Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • alinininka: ty jo, moc podařené šatky a fakt Ti sluší!

• Alinininka: moc krásné šaty! Podle předlohy jsem s eobávala, co z toho vyjde, ale Asap se vytáhl! 😉

• alinininka: Ty šaty jsou opravdu maximální, jako na té fotce s modelkou 😉

• Sponzor fóra
  • alinininka: nádherné šaty a určite v nich budeš nádherná nevesta. Takže ostatné dievčatá, dúfajme, že asap bude posielať už len samá takéto nádherné šatičky.

• taky se mi šatičky moc líbí, pěkně se povedly 🙂 uplně jako na obrázku s modelkou 🙂 navíc Ti fakt sluší

• veiký díky všem za pochvaly šatů, ale díky patří i arti, že je tak pěkně objednala..takže děkuju!
    Mám radost, že se povedly..trošku jsem se bála..musím přiznat

• jeeej tie su krasne 🙂

• alinininka: su neskutocne kraaaaaasne... vypadas v nich naaaadherne.. 🙂 🙂 🙂
    vsetko do detailu je uplny luxus

preco sa aj mne take pekne nepodarili?? 😞 😞

• baby vyzerate v nich ozaj ako modelky.. 😃

u mna to fakt bude asi tym, ze nemam na to postavu 😒

• kovka u teba to urcite nie je postavou. ved vyzeras skvelo na fotkach, narozdiel od tych nepodarenych siat. keby sa vydarili tak jak mali, bola by si aj ty krasna a urcite este budes v inych satach. skoda fakt ze to nevyslo 😞 potom to zamrzi ked vsetky ostatne dopadli dobre...

• tak už jsem si ty svoje šaty konečně mohla vyzkoušet 🙂 přišla kamarádka, zašněrovala mě do nich a vyfotila (pár fotek jsem teď narychlo hodila do alba). Jsem z nich ale pořád trochu rozhozená. Jako celek vypadají hezky, víceméně tak, jak podle obrázku měly. Jen je ten korzet pošitý docela velkýma kamínkama (čekala jsem drobounké, ne takové hrudky). A to bolerko mělo být hladké a z taftu. To, že je ze šifonu ve výsledku vůbec nevadí, ale kvůli těm výšivkách se k šatům absolutně nehodí 😞 A lemování závoje je asi z taftu (nebo něčeho podobného), je dost tuhé, takže se závoj skoro vůbec nezvlní a vypadá trochu divně 🤔 Šněrování je taky zajímavě vyřešené, protože kousek je šněrovačka a kousek zip. A v oblasti toho zipu jsou mi ty šaty až moc volné 😴

Je mi jasné, že to jsou povětšinou detaily a opravdu doufám, že u nás najdu někoho, kdo mi je doupraví. Trošku "závidím" vám ostatním, komu došly opravdu krásné šatičky. Mám pocit, že já jsem si neuměla vybrat až tak hezké. Jinak ale, aby to nevyznělo špatně, jsem za ně moc ráda. A moc děkuju Arti 🙂

• kamishek - satky vypadaji jako na obrazku jaky sis vybrala takovy mas myslim ze se trefil dobre 😉 a ty kaminky me nejak hrozny neprijdou mozna je to jen subjektivni pocit ale na fotce to videt neni...ale to bolerko se absolutne!!!k tem satum nehodi...takze toto ne

• mne ten zip a snutovacka pridu jak chytre riesenie aby si si saty mohla obliect zospodu ak uz budes mat makeup a uces 🙂 a tie kamienky su podla mna super. mne sa fakt pacia ze su take vyrazne na fotkach to vyzera super 🙂 az na to bolerko. je pekne ale bohuzial sa nehodi k satam. ale saty pekne 😉

• jj souhlasim ze saty pekne 🙂 jinak alinininka taky krasny saty 😵

• kamishek: saty vyzeraju velmi pekne... krasne.. tie kamienky su tam akurat, na fotkach to vyzera pekne.. uplne ako na obrazku
    to bolerko je velmi pekne, ale ozaj sa nehodi k satam, lebo je moc prezdobene...
    ale vyzeras v nich super (a tu fotku celok, tam nie su satky 😃 )

• Sponzor fóra
  • kamiško ty šaty se jim moc povedli jen to bolerko je nehezké, zkazilo by šaty

• Kamishek: mně se šatičky moc líbí 😉 Jsou krásné, ale jak už bylo napsáno - bolerko je taky krásné, ale k šatkům se nehodí 😒

• krásné šaty, kamínky mi přijdou v pohodě..teda aspoň na fotkách vypadají ok, bolerko je bohužel trošku mimo a k šatům se moc nehodí..

• Tak už mám šatičky doma....vyzkoušené.....a jsem nadšená 🙂
    Arti: děkuji moc, jsem 100% spokojená......

• holky, nevíte jaká je adresa kam dává arti fotky šatů od asapa?

• Pukanka: super! Tvoje šatičky vypadaly těžce... Hoď nějaké foto 😉

• Fotky jsou tam......co na ně říkáte?

• jsou úplně jiný než všechny, co jsem kdy viděla..velice zajímavé a originální

• šatky jsou moc hezký!!

• Ali.....díky, jsem ráda, že mi je udělaly podlen předlohy....byla to láska na první vyzkoušení...
    Omandra: děkuji

• pukanka: su suprove... nadhera
    tak vam vsetkym zavidim, v dobrom, ze ja nemam take krasne 😒

• pukanka krásne a originálne, kamishek detto.

• Jéé, ten počítač, to je ale potvor, on mě z toho obrázku "šaty - celek" vyříznul... už jsem to spravila 😃 Je fakt, že když se na ty svoje šatky dívám s odstupem, tak jsou pěkné 🙂 Jen ještě najít někoho, kdo je doupraví přímo na mě a budou úplně super 😵

pukanka: fakt krásné 😵

• Kami, mně přijdou přesně jako na obrázku 😵, moc ti sluší 😉. Bolérko je taky hezké, ale je pravda, že ne v kombinaci s těmito šaty 😃

• kamishek: saty jsou krasne a moooooc ti slusi 🙂 ten vrsek vypada uplne super 🙂 mas pod nima spodnicku?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Miesto, kde sa plnia sny o tých najkrajších svadobných šatách.
    Staň sa aj TY MAGIC nevestou.
    Váš svadobný salón MAGIC – „Pre Váš magický deň"
    E-SHOP svadobných šiat poskytuje príležitosť pre všetky nevesty ušiť si šaty svojich snov.
    Nové značkové svadobné šaty MORI LEE ,Dominiss a spoločenské šaty Luxuar.
    Všetko nájdeš na našom webe, stačí jeden správny klik!