Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • sanmon: no je lepší mít dva na tak velkou svatbu 🙂

jinak je tu nějak mrtvo dámy 😞

• arti: mam takovy "osobni" dotaz ale uz ti proslo rukama tolik nevest ze treba budes vedet jak na to .-) mam saty od tebe a od Asapa a jsou skvele 🙂 vyprala jsem si je tak jsou vonavoucke, ted prijde na radu zehleni ... ale k memu problemu, kdyz se do nich zasneruji tak se me vzdycky udelaji takove ty faldiky v podpazi - jsem jinak hubena, na hrudniku az moc 😦 tak prave o to vic jsou ty faldiky videt 😠 je nejaky figl jak zasnerovat saty aby se tomu predeslo? moc neutahovat, nebo je oblect prave jako ze vysoko aby ty faldiky byli v satech nebo naopak nizko ? to je hloupy dotaz co? 😬

• mmaxi: odkud je začínáš šněrovat??? Jinak to může dělat i podprda. Jinak by to chtělo šněrovat od shora s tím že se to utáhne tak aby se tam nedělaly a postupně pokračovat dolů

• Sponzor fóra
  • Arti chtela jsem ti tu jeste jednou podekovat - saty sklidily obrovsky uspech, citila jsem se v nich bajecne a byly to proste ty nejuzasnejsi saty jaky jsem si mohla prat!!! MOOOC DIKY!

pridavam sem odkaz na album... http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=429870 

jeste porad nemame oficialni fotky protoze nejsme schopni si je vybrat 🙂

• arti:
    Mali by vyzerat asi takto ale sukna by bola kratka, tak po kolena.
    http://www.estel.sk/images/lsgalateaav.jpg

http://www.estel.sk/images/ad705av.jpg

• selmice: moc pěkný, už se těším na profi 😵 a nemáš za co, povedly se náramně ale já je nešila 😴

veronicka: myslím, že by to neměl být problém 😉

• ahoj holky, tak nase svatba bue za 2 mesice presne tedy 17.10. museli jsme ji nakonec udelat opravdu letos a to dost narychlo,protoze jsme prijeli z dovolene 3, no jo cekame miminko 😵
    arti chtela jsem se te zeptat jaky je nejlepsi zpusob prani a zehleni satu? Muzu si je vyzehlit a vyprat bez problemu i doma?
    jinak uz se mi opravuje delka a pani ze salonu, ktera je opravuje z nich byla uplne nadsena, dekuji artinko 🙂

• 😉 adelka: no když je vypereš na jemné prádlo s co nejmenšími otáčkami, a pak vyžehlíš napařovačkou přes žehlící papír, tak bez problémů takhle sem je prala já

• artinko jeste jedna otazecka. Co si mam oblect navrch? jako myslim tim bolesrko pelerinu, nebo mas jeste jiny napad? Zkousela jsem k tem satum krajkove bolerko a to sedelo asi nejlip, v pujcovne ho maji za 450/za pujceni, coz mi prijde hodne...
    Nemas s tim zkusnost?

• Můžu se zeptat, co je žehlící papír? To je jako pauzák a nebo piják? Já znám jen nažehlovací papír....Taky mě čeká žehlení šatů, páč svatba je za 14 dnů....

• salome vyžehli to klidně be papíru na nižší stupen a nebo jestli si nevěříš vem to pře bílou látku /plenu/ já jsem je vyprala naruby a žehlila bez čehokoli na bavlnu, šo to dobře hodně jsem napařovala

• salomme: žehlící papír normálně koupíš v papírnictví, tedy v praze ho měli všude. Jinak já nedůvěřovala žehličce bez něj, protože občas mi z ní vyteče ten kámen a dělá fleky hnědý takže já to raději brala přes něj.

adelka: to záleží spíš na tobě, v čem se cítíš nejlíp 🙂

• arti a vsechny holky dekuji moooooc za vsechny rady ze satu byli vsichni paf 😃 😃 😃 a nikdo neveril ze jsou moje a stali pakatel mejte se krasne a mrzi mne ze je po vdavala bych se znova 😬

• miracek: gratuluji a tesim se na foto... na fotkach z priprav vypadali saty moc dobre 🙂

• Som rada, že ti to vyšlo 🙂

• Sponzor fóra
  • Pripojím sa k tejto téme i keď nie ja som mala priamo krúsenosť s týmito šatkami ale moja známa. Objednala si od pani na mmb svadobné šatky čakala na nich vyše 3 mesiacov. Tešila sa na ne ako na malé bábo. Teta mala perfektné hodnotenia, ale... keď prišli šatky sa až nervovo zrútila, keď tie šaty uvidela otras! Vôbec nezodpovedali obrázku a to vzpracovanie no fuj... videla som ich. ale už ani nechcem ich vidieť. Podarilo sa nám na poslednú chvíľu nájsť nádherné šaty v salóne v KE, ktoré všetko vynahradili. Kamarátka bola nádherná a maximálne spokojná aj so salónom.. Toť skúsenosť. Žienky, dávajte si na to pozor. Zuzičkáá 😎

• ahojky, zdravím všechny.
    Chtěla jsem se zeptat, jestli jste si někdo neobjednával šaty větší než 40? A jak vypadali? Mám trošku obavu, i když jsou šaty krásné, tak mám bohužel tak o cca 30 kg víc než slečna-paní na obrázku.
    A ještě jak je to kdyžtak s placením?

Díky moc.

• Ja by som sa tiez chcela podelit o skusenosti, ja som si tiez objednala saty na mieru cez mmb, san patrick model broche, cakla som okolo mesiaca, poslala som miery, ktore su potrebne a saty su naozaj krasne a som spokojna. Zavisi to asi od modelu. Su naozaj super, urcite to nie je take ako orginal, ale su pekne.

• Cutebabe, ja som si objednavala cez Asapa zhruba velkost 42 a som bola maximalne spokojna, vsak pozri moj album, ak chces, kazdy mi saty obdivoval a ani nechcel verit kolko stali.Len si treba vybrat spravny strih, to uz clovek musi priblizne vediet ake saty mu asi pristanu a pisat skutocne miery a nie si moc uberat.
    Platis vopred za tie saty, takze ono je trosku loteria, teda aspon nakup na ebay, lebo s reklamaciami su vacsinou problemy.

• ja objednavala 44-48 a spokojenost, koukni do alba

• zuzickaa a iva: nezáleží na modelu ale KDE A U KOHO ta daná prodávající ty šaty objednala, je hoodně dílen, některé šijí nadstandartně za vyšší peníz ( v přepočtu na naše za dobrou cenu oproti salonu), pak průměrní a pak podprůměrní, ti jen aby vydělali prodávají šaty i za 2000 - tudíž paní co je objednávala koupila nejspíš co nejlevněji aby měla vysoký výdělek ale kvalita otřesná. Bohužel i to se stává. Spíš jde o to zajímat se odkud ty šaty budou objednávané a projít si reference na tu dílnu.

cutebabe: já měla taky xl velikost a pohoda, případně mi napiš do iip, pošlu ti fotku 😉

• suzzanne: to bych ani neřekla, že máš velikost 42. Krásně Ti sednou. Jsou nádherně zdobené a ta vlečka - úžasně velká. Vím, že budu muset obejít nějaké salóny a ozkoušet střihy, ale tak nějak nechci plašit až zas moc dopředu. Ale jak bude vhodná chvilka určitě to udělám.

Janno: také krásné, jednoduché a skvěle Ti padli.

Tak jste mě trošku uklidnili, díky moc. Přemýšlím o tom, jestli právě není lepší nechat si šaty ušít než si je půjčovat za strašný peníz.

• ahoj holky, mohly byste tady prosím některa z vás napsat nějaký odkaz, kde se šijou ty šaty od ASAP? Ja kdyz to zadám do vyhledávačem tam mi vyjede x odkazu, ale nic, kde by se šily šaty. Předem moc děkuji

• Ahojte dievcata, tak je prave tyzden po nasej svadbe. Bolo super.. saty sa vsetkym pacili, vydrzala som v nich do polnoci, pretoze bolo hrozne horuco, tak som sa prezliekla 😃 trosku ma mrzelo, ze som namala aj bolerko, lebo moje "tucne" ruky bolo vidiet... ale inak to bolo super. Uzivali sme si cely den 🙂
    Mensim problemom boli kruhy na spodnicke, ktore mi trocha zavadzali pri tanci, ale to sa zvladlo 😃 😃 😃
    Saty drzali super, nemusela som mat ani podpiru.. bolo to tak pevne zaviazane, ze to drzalo.
    Keby ste ich videli rano.. ake boli spinave 😃 😃 😃 ale uz su znova bielucke po oprati.
    Kvoli horucavam som nakoniec mala po polnoci kratke saty, nie moje usite zlte 🙂 Tie su stale nepouzite a vyzehlene na ramienku 😃
    Fotky dodam postupne, kym sa vsetko ukludni 😃
    Dakujem Arti aj vsetkym za podporu 🙂

Miracek: gratulujem 🙂

• Ahoj holky!!!začínám opravdu vážně taky uvažovat o ASApu nebo něčem podobném, prosím Vás hrozně moc-Mohly byste mi hodit do IP nebo sem přesný kontakt kde ty šaty najdu??jsem na tom přesně jak katulline...A prosím Vás nemáte někdo zkušenost s lightinthebox.com?také tam šijí šaty..A je tam úžasný výběr..prosím prosím písněte!!Díky! 🙂

• Ahojte, taky jsem mela saticky z Ciny za par kacek..jak to dopadlo muzete posoudit samy ve svatebnim albu 🙂

• majatob, ty tvoje dopadly hooodne dobre, vypadaji aspon na fotkach jak za majlant! no jo, kdyz ty ses takova stihla vila, ze ti krasne sedely... na tobe by i pytel od brambor byl uzasny 😃

• nevestinka, dekuju 🙂
    objednala jsem si o cislo vetsi,mam asi nejaky divny rozmery, pres prsa ok, ale jinak na me pekne visely, ale s tim se pocitalo, ze je jeste budu nechavat upravovat tady u jedne moc sikovne a a ochotne svadlenky. Ono jen tak podle nejake tabulky vybrat velikost a pak se divit, ze nesedi jak ulity je blbost, ze jo 😉 😉 😉 ale i tak me nevysly na vic nez 4000 a nakonec jsem byla rada, ze jsem je mela trochu vetsi, protoze jsem se vdavala ve 3.mesici a konecne upravy probehly az v tydnu pred svatbou podle aktualniho briska 🙂

• majatob, fakt super šatky, oplatilo sa ti to a za tú cenu no normálne neveríííííííííím. 🙂 🙂

• majatob: krásné šaty a moc ti slušely 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Brigit Boutique - salón, kde sme pripravení plniť sny o svadobných šatách.
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    spoločenské oblečenie
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov