Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • Arti mi i psala, že už mají brzo přijít, prej jí to takhle napsali, ale to bylo nějak kolem 20.5. a šaty furt nikde 😐

• no a kdy máš svatbu?

• Já už chci taky šaty 😞

• Sponzor fóra
  • sasina: a jak dlouho čekáš ty? kdy jsi objednávala?

• kdy mam svatbu ja? jeste relativne v nedohlednu 😃 .... ja myslim ze to pak prijde zase naraz vsem ty satky a bude se to tu zaplavovat fotkama 😉

• 😉 😃 ahá, tak to jó

• ale satky vypadaji krasne jako ta predloha v tvym albicku jeste aby se v nich dalo chodit kdyz sou takovy uzky u kolen 😃

• a co myslíte na šaty z aukra? já mám v plánu si objednat ušití tam přes jednu paní, ohlasy má taky pozitivní, prý jsou šaty nádherný, navíc posílá i nějaký dáreček navíc 🙂 mám vysněný šatky, kopii jedné známé firmy, a ona je má ve svým katalogu (nechává je ušít v USA v Kalifornii), tak zatím to vypadá, že si je nechám ušít přes ni

• omandra - ja myslim ze je fuk kde si je nechas usit, hlavne by me u te pani teda zajimalo jak saty co posila vypadaji ve skutecnosti abys vedela do ceho jdes a je to 😉 pak jen doufat ze se ji podari ty tvoje napodobit

• kata: jo vypadají, uvidíme realitu. A s tím chozením..nevim nevim, maximálně budu chodit jako Bridget Johnes 😃

• omandra: není to paní Zoubková, že ne? na tu jsem moc pěkné ohlasy neslyšela 😞

• hornovi: Objednávala mi Arti 29.4., tak mám ještě čas, ale stejně bych je už chtěla. Stojí mi na tom veškeré další věci, např. vesta a kravata pro ženicha, můj účes, kytka. Jsem v představivosti nemožná, tak je prostě musím mít na sobě, abych si mohla všechno ostatní připravit. 😐

• sasina: Tak to jsme na tom s objednáním podobně - mi Arti objednávala šaty 25.4. Jen tu svatbu mám o něco dřív a taky už začínám být solidně nervní, kdy přijdou a jak budou vypadat... 😞

• vrtenka: nene, tuším se jmenuje Niedermaierová, v komentářích má samo dobrý ohlasy, všichni spokojení

• kamishek: Objednala sis nádherné šaty a spodničku budeme mít stejnou 🙂

• Sponzor fóra
  • omandra: A má nějaké webovky, nebo něco, kde bych koukla na nabídku šatů?

• Řeknu Vám zajímavou věc, paní v půjčovně mi řekla, že barva ivory, šampaň a béžová jsou vlastně ty samé barvy, stak to mě fakt dost dostalo 😃 😃 Ženská, co půjčuje "super šaty z Ameriky" by měla mít v barvách snad jasno, ne, 🙂

• sasina: hm, tak ta pani je dobře mimo 😮 . Jinak já mám objednáno 10.4.

• hornovi: Paní byla ze salonu Maggie na Vinohradské, fakt machr v oboru 😃 😃

Musím Ti říct, že vždycky, když koukám do tvého alba, jsem maximálně vyřízená z tvých italských lodiček a kufříku. Fakt super, strašná závist 😉

• hm presne jak hovori hornovi. tiez mam objednane u asapa dvoje saty - svadobne aj polnocky. a ak sa nevydaria nebude to lahke hodit za hlavu, je to sice lacnejsie ako u nas, ale aj tak su to nemale prachy a clovek ocakava ze dostane co si objednal. a potom aj tak vrazat prachy do pozicovneho ??? ja stale dufam, ale dusicku mam malinku. uz je to 7 tyzdnov, hadam uz aj mozem ocakavat.

• holky nenervujte se, kdo jak čeká týdnů, zbytečně si děláte nervy 🙂 průběžně jim píšu s dotazama na šaty, případně mi pošlete maila s adresou na kterou měli jít a já zaurguju 😉

• evka: Tak to jsme na tom stejně 😐

• arti: Neříkej dvakrát 😃

• sasina: no jasně, ale at mi nepíše kdo je má objednané 3 týdny, nebudu je zas honit na úkor kvality pak to vypadá jak to vypadá. Šaty jsou nedošitý nebo tak..Takže fakt komu to hoří a podobně 😉

• arti: Jasně, na úkor kvality rozhodně ne!!!! Raději ještě vydržím:o))

• mne to zatim nehori, takze co sa tyka dodavky som trpezliva. asi by som to neriskovala ze by som mala tyzden alebo dva do svadby 🙂

• Ahojky holky, abych vznesla trochu vzrůša, já mám svatbu v sobotu a šatky mi ještě nedorazily 😃 😠 ale Arti mi psala, že by snad už mohly být na cestě , tak doufám, ale zítra asi budu muset naběhnout do salonu, abych nešla jen ve spodním prádle 😉, chjo

• markys - no tak hodne stesti a pevny nervy 😬

• fuha 🙂 tak teda respect markys 😎 juj dufam ze dojdu a ze budu take jake si si ich vysnivala...

• markys7: teda tak to bych byla už na zhroucení 😬 Tak moc moc držím palečky ať dojdou včas a není třeba nic opravovat a přešívat 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Predávame svad.šaty Eva Grandes, Randy Fenoli, Herve Paris a Modeca. Veľký výber šiat pre tehotné. Šijeme na mieru. 400 svadobných a 400 spoločenských
    Nové značkové svadobné šaty MORI LEE ,Dominiss a spoločenské šaty Luxuar.
    Všetko nájdeš na našom webe, stačí jeden správny klik!
    Miesto, kde sa plnia sny o tých najkrajších svadobných šatách.
    Staň sa aj TY MAGIC nevestou.
    Váš svadobný salón MAGIC – „Pre Váš magický deň"