Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • kamishek😛řesně tak,krása, bohužel se taky musím přidat, že toto bolerko se k těmto šatům nehodí, i když je obojí moc krásný

• Vsechny zdravím 🙂 Sleduju už delší čas tuto diskuzi, tak jsem si taky objedla saty od ladybridal. Pak jsem to tu videla a dostala strach co prijde, a kdy to prijde. kozdopadne saty dosli za mesic a jsem spokojena 😉 I kdyz budu si muset udelat jinou spodnicku, ta je tady moc siroka a bohata, krabati mi saty 🙂 Diky moc Arti 😃

• Ahoj, nevíte někdo jak dopadla markys 7? Přišli jí ty šaty nebo ne?

• Sponzor fóra
  • Holky děkuji vám moc, jsem ráda, že už je mám 🙂 a že se líbí....jen ramínka potřebují cca o 1cm zkrátit a budou úžasný 🙂
    Lucie.hu: šatičky jsou nádherný, padnou jak ulitý......já bych si jue osobně vzala bez těch ramínek 😉

• ahojky holky!!! tak sem se vratila znicena ze skolniho vyletu a snazim se tu dohant vasi diskuzi 🙂 pripravy mi vrcholi, tak sou fofry... jsem rada, ze vam vsem prisly tak kraaaasne saty!!! na vsechny sem se koukala a fakt super!!! jen ad kamishek - me doslo taky uplne jiny bolerko, nez melo, ale ani me k tvemu ci tve k memu by se nehodilo, tak to asi vymenili s nekym jinym 😞
    no, ja cekam jak dopadnou me reklamace... mejte se pekne...ahojky a zdar vsem pripravam...

• Lucie.hu: moc pěkné šatečky! A více s emi líbí bez ramínek 😉
    Pukanka: super, nádherné šaty! A krásně ti sedí 😉

• lucie.hu a pukanka: obě máte moc hezké šatičky, to jsem ráda že nám to všem vyšlo 😉 Jen je mi moc líto kovky, ta tady asi nad těma fotkama zoufá, protože jí se šatičky nevyvedly 😢

• Dekuju moc, byla jsem vazne napnuta 🙂 Je to zvlastni, ze nekomu ty saty proste jen ten odflaknou 😠 ale osobne jsem spokojena 🙂 kamaradka si je objednavala od stejneho vyrobce, a taky ji to dopadla supr. jen ta latka mohla byt jina, ale se satama si vyhrali.

• Ahojte, usiju aj "cipkovane" bolerko ?? Nema niektora skusenost?
    zatial neviem ziadne zohnat kupit, svadobne salony iba poziciavaju a tak ma napadlo si ho dat usit....

• lucie: mě ta látka nepříjde špatná, ono to tím bleskem vypadá jinak než venku, zkus se vyfotit na balkoně nebo tak 😉

• Arti, Lucka myslela latku na mych satech 🙂 posilala jsem ti fotky i mailem... Ten taft je hodne jemny, takze tak nedrzi tvar... Ale jinak jsem spokojena, jsou lehoucke a prijemne 🙂

• no právě, že je jemný tak nejsou těžké - kup si škrob ve spreji a nastříkej si to zespoda. hlavně se musí vyvěsit a srovnat z toho balíčku 😉

• ahoj arti 🙂 prosim te netusis jak jsou na tom moje satky? podle toho kdy objednavaly saty holciny kterym prisly tak uz bych pomalu mohla byt na rade - huraaa 🙂 teda za tim je to 5tydnu tak by to byla rychlost,ale asi si mam asi rikat ze spis tech 8,vid 😕 ?

• no ja uz mam 8 tyden jak tak pozeram. zatim nic. tak ale cakam s napetim. uz by mohli 🙂

• ahoj holky, mam prosbu, jak a kam platite dopravu, kdyz vam prijdou saty s tou fakturou v dolarech? Predem diky moc za info

• Sponzor fóra
  • mmaxicka: já jim napíšu ale oni občas pošlou šatky a ani mi nedají vědět, ačkoli jim to tam píšu 😠 😐 takže i když se já neozvu že sou na cestě, tak možná už jsou.Ale napíšu jim, hodte mi holky do mailu adresy na který měli jít prosím prosím, at to nemusím hledat, díky

petulikp : dopravu platíš už se šatama, nějak nechápu tvůj dotaz? 😬

• arti, mas to na maili.

• Arti, ja platila saty pres ty webovky, vybirala jsem si dle obrazku a platila 72 dolaru (jsou to druzickovske). A ted mi dorazili saty a s nima faktura na 29 dolaru za dopravu - ale myslim ze uz jsem na to prisla, na ty nalepce z DHL je cislo uctu, kteryho jsem si pred tim nevsimla 🙂

• bride2009: mas nadherne satocky...

ked vy baby ste take stihle a vyzerate v nich ako modelky 😉

• lucie...super satky...latka je fajn..teda aspon podla mna, je to taft a ten vie pri blesku riadne odrazat...bud rada, ze ti arti nenapisala to co mne, ze je to podla nej latka do kocika...

• benito: ale ženská, psala sem at to nebereš osobně a že to mate na fotce 😬 🙂 😃

• zenska nezenska....mne to smiesne neprislo...je to ta sama latka aku objednavas za priplatok ty, tak sorry

• no tak koukám, že i když člověk řekne neber to osobně a v podstatě se omluví za svůj názor, tak ho nepřijmeš. Stejná látka to není. To je vidět na první pohled, ale hádat se s tebou nebudu. Asi si měla v ruce už hodně šatů od asapa v ruce. Hádat se fakt nebudu ale ty máš dle pohledu buď satén anebo lesklý taft, lucka má od pohledu odlehčený taft a ten lesklý je mírně ale ne tak jako normální taft nebo satén. Ale mě je to celkem jedno, zapomeň na to že sem něco řekla, když neumíš přijmout jiný názor 😉

• ja mam odlahceny mackany taft 🙂

• holky klidek, benito ak si ty spokojna s latkou a so satami tak co riesis nazor niekoho ineho. a preco by arti nemohla mat iny nazor. proste fotky skresluju. v skutocnosti vsetko moze vyzerat inak.

• evka sorry, ale mam taky pocit, ze saty, ktore nejdu cez nu sa jej proste nerataju...tot osobny nazor...a bodka a hruba ciara

• Před chvílíí mi volali z DHL, přišly mi šaty, mám je v práci a právě dneska mám dovolenou 😐 , no nevadí, po obědě jedu pro ně 🙂 Do zítra bych to určitě nevydržela.

• sasina : jeee to se mas 🙂 to me by meli prijit domu tak jen doufam ze mamka bude doma aby je vyzvedla a uz se vidim, ze jen co me zavola tak prastim s praci a posupajdim dom ... sef se bude divit ,ale myslim ze me to projde 😎 zna me jak jsem netrpeliva ...
     tak sem pak rychle dej fotecky 😉

• mmaxicka: Jasně 🙂

• Sasina: super, těšíme se na foto 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Predávame svad.šaty Eva Grandes, Randy Fenoli, Herve Paris a Modeca. Veľký výber šiat pre tehotné. Šijeme na mieru. 400 svadobných a 400 spoločenských
    spoločenské oblečenie
    nájdete nás v Trnave, Trenčíne a Žiline