,5). a ak sa odvazite kupit, pamatajte- hlavne dobre merajte, to je zaciatok spokojnosti 😉

• tesim sa, ze vacsina z vas ma super satky... ja som bohuzial obisla horsie, teda nie su ako mali byt a su male, ale neva, aj s tym sa musi pocitat... tak budu z pozicovne

benito: dik

• skoda, ze som o tom nevedela predtym ako som si dala sit moje..

• veru skoda, lebo saty vyzeraju celkom dobre..... mozno je to aj tym, ze sa tu hlavne preferuje asap...ako napoveda aj nazov temy..ti ostatni su tak trocha v uzadi 😐

• teraz bude tusim uz aj arti spolupracovat s inymi..
    aspon budu ostatne baby mat super satky
    aj ked vlastne som jedina, ktorej to nevyslo.. tie ostatne chybicky sa daju spravit... vlastne este hanina 😐
    a baby maju krasne satky..

• Arti: nemáš pro mě dobrou zprávu ???? 🙂 O víkendu jsme měli rodinou oslavu a docela mě všichni rozhodili, jaktože ještě prej nemám měsíc před svatbou šaty.... 😞

• hornovi- máš vybrané krásné šaty, kdy jsi je objednávala?

• maginka: u Asapa

• hornovi - ja teda byt na tvym miste tak su hafo nervni ze nemam tak blizko pred svatbou saty 😬 ale ber to tak ze tu byli i holky ktery mely jeste vetsi casovej pres, tak hlavne aby satky sedely a nemuselo se s nima nic delat...ber to tak ze v nejvetsi krizi prece existuje fura svat.salonu a saty se daji pujcit vzdycky 😉

• kata: to máš pravdu, je salónů fůra, ale zase není to škoda mít zaplacený dvoje šaty (i popůlnočky) a pak si je neužít??? 😞 A hlavně jsem měla ten sen, mít SVOJE šaty a ne půjčený

• no sak to jeste nevzdavej proste ber to tak ze budes mit ty svoje vysneny res to az ti bude tect do bot 😉

• já se nevzdávám, ale nervíky pracujou 😉

• jo to verim me by taky pracovaly 😃 tak snad uz ti brzo prijdou ...

• a ty máš taky šaty šitý?? a máš už je?

• nene ja nemam ja jen sleduju vas a koukam co chodi za satky 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2021, šaty pre svadobné mamy Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2021 už v salóne!
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov