Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • a vůbec...už dlouho nepřišly žádný šaty co holky??? 🤔

• markys: Držím palce, ať to vyjde 😉

• sasiny: díky za včerejší pochvalu ¨botiček 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahoj vsem...
    kdo Vam zarizuje siti saticek v Cine?
    Diky K.

• markys: tak sem je znova zprdla kde je to číslo, píšu jim tak 6x denně, takže snad mě mají už plný zuby a pošlou ho co nejdříve. 😦

• holky děkuji moc za podporu, přítel už začíná být dost nervózní, no já pomalu také, měla jsem i u švadleny vyjednané případné úpravy, i ta mě už urguje 😞

Arti: jsi náš diamantík, díky moc za pomoc, pokud zítra nedorazí, budu už muset asi radši fakt do toho salonu zajít, ti budou mít ze mne radost 😐
    pravděpodobně je ještě ani neposlali....

• hornovi: Strašně Ti závidím, že můžeš mít tak vysoké podpatky, můj nastávající je o chloupek vyšší než já, tak vysoké boty u mě nepřipadají v úvahu 😞

• no ja som na tom s botami podobne 😞 rada by som podpadky ale milacik je nizsi a bohuzial sa mu zle tancuje ak som vyssia nez normalne

• evka: Mému nastávajícímu se tancuje špatně kdykoli 🙂 🙂 A vypadá to i lépe, když ženich není o moc nižší než nevěsta. Kvůli výšce nemohu mít ani vlasy moc vyčesané nahoru.

• markys: máš v mailu č. zásilky. jde ti to express DHL 😉

• markys> juchuuu takze ti satky dojdu 🙂 sila. som zvedava na fotky, asi budu uz rovno svadobne co 🙂 taks a potom ozvi

• markys. Ta ať to všechno vyjde 😉

• a jak dlouho jdou vůbec šatičky DHLkem od Asapa?? nevíte holky?

• Jednu bleskovku pro markys! Ať to všechno dopadne OK.

• HOLKY MĚ JDOU TAKY ŠATKY JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ, MÁM ČÍSLO ZÁSILKY OD ARTINKY, JÁ MÁM RADOOOOOOST 🙂 😃

• Sponzor fóra
  • hornovi: záleží jak jdou, jaký je kde svátek a podobně, největší rekord byl dva dny myslím

• arti: já už koukala na dhl, 2-4 dny, tak uvidíme, třeba v pátek zvládnu s populnočkama i tu přítelovo promoci 😉 . Každopádně ještě¨jednou moc děkuju 🙂

• hornovi: Tak ať ti taky dopadnou dobře 😉

• hornovi: no tak to sa tesim. do piatku by to snad mohli stihnut aby si bola kocka 🙂

• Markys, Hornovi: těšíme se na fotky 😉

• no já sama taky 😉

• markys: vela stastia so satkami
    hornovi: uz sa tesim na fotky

moje saty cestovali 3 dni, 19.5. ich poslali a 22.5. poobede som ich mala
    bola to rychlovka, len keby to bola taka rychlovka aj s ich predajom 😐 ... stale sa nedari

• Arti: Díky moc za skvělou zprávu, snad nebude třeba úprav, protože ty už bych asi nestihla
    Holky diky ..... tak teď aby ještě byly OK, myslíte, že mám radši do toho salonu zajit a nějaké pro jistotu zamluvit?

• markys: ja som teraz rada, ze som tam sla, lebo moje saty nevysli
    ale zase ostatne divcata ich mali super, takze je to vacsia pravdepodobnost, ze budu ok, drzim palce

• Jupíííí, taky už mám šaty na cestě 😵 Ta směsice pocitů je strašně zvláštní - na jednu stranu se hodně těším, že už jsou kousek ode mě a zároveň se bojím, jak budou vypadat... Ale je to super, že už tu brzo budou 😃

markys7: moc ti přeju, aby ti šaty přišly včas, padly jako ulité a nebyly potřeba úpravy 🙂

Arti: tisíceré díky za vyřizování 😬

• Kamishek: super, budou další fotečky 😉

• Tak šaty už jsou doma 😃 Jen já ještě tvrdnu v práci 😠

• kamishek: Úplně tě chápu, nevím, co budu dělat já, až mi přijdou, taky mi přijdou do práce 🙂

• Holky, všem držím pěsti ať šaty dorazí krásně a sednou vám..když to dobře půjde,udělám ve čtvrtek zkoušku a podaří se mi zmenšit fotky, tak přidám fotky ty svojí nádhery svatební

• Kdyby mi aspoň přišly do práce... ale oni mi řekli, že je to pro ně z ruky, že mi to doručí domů, až tam někdo bude... takže je vyzvedl přítel a balíček na mě čeká doma... ještě jsem ho ani nezahlídla 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2021, šaty pre svadobné mamy Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2021 už v salóne!
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov