Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • emkous: krásne šatky

• Kovka děkuji 😉 Věřím, že budeš mít krásné šatičky a budeš krásná nevěsta! 😵

• Ahoj holky,
    daji se u asapbay objednat i saty pro druzicky popr. populnocni saty? Premyslim, ze bych si objednala vsechno, vcetne mych svatebnich satu, ktere mam v albu - ale mam jen jednu fotku zepredu, tak nevim, jak to vymyslet..
    Muzete mi prosim nektera napsat, jak to u Asap chodi.. ? 🙂

• Sponzor fóra
  • Janoula: popůlnočky se dají objednat určitě a šaty pro družičky myslím taky. Jinak na fotce těch šatečků je napsáno Artichoke - takže ta o nich jistě bude něco vědět 😉

• janoula: jeee moje stary z alba 🙂) šatičky jsou kolekce essence - tipuji 2007 nebo 2008 😉 ušít si je můžeš nechat v poho, i družičkovské i popůlnoční. Je to výhodné objednat to naráz 🙂

• ahojky arti... netusis jak jsou na tom moje satecky??? uz se nemuzu dockat 😃 emkous je pry objednavla taky 5.5. tak ze by se moje taky uz blizily 😬 ?? 😃 😃 😃

• zatím nepsali,ale tipuju brzy 😉

• Ahoj! děkuju ještě jednou všem za pochvalu šatů 🙂 Výstřih už neřeším, stejně se s tím nedá nic dělat, tak co... 😉 Mám teďka trochu technický dotaz: zmizela mi z alba první fotka - balíček (asi jsem jí omylem vymazala, nevím..). Můžu jí nějak vrátit na první místo, aniž bych musela všechny ostatní fotky vymazat a nahrát znovu?

• jasne emkous....pri fotkach mas sipky do stran a hore dolu...llen fotku vloz a potom klikaj na sipku..tym ju budes posuvat 🙂

• Aha, díky! Těch šipek jsem si vůbec nevšimla...

• 😉 v poho

• holky, tak musim vzdat hold mym kamaradkam, ktere se pustili na posivivani satu koralkama...ted uz vyrizuju jen spraveni tech satu...tak snad vse dobre dopadne! pak poslu fotecky...snad lepsi...

• ahojky-jak to že tu nikdo není 😢 no jo udělalo se krásné počasí 😃 tak jsem dostala zprávu že v úterý už jedou šaty ke mě,hrozně se těším a zároven bojím jak budou vypadat,ale trvalo to přesně 7 týdnů jak bylo naplánováno.

• Arti - dojde mi t s Ratatooy? Svatba za necele dva tydny.....

• dangala-jejda 😬 já nemám šaty přes arti 😢

• Sponzor fóra
  • dangala, arti mi pisala ze to pridaju do mojho balicku. ale trocha sa obavam, pretoze este nemam info ze to poslali a od stvrtku som na dlhsej dovolenej. a ked mi nepridu do stvrtku tak ich nema kto vyzdvihnut za mna 😞 ja len dufam ze pridu.

• evi a nemuze ti to vyzvednout nekdo jinej? oni u toho nechcou ani obcanku... ja uz jsem z toho teda fakt dost nervozni...aby ne - pristi sobotu svatba...

• dangala: můžu ti půjčit moji spodničku kdyby jsi chtěla, pokud ti pod šaty bude sedět 😉

• dangala: to nejak poriesime.dam to dakomu vyzdvihnut ak nepride do stvrtku, alebo si vymenime kontakty a vyzdvihla by si to ty

• evi, kdyby to tak slo, tak ja bych byla rada, protoze bychom zase usetrili cas zase jeste s preposilanim ke mne.... jestli jsi z Prahy, muzu pak zaridit i ze bych ti to poslala po kamaradce, co tam studuje a nemusely bychom to uz posilat postou....m.

• Ahoj, uvažuju o šateh od landybridal a chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s šaty po svatbě? Myslím třeba tak po dvou třech měsících nezežloutly šaty nebo netmavly?

• holky, psal mi že mi pošle číslo zásilky brzy, tak čekám. Tohle psal dnes ráno, napsla sem mu at to pošle tak, aby se to stíhalo

great.girl: nejlepší je koupit si vak na šaty, nekuřácké prostředí a podobně. Pokud je takhle nedrtíš okolním prostředím, nemají jak zežloutnout a podobně 😉

• Ahojky holky, tak se musim pochlubit... mam objednane saticky pres Arti a uz se nemuzu dockat az prijdou 🙂 ale protoze jsem se v dobe cekani na satky porad koukala a brouzdala na ebay na dalsi a dalsi tak jsem to pak zkusila, pochopila jsem podstatu ebay a paypalu a jedny saticky si zkusila objednat - a svete div se za 14dni od objednani prisly 🙂)) a jsou krasne a byly za uplne smesnou cenu 😬 takze ted az dorazi satky pres Artinku tak budu mit asi poradne dilema ktere si vezmu na svatbu .-) no a ty druhe se pak budou prodavat ...

• mmaxima: no super, a jaké sis koupila? 🙂

• arti: takove uplne klasicke 🙂
    http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&Item=330337479321&Category=105523&_trkparms=algo%3DLVI%26its%3DI%26otn%3D1
    to pak fakt nevim podle ceho budu vybirat ktere si vezmu .-)
    a nevis jak jsou na tom moje saty u asapa?

• mmaxina: A to stály fakt jen 4GBP???

• Great.girl: ale poštovné je tam 81 liber 😉

• jojo je to jak pisete staly 4 + 86 GBP postovne... rikala jsem si ze to za zkousku stoji 😃

• arti: Na ty moje šaty se nemůžu vynadívat, a typni si, kdo mi je kritizoval, no schválně.................... no jasně, tchýýýýýýýýně 😃 😃 Je to závist, do těch šatů by se nevešla ani tenkrát, když se vdávala 😃

• sasina: krásný šatička! koukám, že asap lepšuje reputaci 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Ponúkame spoločenské a svadobné šaty pre moletky do veľkosti 58. V ponuke je viac ako 15000 modelov šiat. Radi vám poradíme.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov