Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • Holky tak me se to uz krati 🙂 dlouho jsem sve satky nevidela... musim tam jen presit knoflicek... doufam ze mi budou kdyz jsem je od toho co prisly nemela na sobe 😃

• selmice - uz se tesim na tvoje svatebni fotky, mas tady jedny z nejvyraznejsich satu 😉

• 🙂 no drzte palce at vyjde pocasi 🙂 doufam ze me spodem pujde aspon nejaky chladny vzdousek a bude to vetrat 🙂

• Sponzor fóra
  • Držím palce,nech Ti vyjde všetko ako si želáš. 🙂

• prave som zistila, ze obleciem svoje zlte spolocenske saty, co sme s Arti objednavali s prvou varkou a boli mi male 😃 takze som schudla!!! jupiiiii... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• kovka2: gratulujeeeeem 🙂, tie žlté sú vydarené, takže je to super!

• kovka: tak to gratuluju, paráda! 😉 Já mám taky dobrou zprávičku, skorotchýně mi opravila bolérko, povolila mi rukávy a na koncích udělala rozparky, tak je to teď úplně super a jsem strašně moc spokojená 🙂

• kovka: Ty žluté jsou opravdu moc krásné, moc ti sluší, nádhera, takové by se mi taky líbily. Kdybys je pak náhodou chtěla prodat, měla abych zájem 😉

• kovka: vyzeráš v nich super. 😉 😉

• kovka: no vidiš, tak to mám radost, tak to budeš uplně nej 😵

sasina: ještě že ty švadlenky máme okolo viď? 🙂)

• artichoke: JJ, ani jsem si nemyslela, že budu mít tak šikovnou tchýni 🙂 Včera jsem se bavila s mamkou a ta mi říkala: Ještě že ti ta slečna ty šaty tak pěkně zařídila, takhle pěkné šaty bys určitě jinak nesehnala. 😉

• Ahoj Arti, mohla bys mi prosim take poslat link s albem do IP? Chtela bych si ho prohlednout, hledam inspiraci na sve svatebni saty. Dekuji. 🙂

• kovka2: co mas predsvadobny stres, ked chudnes?🙂 nakoniec by si zapla este aj tie prve svadobne od aspapa 😉 Zlte saticky su fakt krasne.

• baby dakujem za pochvaly, aj ja som rada, ze ich obleciem 🙂 este k nim musim zohnat nejake topanky
    Drahy je aj trochu nestastny, on chce stale tie mini 😃 😃 😃 😃 ale som mu povedala, ze si ich kvoli nemu dam ked uz bude moc teplo 😃

sasina: urcite ich budem po svadbe predavat, len sa obavam, ze ty sa v nich utopis, ked vidim tvoje foto, tak ty si chuducka oproti mne 😉

errykah: stresy este nie su, ale myslim, ze zacnu 😃 😃 nahodila som vazne chudnutie, kazdy den na plavarni 😃 😃 😃 😃 dufam, ze este nejake to 1-2 kilecka zhodim 😉

• kovka: Možná zlaté nebo stříbrné botky, nevidím moc jasně, jakou máš na těch šatkách ozdobu.

• Sponzor fóra
  • Artichoke: Ahoj Arti, mohla bys mi prosim taky poslat link s albem do IP? jako všechny tady, hledam inspiraci na svatebni saty 🙂. Díky.

• Arti, tiež poprosím link na albumček so svadobnými šatkami. Mám predstavu, ale rada sa pokochám. 😃 Dúfam, že si vyberiem. 😉

• aj ja poprosim link 🙂

• sasina: tiez ma napadli nejake zlate, dik za radu 😉

vcera to bolo: "... uz len 22 dni, prosim nezabudni, cas sa krati..." 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• kovka. Skorotchýně mi předělává šaty na převlečení, to jsem zvědavá, jak si s tím poradí 😞 Bolérko ke svatebním šatům zvládla na 1* 🙂

• Ahoj holky, můžete mi některá poslat odkaz na toho nebo tu asap? Nebo kde se dají tyto šaty sehnat a za kolik?
    Díííky 🙂

• adelka89: Děkuji ti mockrát, dobrá vílo 🙂

• Artichoke: Ahoj Artichoke, mohla by si mi prosim tiez poslat link s albumom do IP? Dakujem 🙂

• Artichoke: Ahoj Artichoke, mohla by si mi prosim také poslat link s albumem do IP? Dekuji moc moc moc

• Ahojky holky neprocházela jsem teda celou diskusi, ale jaká je stránka asapbay? Vůbec nevím jak to funguje.

• raffaelo: adresu máš o pár příspěvků výše nad tvým

co se alba týče pošlu večer když na to nezapomenu 😉

• arti: myslíš to landybridal.com?

• Artichoke: ahoj Artichoke, budu moc rada, kdyz posles link i me. Hledam inspiraci na saty jako většina nevěst. Jakou máš zkušenost ty osobne se saty od asapbay? Objednavala jsi si nejake?
    Dekuji ahoj.

• Ahojte kocky,
    tak uz mam i ja po svatbe a saty od Asapa mely obrovsky uspech! Kazdy je chvalil a obdivoval a poklony jsem sklidila i od hoteloveho personalu a fotografa! 🙂
    Pred svatbou jsem si je vyprala, aby prokoukly a byly navonene, a nechala si je v salonu nazehlit (to byl rozdil !!). Vydrzela jsem v nich az do ctyr hodin rano, kdy me z nich unaveny manzel vysnerovaval.. 🙂 Byly krasne lehoucke, s vleckou jsem litala cely den, jen na tanec mi ji holky pripnuly a pak az v noci 🙂
    No proste spokojenost velika, opravdu jsem si je uzila do syta a citila se v nich cely den i noc primo bozsky! 😵
    Jeste jednou bych rada podekovala Artince, bez ni bych sve saticky nemela! Arti, dekuju moc, jsi poklad! 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov