Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

1 deň24177
  • A budou fotečky 😃

• tak a fotky su uz v albume: saty 😃

• takyto strih je pre nich asi omnoho jednoduchsi ako nejake rukavy 😃
    len musim nieco vymysliet s tymi mojimi "tucnymi" rukami a podpazusim 😃 😃 😃 😛

• Sponzor fóra
  • kovka: tak nový šaty jsou moc pěkný, jen škoda že je nemáš pořádně zašněrovaný. Mně se líbí víc než ty z půjčovny, jen vyžehlit a zašněrovat až dolů a bude to bezvadný 😵

• kovka: a jestli se ti zdá spodnička moc široká, tak si ty kruhy zuž, jen najdi místo kde se to dá posunout, bývají tam takový gumový špuntíky, který ty kruhy drží a dá se s tím hýbat. 😉

• kovka2: nove šaty od asapa ti fakt pekne sedia, lepšie ako tie z požičovne. tentoraz sa fakt sa im podarili..

• kovka2: no teda nove saty od Asapa jsou super 🙂 a moooooooc ti slusi 🙂 🙂 🙂

• Tak já se taky přidávám k hlasování šatů rozhodně od Asapa 😵 dobře ti sednou a až je zašněruješ až dolu tak to bude seuper,jen ty kruhy bych taky zmenšila 😵

• kovka2: Rozhodně Asaaaaaaaap 😉

• hlasuji pro asapa...na druhy pokus se opravdu povedly moc pekne 😉

• kovka 100% šaty od asapa,než ze salonu !!!Padnou jak ulité a m,oc ti sluší !!Korzet se jim opravdu tentokrát povedl !!

• kovka: určite si vyber šaty od Asapa. Sú krásne a sedia ti. 😃

• baby dakujem velmi pekne za nazor... tiez sme sa s drahym rozpravali o satach od Asapa, ze asi radsej tie 🙂
    Korzet nie je uplne tuhy, ale sedi dobre.. len este zhodit mozno nejake to kilecko 😃

dakujem za rady kvoli spodnicke, uz som tie posuvne miesta nasla, budeme to musiet upravit.... trosku sa obavam prania a zehlenia, lebo som v UK a na Slovensko pridem az tyzden pred svadbou, tak ci to stihneme a hlavne kde to dam urobit. Musim skusit nejaku cistiaren alebo pozicovnu.. nechce sa mi to robit doma 😃

Arti dakujem velmi pekne... tak na dryhy krat to vyslo, aj ked s predoslymi problemami. Verim, ze ta to moc nevycerpalo, a ze nezanevries na pomoc dievcatam, aj ked si so mnou mala tolko starosti 😃 😃

• kovka2: Jo, ty asapácké ti moc sluší a super sednou 😉

• kovka-nové šaty jsou moc pěkné a hezky ti pasují, tak gratuluju, že ses nakonec dočkala něčeho moc pěkného

• Sponzor fóra
  • kovka nove saty vyzeraju velmi pekne. ako podla obrazku,akurat tie koralky su redsie ako na originali, ale zato vyzeras v nich dobre 🙂 musela si znova platit za saty?

• Holky můžu poprosit o nějakou adersu Asapových webovek? díky.... 🙂

• dakujem baby.. som teraz spokojnejsia 🙂

evka.tomka: ano, ale len 80 dolarov

hedera: www.landybridal.com

• tie goralky su redsie, skoda, ale vyzera to celkom fajn 🙂
    dufam, ze to uz boli posledne peniaze za saty 😃 😃
    teraz len predat tie prve male, nech sa mi aspon nieco vrati a bude happy 😃

• kovka2: vyber saty od asapa, vyzeráš v nich super!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

• Kovka: šatky od Asapa ti krásně sednou! Konečně, viď? 😉

• tak som tam pridala fotky s poriadne zasnurovanou snurovackou..
    az na tie vacky myslim, ze su super a budu to prave tieto, v ktorych sa vydam 😃

baby dakujem za pochvaly a arti za obrovskuuuu pomoc 😉

• Kovka, jsou perfektní 😵.

• emmili: dik tie tvoje su super 🙂

mne drahy povedal, ze chce aby som sa vydavala v tychto:
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=2979351&vReferer=%2Fphotos%2Fkovka2

to su moje popolnocky 😃

• 😃 😃 😃 😃 Drahý má jasno v tom, co chce 😃

• to teda 😃 😃 😃

• emmili: Ty šaty vypadají se spodnicí parádně 😉

• Teda holky šatky vypadají vážně super 😵 Moc vám to suší 😉

• Emilli: s tou spodnicí jsou úplně úžasné....kolika kruhová je ta spodnice?
    Kovka: ty nové šatky od Asapa jsou fajn, nejlepší so jsi zkoušela 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2020, spoločenské šaty Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2020 už v salóne!
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov