Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ahojte, ja som mala tiez saty od Asapa a vobec nelutujem. Boli na 100%.

• ahojky, chtela bych se zeptat, jelikoz take uvazuji o tom, koupit saty od asapbay apod., jestli nahodou nektera z vas nevi o nejakem salonu, kde by takove saty meli...dali se vyzkouset..nemyslim primo od nich, ale treba strih, barvu? diky

• Sponzor fóra
  • Gemny: V praze vím o dvou...taky se tam chystám 😉 když budeš chtít napíšu ti adresy do IP 🙂

• Glumbi: To vis, ze chci 🙂 Diky moc!

• gemny: jde o to jaké chceš šaty, v různých salonech mají různé modely, takže je nejlepší si vybrat šaty podle zkoušení a pak ty si případně objednat, naopak to moc nefunguje 😉

• holky prosím vás můžete sem hodit link na asapbay? nějak ho nemůžu dohledat, děkuji 🙂

• arti: spatne jsem se vyjadrila🙂 samozrejme tak to myslim..chci si saty nejdriv vybrat a vyzkouset v nejakem salonu a az pak si je objednat🙂 Glumbi uz mi poslala odkazy, jeden salon je kousek ode me, takze tam casem zavitam🙂 a az budu mit vybrane, tak od vas vyzvim, jak na objednani pres ebay to a bude 😉

• holky, kdyz jste se domlouvaly s prodejcem na ebay na trochu jinych satec, nez co maji na obrazcich tak jste pak "bidovaly" na nejaky saty (nejblizsi vasemu pozadavku)? nebo jak?

• nevestinka: to už sem ti odpovídala do IP asi si to psala předtím než mě 🙂

jinak koukám, svatby už všechny proběhly a po nových šatech zatím nikdo nekouká? 😬 😃 😎

snad najdu čas všem vám projít alba, napsat gratulace a tak ...uff 😉 🙂

kdo má fotky, tak mail máte! at si to album zase zaktualizujeme ?🙂

• jj arti, diky, presne tak 😉

• tak me svatba v satickach od asapa teprve ceka za 18dni... nervicky zacinaji pracovat .-)
    saticky jsem si nechavala u svadlenky zkracovat (maji 3vrstvy sukne no a na 2 z nich jsem si slapala, tak aby se predeslo karambolu, tak me je trosku zalozi) ve ctvrtek me je ma privezt - uz se na ne desne tesim 😃
    jen pro info, rikala ze jsou hodne dobre usite, ze by to do cinanku nerekla... takze chvalim chvalim uz pred svatbou

• mmaxicka: tak ať vše vyjde tak jak má 😉 😵

• ahojte, objednavala si daktora z vas tento model?: http://www.landybridal.com/Product/Pro2862.html

• Sponzor fóra
  • a este sa chcem spytat, ze ci si ku satam musite dokupit aj spodnicku,alebo to je zaratane v cene siat? a ake mate skusenosti, ako dlho trva usitie a dodanie?? 😉 🙂

• mariynka: tak o těhle nevím, že by je někdo objednával. Jinak čas šití, a všeho závisí na šatech jak jsou honosné, nákladné, vyšívání, jak velká vlečka tohle všechno.

jinak holky za pár hodin jedu pápá, budu příští týden 🙂

• arti, ty beres saty od neho? 😐 😉 a co ak mi nebudu dobre? ved jasne, premeriam sa a pod.,ale co ak? 😐

• arti: Tak jsem si ty šatky na svatbě pěkně užila. Moc Ti děkuji, že jsi se mnou měla trpělivost při jejich zařizování. Manžel byl nadšený, můj táta málem omdlel, tchýně se švagrovou dělaly závistivé obličeje a já jsem se cítila jako princezna😃 Do konce týdne sem hodím nějaké fotečky, aby měla děvčata možnost porovnávat v reálu.

• mariynka, nechci odpovidat za arti, ale to je tak nejak riziko nakupu satu na dalku...
    ve smyslu risk je zisk 😃
    bud do toho jdes i s tim, ze to muze byt ztrata penez a nebo do toho nechod... nikdo ti nezaruci, ze to vyjde.
    Ale kdyz to vyjde, mas supr vlastni saty za dobry penize.
    Ja si ale myslim, ze kdyz nechces nejake supr vychytavky tak se to da...

• sasi, dej fotky 😉 urcite si byla naadherna!

• nevestinka: Včera jsem fotky přepalovala na záložní CD, tak už jsem teď klidná a můžu je v pohodě zmenšit a hodit sem. Jen pořád nemůžu sehnat nějaké pěkné album. Máme fotky ve velikosti 13x18 a nikde jsem zatím žádné pěkné album neobjevila 😞

• hmm 13x18 je ne az tak tradicni format, resila bych to foto ruzky a nejakou peknou knihou s rucnim papirem ...
    nebo koukni na net

• nevestinka: Už jsem toho prolezla spoustu, ale zatím mě nic neoslovilo. Když vypadají dobře desky, tak uvnitř jsou samolepicí listy a to se mi moc nezdá, prodavačka říkala, že tyhle alba nemají velkou trvanlivost 😞

• njn 😐
    tak snad casem neco najdes

• 🙂 Teď jsem objevila nějakou internetovou prodejnu z Kladna a vypadá to dost nadějně

• už se taky těším na fotečky, taky se těším,až si taky šatičky nechám užít, chci šaty jako Emmy Rosum alias Christina Daae z Fantoma 😃

• omandra: Hlavně se mi líbilo, že jsem je měla celou dobu před svatbou doma, pořád jsem se kochala 🙂 a že jsem nemusela řešit, že je někde při svatbě ušpiním.

• Ahoj Arti a vsechny ostatni! Ozyvam se po case, protoze jsem po svatbe odjela na 2 mesice na brigadu do hor, kde nebyl internet...
    V prve rada bych chtela podekovat Arti, za jeji zprostredkovani mych svatebnich satu a uz pracuji na fotkach, aby ti zase neco pribylo do galerie.
    Vim, ze jsi si se mnou hodne vytrpela, holt jsme strefili asi hodne spatne obdobi asapa😞
    Nakonec vsak vse dopadlo dobre.
    S tim, ze nesplnili moje pozadavky jsem se smirila. Holky, lepsi je si nic nevymyslet a radsi vybirat opravdu podle predlohy.
    Na treti pokus jsem nasla sikovnou svadlenu, ktera saty upravila (pro holky z Brna muzu dat kontakt v IP), aby sedly tak jak měly. Pujcili mi tam i spodnicku.
    Arti pro me vybojovala zbozi, ktere nezaslali - dekuji! Nakonec jsem diky tomu mela opravdu ten svuj vysneny dlouhy trojvrstvy zavoj🙂
    No a protoze zrovna moje saty vubec neposili koralky, ackoliv to inzeruji - sikovny tým "ja a moje kamaradka" jsme saty poctive koralku po koralce nasili, sehnala jsem si taky velice zajimave strasove kyticky k nasiti - takze saty byly navic velice originalni. Byla to fuska, ale v zaveru dopadlo vse na 1! I kdyz me staly mnohem vic, nez jsem predpokladala. Vsichni vsak byly z mych satu uneseni.
    V zaveru vam snad chci doporucit, abyste hlavne objednavaly hodne dopredu, protoze tato koupe je vzdy risk a je dobre, abyste na pripadne upravy mely dost casu! (S upravamy se pocitat musi - precejen na takovou dalku...) vsem preji krasny den!

• Ahoj, xcem sa opytat ci mate nejake skusenosti s www.topbridaldresses.com,www.buyer100.com alebo www.storeofdress.com? Maju tam saty, ktore velmi xcem za velmi prijatelnu cenu 🙂, ale kedze je to zrejme cinska vyroba xcela by som najprv pocut o nejakyx skusenostiach ... Vopred dik ....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný salón Ľubica ponúka na zapožičanie šaty svadobné zn. Oksana Mukha, St. Patrick, spoločenské, detské a exkluzívne ručne maľované šaty a obleky
    Predávame svad.šaty Eva Grandes, Randy Fenoli, Herve Paris a Modeca. Veľký výber šiat pre tehotné. Šijeme na mieru. 400 svadobných a 400 spoločenských
    V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.