Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • kamishek: tak je pak honem vyfoť a vlož do albumu, jsme všechny zvědavé! 😉 Já taky čekám na šatičky, ale ještě si asi počkám...

• alininika: Na ty tvoje jsem moc zvědavá, vypadají moc zajímavě 😉

• alinininka: přeju úspěch u zkoušky a pak sem honem s fotkama 😉

• Sponzor fóra
  • bride2009: určitě si je chci vyzkoušet co nejdřív, ale obávám se, že to půjde až dneska pozdě večer nebo zítra 😒

• Kamishek: Jasně pohoda, hlavně ať jsou krásný a sednou Ti!!! 😉

• bride2009: tak to si taky přeju 🙂

• díky a náhodou nevíte někdo, jak se připíná vlečka? nějak se mi nedařilo najít knoflík nebo něco, za co by se dala "zaháknout" a kdybych ji měla nosit naa prstě, tak mi asi upadne 😃

• alinininko, vlečka se dá připnout různě, já mám zevnitř sukně našité tři knoflíky - vlevo, vpravo a uprostřed - a o kus níž tři poutka, která se právě zevnitř přichytí, ale napřiklad Maggie, co jsem zkoušela a jsou podobné jako ty tvé, upínali zvenčí na háček.

• aha, to budu muset ještě nějak pořešit, vlečka je ooobr dlouhá a hrozně se špiní, tak abych nebyla za prasátko
    😕

• Nechala jsem to udělat ve svatebním salónu, narazila jsem na moc ochotnou paní, která mi je krásně upravila a když vlečku upnu, ani není vidět, že tam je. Ta má tylová sukně to pěkně zamaskuje.

• evik: tvoje saty su nadhene, skoda, ze sa tie moje nepodarili..

• jsou to originály koupené na ebay

• e.vik: tvoje šatky jsou fakt fantastický, nevím,, jestli jsou krásnější zepředu, nebo zezadu, fakt super!!!

• Díky, nejdřív jsem si říkala, jestli už nejsou trochu "moc", ale cítím se v nich skvěle, prostě jak nevěsta 🙂

• ahojte dievcata uz velmi dlho patram po jednych satach a nikde ich neviem najst pretoze ani neviem akej su znacky... viete mi niektora pomoct, aspon tu znacku.. alebo mozno na asap su len pod inym cislom.. dakujem.. http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=258479&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D4660%26vOrderBy%3D2

• Sponzor fóra
  • su krasne, ale u asapa so take nevidela... ma vela podobnych - hollywood dream

• amarylis....pukanka ma nieco podobne...skus sa opytat jej, aka to bola znacka 😉

• Přišly mi šaty!!!!!....ale já nejsem doma, vracim se až v pátek 😞 ....to je zákon schválnosti, těšim se na ně jak blázen a na 2 dny odjedu a v tu ránu dorazí 😐 Holky držte palce ať jsou krásný a sedí, jinak mě střelí 🙂
    Benito, jj.... něco podobného jsem zkoušela...
    Amaryllis....písnu ti tp do IP

• no vidíte, ted bude lavina šatiček

• Arti, díky moc....přišli přesně podle plánu......já to snad do toho pátku nevydržim 😠

• ahojte,
    neviete mi prosim poradit, ci nejaki cinankovia siju spolocenske saty Jovani pripadne Sherri hill? Alebo mi prosim aspon poradte nejakych cinskych predajcov okrem landybridal.

• Takze abyste videli, jak vypada jednani ze strany Asapa alias Landybridal, tak na to podivejte. Na ebay na slibuji hory doly a kdyz vyrobi totalni zmenek, tak nejen, ze nesplni co slibili, ale jeste se hadaji o 70eur.

Tohle je konverzace pres ebay:
    Dear asapbay, I want to get done a custom dress. From ASAPBAY or from LANDYBRIDAL. Is there any difference? What will happen if you will send me a dress which is different to the dress on the picture I chose? If you admitt that it was really your mistake, do you refund money or remake the dress for free?

Dear ,hi,it is same you buy on ebay or from our web. and if we sure make mistake on the dress, we will compensate you.
    kind regards,simon- asapbay

A takhle se se mnou dohaduje jejich manazer:
    Thanks for your email.The original price of this dress is EUR 130,shipping is EUR 15.
    So the original price is EUR 145,i hope EUR 100 is ok for you,50% is really too much for us.I gave 30% discount.
    Sincerely
    Ivan

Nejen, ze pokud vyrobi zmete a nic neopravi, ale ani neuvazuji o navraceni penez, chteji vas donutit si koupit dalsi vyrobek se smesnou "slevou" 30%, kde neni zaruka, ze to bude vypdata jako saty a ne jako hadr na podlahu.

• mne to nepride ako fer jednanie. sorry ak niekoho poburim, ale ak si niekto objedna vyrobok a oni nenamietali ze to urobia na objednavku podla popisu a obrazka, tak za to nesu zodpovednost. a ked sa im to nepodari, tak maju vykompenzovat celu cenu siat, popripade usit nove a nie 30%?! to si robia srandu?

• holky mám v albíčku šatičky, ale jen do večera, pak smažu 😉 Jsem maximálně spokojená, kvalita odpovídá penězům, takže je jasné že detaily výšivky nejsou jako u originálek, ale jak říkám pro mě super. Korzet je dost pevný, spodničku mám taky, délka šatů super, prostě vše jak jsem si vysnila. Jsem ještě rozklepaná, byla i sranda se do nich rvát sama včetně zašněrování, tak to na fotkách prosím omluvte a popůlnočky taky super.

• hornovi: krásné šaty, mooooc se povedly! 😉 takový styl se mi přesně líbi! 😉 a popůlnočky taky nádherné!!! budeš krásná nevěsta! 🙂

• hornovi: šatky jsou krásné, oboje, moc Ti sluší. Paráda, konečně zas jedny krásné.

• hornovi: saty jsou naaaaaaaaaaaaaaaaaaadherne 🙂 a hrozne moc ti slusi 😉

• děkuju holky, moooc...mě dojímáte 😢 😉 🙂

• hornovi - jsou opravdu krasny a korzet bych rekla ze je stejnej jak ten muj 🙂 akorat ja tam mam nahore takovy blbinky na prsa 🙂 je videt ze ty vysivky dela vsecky stejny 🙂 ale proc ne ze. na te skuni dole mas jen jednu vrstvu toho pruhlednyho? jak to sedi na prsach? mas tam takovy kostice taky?

• jinak populnocky jsou opravdu luxusni!!!!

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat.
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Ponúkame spoločenské a svadobné šaty pre moletky do veľkosti 58. V ponuke je viac ako 9990 modelov spoločenských a svadobných šiat. Radi vám poradíme.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov