Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • dik za pochvaly, potom az budem mat moznost vyfotim este na sebe a dam vediet. dik moc arti!!! saty su s takou mini vleckou, ale vyzera to super, takze som rada.
    zehlit ich asi dam do cistiarne nech to naparia na figurine. dufam ze to pojde. fakt sa mi to zehlit samej nechce 🙂
    drzim palce ostatnym cakatelkam, snad su teraz pokojnejsie, ked uz chodia len same vydarene saty...

• arti: jj tak to jsi vystihla 😬 😃 😬

• skoda, ze az teraz 😞

• Sponzor fóra
  • tak saty pricestovaly zavratnou rychlosti 🙂 a uz jsou doma - huraaaaaaaaa - jsou uzasne, skvele a to nejen saty ale i bolerko a zavoj (jen je hrozne zubaty asi nemeli moc ostre nuzky , ale to se zarovna 😉 no proste 100 % spokojenost 😃 😃 😃 😃 ARTI - DIKY MOC !!!! a promin tu moji netrpelivost 🙂

• mmaxicka: paráda, šatky jsou opravdu moc pěkné a taky ti báječně sedí 😉 taky jsem hodně spokojená se svými šatami, jen mám bolérko úzké na konci rukávů, tak si ho budu muset ještě nechat upravit.

• sasina : diky 🙂
    to zase to moje bolerko by mohlo byt uzssi ale to jen tak zanedbatelny detail 🙂 hlavne ze prislo to spravne a ze se do nej oblecu🙂
    to tvoje pujde snadno upravit? preci jen je to krajka?

• jupííííí 😃

• Moc krásné 😵, jde vidět, že tenhle typ šatů jim zkrátka jde! 😵

• Mmaxicka: moc ti sluší 😉 Jsou krásné!

• diky 🙂
    janca123: nemas fotecky satu v realu?

• ahoj holky - jen pro informaci:
    nově není nutné žádat o uzamčení diskuse, která překročila 10 tis. příspěvků, a zakládat novou. 😉

• ikarkulka: jej to je fajn, to už máme tolik??

• Šatičky se opravdu mooooc povedly !!!! 🙂🙂Jsou krásné !

• mmaxicka: Moje bolérko je saténové, podle mě bude stačit rozpárat ve švu konec rukávu, začistit a ohrnout. Prostě z toho udělat ozdobný rukáv s cípy 🙂 Ale větší věci se určitě lépe upravují než menší 🙂

• mmaxicka: su uzasne a hrozne ti pristanu.... a este viac bez bolerka, aj ked aj ono je super 🙂

• Sponzor fóra
  • dievcata neviete ako nakoniec dopadla markys?

• Všetky nové šatičky sú super. Gratulujeeeem. 😃

• mmaxicka: Si krásna v tých šatách, sú super. Aj ja by som chcela podobné, dúfam, že sa to podarí. 😉

• holky moc vam dik za pochvaly 🙂 ja jsem z tech satu nadsena 🙂 sice to byly trochu nervy(ale ja jsem nervak od prirody) ale stalo to za to 🙂

• Teda šatičky jsou nádherná. 😵 😵
    Všude čtu pochvali na Arti,já jsem si je seice objednávala sama,tak doufám,že mi sednou 😐

• nádhera, opravdu Ti moc sluší, na ramínku nikdy šaty nevypadají tak krásně jako na člověku, fakt Ti ohromně seknou, supr, že se tak povedly 😵

• Mmaxicka: fotečky mám, ale měla jsem je tu jen nějakou dobu, aby tu šatky někdo před svatbou nevypátral 😉

• janca123: a nemohla bys me par fotek poslat na email? me se ty tvoje satky moc libili taky jsem o nich chvili premyslela 🙂 muj email je: magda.pavlikova@seznam.cz  diky

• Mmaxicka: hodím je tady na chvilku do alba, chtěli je vidět u další lidi, tak koukni 😉

• Mělo tam být "i další lidi" 😬

• janca123: jééééé 🙂 🙂 🙂 jsou krasne 🙂 🙂 🙂

• Mmaxicka: díky 😉

• sledujem vasu temu hlavne kvoli markys7... ako dopadla a stale nic...

kukam ze satky sa len daria!

janca123: woooow! krasne usite, ani by som nepovedala ze asap... skor daky pronovias 😉

• Sharin: děkuji moc 🙂

• Baby a nerozmyslali ste niektora zeby ste si objednali spolocenské šaty ale v bielej farbe? lebo mna nejako tie svadobne neohromuju, ale jedno kocka tu mala krasne spolocenske zelene saty a tie by sa mi pacili aj ako svadobne. Co poviete na takyto napad? som pozerala ze spolocenske su krasne a stoja ovela menej ako svadobne, neviete teda ci ich robia z menej kvalitnej latky alebo preco su lacnejsie? 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Radi Vás privítame v Bratislave na Tomášikovej ulici č.5 v Ružinove.
    Na telefónnom čísle 0917583589 si jednoducho dojednajte termín
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov