Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • Sasi, jé, to jsi asi první člověk na světě, kterýmu připadám křehká 🙂 Tvoje šaty jsou taky super!
    Evka, máš pravdu, taky už mě napadlo ty ramínka posunout.

• Emkous: krásné šatečky!
    Sasina: mně přijde jako křehká nevěsta i ty 😉

• emkous: Na svatbě budeš vypadat výborně 😉

• Sponzor fóra
  • emkous: krasne saty...

tak sa asap asi po tom mojom "hroznom vykone" konecne spamatal... skoda, ze az po tom mojom 😐

dufam, ze uz vsetky budete tak stastne a spokojne ako citame posledne 2 tyzdne 🙂

• emkous - krasne....
    kovka - souhlasim😞disappointed:((

• janca123: 😃 😃 😃 tak to musím říct doma 🙂

• Sasina: jen řekni... 😉

• emkous: Nádhera sama! Kdyby takové přišly mně, skáču radostí 🙂 A výstřih mi přijde na tobě hezký.

• kovka, však je Arti po těch tvých šatech asi pořádně proklepla... 😉 Je to fakt škoda, že ti to nevyšlo.
    Jinak holky, děkuju vám všem za pochvaly! Teprv vyrážím do práce, tak se tu mějte 🙂

• janca: 😃 😃 jo, zavolám nastávajícímu hned tuhle novinu do práce 😃 😃

• teda, paráda, šatičky sou fakt nádherný, vlečka je úchvatná 😵 já bych bohužel v takových šatičkách ouzkých neuměla chodit, chcu protancovat noc 😃 a na moji postavu by se ani nehodily 😴 ale fakt krása!!Asap se vytáhl! a ten vyýstřih TI taky sluší, i když třeba není podle představ, fakt pěkný!

• jo a prosím, není tu někde téma ohledně spodniček? Mně dnes došla, ale zkoumala jsem, jak nastavit velikost těch kruhů a nevím si rady, u popisu spodničky bylo napsáno, že kruhy jsou nastavitelný, ale nevím,jak na to 😞

• omandra: Není na těch kruzích nějaké ukončení na klipsu?

• nu jsou tam jakýsi cosi,ale nejde s tím nijak hnout 😒

• Omandra: většinou je tam místo, kde se konce toho kruhu překrývají - bývá tam většinou taková plastová spojka. Tak v tom místě prostě stlačuješ ty dva konce kruhu k sobě a ten jeden ti jakoby zajíždí a tím se kruh zmenší...

• Sponzor fóra
  • Ahoj holky!

Tak jsem tady četla, že tu o mě byla řeč, tak Vám chci něco napsat 😉

S šaty jsem byla maximálně spokojená!Vydržela jsem v nich až do 4 hodin do rána. Cítila jsem se v nich skvěle, šaty nikde nepovolili a drželi dobře na svém místě.
    Takže maximální spokojenost a své volby nelituji.
    Jen bych ještě podotkla, že šaty mají zkrácenou vlečku o dva kanýry v zadu. Udělali mi ji moc dlouhou a já se s ní moc necítila, nicméně vada na kráse to určitě nebyla. Jinak i švadelna, co mi vlečku zkracovala, říkala, že šaty jsou dobře ušitý a materiál je taky dobrý.
    Snad Vám moje slova pomohou ve výběru. Přeji Vám krásnou svatbu v nejkrásnějších šatičkách 😵

• blondata.sestricka - a hlavne ti to v nich hrozne moc sluselo 🙂 super ze jsi byla spokojena!

• Selmi děkuju 😉 je pravda, že jsem se v nich cítila jako princezna 😃 Však Tobě to taky mooooc sluší. Jsi krásně hubená, můžeš mít cokoliv, ale ty šatičky co máš, jsou přímo pro Tebe!

• Selmi, teď koukám, že už tam v nich nejsi vyfocená 😴 A máte krásný oznámko 😉

• blondata.sestricka - ja bojim abych se v nich neprerazila...chybi mi porad do nich spodnicka, porad nevim jakou 😞 mela jsem pujcenou 4kruhovou a ta byla moc siroka a rukne se pod to nevesla...tak nevim jestli 2 nebo 3 kruhy a porad to odkladam 🙂 bojim se ze v nich celou dobu nevydrzim tak se ohlizim i po satech na prevleceni.
    klobouk dolu ze si to vydrzela v satech tak dlouho..... budes saty prodavat nebo si je nechas nejakou dobu nebo naporad? 🙂

• Selmi a nemáš možnost si nějaké spodničky ještě půjčit? Já bych Ti tu mojí půjčila, ale jsi z velké dálky 😬 Já mám 2 kruhy a na tom ještě tyl.
    V prvé řadě je musím dát do čistírny, protože na večer jsme se byli ještě fotit a bylo zrovna po dešti, tak je mám urousané 😞 jinak rozhodlá ještě nejsem. Mám teď hlevu v oblacích, tak asi počkám až to ze mě trochu opadne a pak možná půjdou k mojí známé do svatebního salonu, ale ještě si to musím prosmyslet 😃
    Taky jsem si říkala, že to v nich nevydržím, ale bylo mi v nich hezky a chtěla jsem si je pořádně užít 😃 tak jsem se nepřevlíkala. A hlavně to tak rychle uteklo, že jsem si čas neuvědomovala 😃

• janca123, jo tak nejaky takovy plastovy cosi tam je, akorat sem s tim už zkoušela hnout a nějak mi to nejde, zas bych to nerada zničila nebo tak něco..

• blondata.sestricka - nevim kde ji pujcit, prijde mi ze pujcovny je na cenove urovni koupeni nove na internetu...
    koukam ze ty dva kruhy by mely stacit - mas na te jedne fotce tu sukni dost sirokou...
    me je blby ty svy saty vzit do nejake pujcovny a zkouset si to tam se spodnickou.... 😦

• A řekla bych, že se ten spodní kruh dá upravit, ale nezkoušela jsem to. Mě by to bylo taky blbý jít do salonu se svýma šatama si půjčit spodnici...Já tedy ani nevím za kolik je půjčujou samostatně. Většinou se dávají k ceně šatů. A ty by si tu mojí třeba chtěla?

• Máš zprávu v IP ať nás admini neseřvou 🙂

• Omandra: spočátku to jde ztuha, ale je potřeba zabrat - jednu stranu jen držet, druhou tlačit proti ní... 😬
    Blondata.sestricka: uz jsme to tu psala, ale opravdu tit o moc slušelo!!!

• Omlouvám se za hrubku: samozřejmě zpočátku 😉

• Nemusí být všechny spodnice regulovatelné 🤔 , já mám taky jen se souvislými plastovými kruhy takovou tu levnější 😉.

• Emkous, krásnééé! Ta krajka vypadá nádherně 😵 a ten výstřih se mi líbí tak, jak je 😉. A souhlasím - ramínka bych kapku šoupla, ale šaty krása! 😵

• emkous: su velmi pekne aj s tym vystrihom..

dufam, ze aj ja sa budem mat tak dobre ako blondata.sestricka aj ked nebudem mat svoje saty, aj tie ine budu rasne

blondata.sestricka: vyzerala si super. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Ponúkame spoločenské a svadobné šaty pre moletky do veľkosti 58. V ponuke je viac ako 9990 modelov spoločenských a svadobných šiat. Radi vám poradíme.
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2020, spoločenské šaty Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2020 už v salóne!
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov