Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • janca: Já si ho jdu taky dneska koupit. Opravdu jsem nečekala, že mi včera dorazí, pořád jsem v práci a když si vezmu dovolenou, tak mi přijdou.

Když jsem přinesla popůlnoční šaty, tak tolik nadšenej nebyl a to je viděl i z vnějšku, jen mi pořád říkal, vždyď jsou hezké. Vždycky když říká vždyť, tak to není nic moc a snaží se mě uchlácholit. Popůlnočky jsou mi totiž velké přes prsa a nepomůže ani větší podprsenka. Teď to nechám být a těsně před svatbou je zúžím a jestli budou pořád nic moc, tak si prostě koupím jiné a hotovo 🙂

• sasina: no aký je zlatý nie? 🙂 Ako tak pozerám, do augusta ich budeš musieť teda skrývať, aby ich nevyšmejdil 😃 . Dlhšie sledujem túto tému a teším sa z každých nových šiat a smútim s tými, ktorým sa nezadarilo. Som rada, že nastalo pozitívne obdobie. Šaty sú fakt nádherné a dúfam, že, keď sa nechám tým mojím dotlačiť do konkrétneho termínu, arti tu stále bude 🙂 - spolieham na ňu. Už teraz sa teším na ten adrenalín 😃

• ahojky holky nevíte některá co markys? Dorazily jí nakonec ty šatičky?...

• Sponzor fóra
  • great: No je to hrozný, připadala jsem si jako šílenec, když jsem ten balíček rozbalovala. Když jsem šaty vyzkoušela, volala jsem na nastávajícího, ať mi postaví na kafe a zapálí cigáro, abych se uklidnila 😃 😃

• tak hej. tomu teda verím, keď prídu a všetko je ok, musí to byť hrozná úľava. Nechcem si ani predstaviť, čo prežívajú baby a arti, keď sa šaty nevydaria. Je to risk a o to väčšia radosť, keď sa vydarí.

• ahoj holky,zajímalo by mě jestli mi to někdo povíte kdo ta arti je?jen vám radí a nebo je to přímo prodejce?

• ahoj ratatooy, arti je holka co nam pomaha objednat si saty z ciny. nie je predajca, ale popri tom objeme uz by mohla byt 😃

• a jak si je objednáte?přímo na stránkách ebay?nebo třeba jako já na aukru? 😕

• lucianek: aj ja som zvedava ako dopadla markys...
    snad je vsetko ok a svadba bola super 😃

• Ahoj holky,
    tak vám musím napsat, že jsem hrozně ráda, že jsem se rozhodla pro vlastní šatičky od číňánků.-)
    Vydržela jsem v nich až dokonce! Nebála jsem se v nich něco dělat a opravdu si to užívala. Pochybuju, že bych si jich tolik užila z půjčovny. Svatba byla celá venku, tak sem jim dala pěkně zabrat! Měla jsem docela dlouhou vlečku a vůbec jsem jí nesepnula. Šatičky totiž byli tak lehoučké, že jsem si na ně brzo zvykla a naučila se s nimi zacházet a hlavně se vnich hýbat.-)
    Přeju vám,ať vám šatičky dobře poslouží jako mě a ať nelitujete svého rozhodnutí!
    Tak krásnou svatbu! Princezny.-)

• kaci1: gratuluji k svatbicce 🙂 saticky byli krasne a vypadala jsi v nich uzasne 🙂

• mmaxicka, děkuji.-)

• kaci1: gratulujem.. 🙂
    svadba vyzera velmi super a hlavne velmi uvolnene..

• kaci1: super, nádhera, nevím co víc psát 🙂 😵

• kaci1: Krásná svatba, báječné fotky, super nálada, moc moc gratuluji 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahoj holky! zatím jsem sem nepsala, nějak nebyl čas, ale dneska prostě musím! Odpoledne mi z ničeho nic volal chlapík z DHL a prý "mám pro Vás balík z Číny" ! 😵 😵 Tak brzo jsem šaty vůbec nečekala. Ještě ke všemu jsem měla odpolední, takže až do půl desátý jsem si mohla tak maximálně zálibně prohlížet zadělaný balík... Ale už je rozbaleno. Jsou prostě NÁDHERNÝ! Má nastávající tchýně mě zašněrovala a nafotila, takže jen co si založím album, ukážu je.No a hlavně děkuju Arti za vyřízení všeho - moc moc díky!!! 😵

• emkous: Supéééééééér, těšíme se na fotečky 🙂

• Emkous: bezva, jsme zvědavé 😉

• holky, děkuji.-)
    emokus, těším se na foto.
    S šatkama jsem si užila pěkný nervíky, ale stálo to za to.-)

• no nadhera kaci.

• emkous: by me zajimalo jak se to bude zkracovat ta krajka?? jinak ta vrchni latka je nadherna! i ty raminka jsou krasny

• emokus, ty teda jsou! Fakt krááásné.-)
    To se jim zase jednou povedlo.-)

• Ahoj! Tak fotky už jsou v albu 🙂
    Selmice,děkuju za pochvalu! Zkrácení zkusím to vyřešit spodničkou do tohle typu šatů - má dole jen jeden menší kruh. Jinak na stehnech je šev, kde by teoreticky mohlo jít nějak založit, musím se poradit s nějakou švadlenou...

• pod to moc sirokou spodnicku nestrcis.... skoda toho vystrihu - ale jak uz psala arti - kdyz chces neco jinak nez na fotce tak je problem. zezadu jsou ty saty bozi! Nadherna vlecka!

• emkous: saty jsou krasne 🙂 a mooooc ti slusi, a myslim ze ten vystrih i takhle rovny je hodne dobry 🙂

• Zkoušela jsem v salonu jednu spodničku, co má pouze jednu obruč dole, je to dělaný právě na takový typ šatů, tak to chci zkusit... No přinejhorším si musím pořídit vyšší podpatky 😎

• Hlavně sejm ráda, že pěkně sedí. Na výstřihu až tak nesejde. Když jsem četla, jaký alotria Asap prováděl minulý měsíc, to jsem zrovna měla čerstvě objednáno,tak mě omejvali...

• emkous: No nádhera, ta výšivka je prostě úžasná a z toho výstřihu si nic nedělej, i tak je moc pěkný, já jsem taky chtěla u výstřihu změnu a taky ji neudělali, i tak jsem moc spokojená. Tvoje šaty na mě dělají dojem "křehká nevěsta". Taky bych si chtěla připadat tak křehce. Ale u mě by k tomu žádná výšivka na šatech nepomohla 😃 Šatky ti moc sluší 😉

• mě se ten výstřih líbí.-)

• emkous krasne satky. ale este jedna rada ak chces. raminka na satach sa mi zdaju prilis blizko, ja by som ich posunula par centakov do boku. zvyraznilo by ti tak korzet a prsia...ale to len napad 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov