Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • mně v čistírně řekli, že šaty vyčistí a vyžehlí za 250kč, ale že nenesou zodpovědnost za poškození... tak to jsem neriskovala. 😬

Prali jsme je doma ve vaně a šlo to dobře, jen zvědat ty šaty byla hrůza, jak nasákli vodou, tak vážili snad 20 kilo, byla jsem ráda, že jsme na to dvě 😛 😃

• ahojky vsechny vas zdravim,jak jste zvladli to cekani na saty myslela jsem ze je mi to jedno ze tak hrozny saty aby v nich clovek nemohl vyji nebudou ale ted jsem dostala nerv 🙂 🙂 🙂

• miracek: tak to jsme na tom stejne - ja ted uz cekam 7tyden a o satech ani vidu ale slechu jsem netrpeliva az beda 😠 cim dyl to trva tak jsem nervoznejsi 😞

• Sponzor fóra
  • ups...sorry za hrubky 🤔 😬

• kalipso:jasně, pokud to není čístírna, která bžně svatební šaty čistí, tak se nedivím. Ale třeba v Praze je to úpn běžné 😉

• pardon, nějak mi vypadává ěěěěě 😬

• maxi: to ja cekam teprve 3 tydny asi se to bude zhorsovat co?🙂 prijdou mi asi tak 14 dni pred svatbou bude to zajimavé

• miracek: no tak to jsi odvazna ... to ja mam do svatby jeste spoustu casu, tak jsem si myslela jak budu uplne v poho, ale nee realita je opacna, cekat ze me saty prijdou 14dni pred svatbou tak si asi okousu vsechny nehty 😐 to by byla krasa 😵

• holky, já jsem pod šaty podprsenku neměla. ty vycpávky a pořádné zašněrování prsa držely tam kde měly, až jsem se divila (přes všechny skopičiny co jsme dělali, tak mi prsa zůstaly v šatech až do rána 😃 ), hlavně pořádně zašněrovat

• já jsem šaty z ebay normálně dala naruby vyprat do automatky na jemné praní a ždímání na 30 stupňů, nic nevypadalo, nerozpadlo se a jak tu někdo psal uplně se rozzářily /protože se prostě při šití a balení a dopravě lehce umolousají/ a je to vidět až po vyprání jak prokukly, pak jsem je normálně suché vyžehlila a byly uplně krásné. výšivky a korálky žehlete z rubu na osušce, aby se měly korálky do čeho bořit.

• tak děkuju za rady holky, asi to fakt risknu a vyperu je. já z nich hlavně cejtim jakoby ten olej kterým se mažou ty šicí stroje. já mám právě taky ráda všechno vypraný, čisťounký a voňavý. ženichovi jsem taky vyprala normálně v pračce bílej oblek z neckermanna a úplně v poho 🙂 a do pračky je musím dát už jenom kvůli jemnýmu vyždímání, protože už takhle jsou dost těžký, ten satén je ještě vypodšívkovanej, takže by mi při vyvěšování snad praskly i ty šňůrky za který se věší na ramínko a možná i švy. tak mi držte palce 🤔

• No,jestli je dáš na šňůru jak ze je tam položíš nebo je polož na žehlící prkno....

• já je vyždímala a pak normálně pověsila na konzoli/ aby celé visely/ za ty šňurky a ramínka....taky mi vadill ten nespecifikovatelnej zápach po šicím oleji a buhví co to bylo, s aviváží po arielu voněli kouzelně.

• ziadne nove stay?

• kovka2: no nejak se asap zaseknul... cekam 7tyden tak doufam ze brzy 😉

• Sponzor fóra
  • aj ja sem chodím 5x denne a čakám a čakám 🙂. Kto je na rade so šatami? mäkké i, že...?

• Ahojky,tak jsem si chtěla objednat tyhle šaty http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=380130608945 
    Ale když jsem dala,že je chci zaplatit,tak mě to nepustil na paypal,ale že se mám ozvat prodejsi.Tak jsem psala mail prodejci a on prej pošle invoce na zaplaceni.Něco mi přišlo,ale žádný invoice to není.Teda nebo alespoň nevím,co s tím.Neví někdo co s tím?

• mmaxicka: ja som cakala presne 8 tyzdnov, ale to som mala aj spolocenske...

bohuzial ani jedny nie su dobre 😞 .. neva...

• kovka2: ja mam jen svatebni... teda mam k nim i bolerko a zavoj tak doufam ze to vsechno prijde jak ma... asap taky klidne posila jine doplnky nez si clovek objednal 😐 to by me fakt vytocilo 😐

mrzi me jak dopadly tvoje saty, dost jsem znervoznela kdyz mel asap to horsi obdobi...no doufam ze ted uz to bude lepsi

• Teraz to uz bolo fajn, ked prichadzali dievcatam saty boli pekne.

mmaxicka co to mas za saty v albume, tie co uz dorazili? Su velmi pekne.. to uz su tie od asapa? lebo pises o nejakych inych

• kovka2:nene to nejsou od asapa, to jsem zkusila nakoupit sama na ebay, vysli dost levne oproti asapovym, tak jsem si rikala ze kdyby se asapovi nepodarily tak budu mit zalohu 😉 ale ty od asapa jsou vysnene tak doufam ze se podari a tyhle pak budu prodavat 😉 proste jsem chtela zkusit jak funguje ebay

• kovka: prosim te vedela jsi dopredu ze ti saty jdou? mela jsi cislo baliku?

• ano, Arti mi poslala cislo

• a kdy asi...? preci jen 7tydnu o satech nic nevedet me uz docela stve 😐

• Ahojky holky,můžu se kvám přidat? Včera jsem po velkém úsilí objednala šaty a teď mi nezbývá než jen čekat 😒

• ozzgud: tak se ti to nakonec podarilo ? .-) nekteri prodejci jsou hodne rychly, ja ty svoje prvni satky mela doma do 14dnu 🙂

• Mají tam napsáno že výroba trvá 2-3 tydný a 7-14 dní doručení.Měla hodně dobré reference,tak jsem zvědavá 😉

• ty tvoje saty vypadaji moc dobre 🙂 tak snad se povedou

• Mě a kamarádce přišly šaty přesně za měsíc, objednávaly jsme je totiž společně. Ani jsme neměly číslo balíku od Arti, jen nám zavolali z DHL, že už nám je vezou. Vůbec jsme je tak brzy nečekaly, protože běžně tady holky čekaly i dva měsíce. Takže jsme byly příjemně překvapené 🙂

• Ahojte, neviete mi poradiť na koho sa mám obrátoť ak by som tiež chcela šaty od toho asapa?
    Som na fore nová a netuším ako to funguje, a ktoré steránky mám pozrieť. Mám totiž vysnívané šaty ale v požičovni za ne chcú 500eúr (15 000sk). nenormálne a to ešte nerátam bižu, topánky...
    Diky za radu

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Brigit Boutique - salón, kde sme pripravení plniť sny o svadobných šatách.
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov