Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • Ja som povodne tiez maturovala pri tom paypal, ale nakoniec to nie je nic zlozite, len sa treba zaregistrovat na paypal.com..nahodit cislo karty a do jedneho dna si pozriet cez internet banking kartu, tam treba hladat blokovania penazi..paypal na zaciatok zablokuje 1,50 eur a pri tom je uvedene aj to overovacie cislo, ktore treba zadat na paypal.com..potom sa 1,50 odblokuje a znovu budu ako disponibilne prostriedky.
    pri platbe cez paypal sa ti tiez suma len zablokuje a peniazky odidu az neskor /blokovat myslim, ze sice budes mat na ucte peniaze ale s tou konkretnou sumou nemozes manipulovat..nie su disponibilne../

snad mas niekoho kto prehodi semtam slovo po anglicky nie?

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• a co se tyce toho alba na porovnavani... neni problem vytvorit tady na brms nejaky seznam uzivatelek, ktere se uspesne 😃 vdaly v satech z ciny, kazda si pak muze projit jejich alba a vynadivat se dosytosti 😃 na saty v realu...
    da se to i z tohoto tematu, ale ne vsechny holky tady maji ci mely saty z ciny

• Sponzor fóra
  • mayenka uplne legalne sluzba ktora sprostredkovava nakupy cez internet alebo eshopy/predavajuce na mimibazare/aukre, ktore predavaju legalne na mieste tomu urcenom

ak zadas svatebni saty+Cina tak ti vyjde x obchodov od ktorych dostanes to iste

tiez su stranky ktore to uplne perfektne vysvetluju ako nakupovat cez net, na ebay - cesky-ebay, ako nakupovat veci z USA - usaservis, Zasilky-usa, Dovozzusa, Levnezusa, Nakupujvusa, Zasilkyzusa, Nakupovanivusa, Nakupovani-v-usa, Nakupvusa, Dovoz-z-usa, Nakupvusa

ebay je tu mylne spajany len s cinou a s nejakym jednym cinskym predajcom, pricom sa tu malo pise, ze si mozes kupit i skutocne original saty za uplne inu cenu ako je v obchode

• pardon, mal to byt len odkaz pre mayenku a ostatne kocky, ze to nie je taka veda ako sa zda 😶 😶

• já ty odkazy znám, jenže tam se za zprostředkování a pomoc při objednávce platí a ne málo...😞 je to škoda.

• Mayenka, skus si objednat sama..az take narocne to nie je🙂)

• Ahoj holky . Na ebay mne zaujaly dvoje šaty od jednoho prodávajícího, ale neumím anglicky. Cena je skvělá ale nevím kolik by stálo poštovné a balné. V bílo červené by byly super. Já bych se tam chtěla časem zaregistrovat a nějaké si koupit. Ale sama bych to nezvládla, nevíte o někon na beremese kdo by mi pomohl????Jana

http://cgi.ebay.com/bridal-bridesmaid-dress-ball-dress-gown-evening-dress_W0QQitemZ120474437899QQcmdZViewItemQQptZAU_Wedding_Clothing?hash=item1c0cd6090b&_trksid=p3911.c0.m14

http://cgi.ebay.com/Wedding-dress-bridesmaid-ball-formal-evening-dress_W0QQitemZ120474609451QQcmdZViewItemQQptZAU_Wedding_Clothing?hash=item1c0cd8a72b&_trksid=p3911.c0.m14

• ja patrim mezi ty co naleteli 😞 nechala jsem se zlakat peknym obrazkem a nizkou cenou. bohuzel realita byla desna. 😞 😞

• adband: a od kohos objednavala? jestli mas dej do alba foto

• sbedik - ma sice 100% spolahlivost, zatial s nim boli spokojni ale velmi malo predajov na to aby si to mohla bezepcne tusit, tak aby si nedopadla ako adband 😬 😴
    hladala by som niekoho kto okrem tej stovky alebo 99%spokojnosti sa pohybuje radovo aspon v tisickach ak nie desatisicoch predajov...dobre je kukat i za co tie jednotlive feedbacky dostal
    cas od casu sa stane, ze mu feedback pokazi cosi co teba nezaujima....neviem, predtym mohla okrem siat predavat i boty a vsetky negativne ohlasy budu na boty.

• sbedik: Cena tam sice skvělá je ale v záložce poštovného ti naúčtují dalších 150USD. A nehledě na to, že podle informací ani neposílají zásilky do Evropy. Zkus mrknout sem - je to podobné, mně osobně se moc líbí. Už jsem si poptala cenu a je OK: nejkrasnejsisaty.prodejce

• Ahoj Arti,tak šaty konečně došlli za to ti děkuji ,ale nechápu za co jsem vyhodila tolik peněz,ty vrstvy co jsem tolik chtěla a apelovala jsem na ně v několika emajlech tam vůbec nejsou je tam jen jedna a druha slabonká,takže nevím co si s tím mam počít.Když už jsem dala tolik pěněz tak očekavám to co bylo domluveno a ně tohle.

• adela1977
    uz velmi davno som reagovala na arti....Bolo to nieco ako: pod svetlom najvacsia tma...Zdielam tvoj nazor...

• jajulinek18: tak dej foto tech satu do alba..i ostatni jsou na ne zvedavy...a ty co sis nechavala sit, ty nemaji moc vrstev ne?

• Sponzor fóra
  • jalulinku pod ty šaty potřebuješ speciální spodničku, žádné vrstvy by neudržely takový tvar jako je na fotce. Šaty by byly hrozně těžké...

• jojo dám tam fotečky hnedka jak bude čas,o ty šatky mi nejde jsou hezky vyšivka je překrásná ale jde mi o to že se jim poslala objednávka ve které byli ty vrstvy a ty si finančně započítali a nedali je tam to je od nich velice hnusný nebudu přeci platit za něco co tam není to vžádném případě ne!!!!!! 😢 Spodničku mám velkou 4 kruhovou je v albu vyfocená.Prostě jsem je tam chtěla o to my šlo především.Arti za to nemůže že to takhle ošulili. To je jejich chyba v objednávce to bylo napsané vzali si peníze a to mě opravdu hodně naštvalo.

• nejdou mi vložit do alba maji vetsi velikost než 700 mi posli emajl do ip

• jajulinek -tak je zmenši ne? jinak ja bych je chtela taky videt🙂 chci si od nich objednávat

• jajulinek: fotky muzes zmensit i v malovani, a to je snad v kazdem windows.

• mate niektora skusenost so sellerom Lilys Online Bridal : http://cgi.ebay.co.uk/STUNNING-Wedding-Dress-Wang-STL-Vera-113810-Delaney_W0QQitemZ160368110735QQcmdZViewItemQQptZWedding_Dresses?hash=item2556af2c8f&_trksid=p4634.c0.m14.l1262
    zistila som ze robia replicu mojix vysnivanyx siat, tie ix repliky su troxu drahsie, ale ak by ste mali dobru skusenost, mozno by som to riskla.

• ted jsem tam dala pár fotek do alba

• myslíte,že by asap něbo někdo v Číně zvládl závoj podle fota?nechce se mi dávat totiž takovej majlant za originál,když by ho zvládl někdo mnohem levnějc a stejně krásně,musím šetřit,kde se dá 😬

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• jajulinek18 ja si myslim že to je perfektní, už sis je zkoušela s tou spodnicí?🙂

• Holky, nevíte jak je to se clem? 😒 plánuju objednat si šaty přes ebay od asapa, ale zatím jsem nikdy neobjedlavala nic dražšího než za 500Kč takže sem clo neplatila...

• tak to netusim...samotnou by me to zajimalo

• U nás na SR je to tak, že do 22 EUR neplatíš ani DPH ani clo, suma 22 - 150 EUR platíš DPH, a nad 150 EUR platíš aj DPH aj clo. 😉 (pokiaľ ja viem, dúfam, že sa to nezmenilo)

• A samozrejme to platí pri nákupoch mimo EÚ, v rámci EÚ nakupujeme bez akýchkoľvek obmedzení.
    alkapinka: hoď šatky na seba aj so spodničkou, aby sme to vedeli pozrieť aj na Tebe, ale na tých foto, čo máš sú tie šatky myslím ako originál a sú nádherné, určite budeš krásna nevestička. 😉

• alkapinka jojo zkoušela mám dobrou spodnici ale deptá mě jak to pod tím jde vidět,nad tou látkou jsou vydět obrysi těch obručí a není to tak nadejchané jak by mělo být,ve španělském salonu jsem si zkoušela originál těchto šatů a měli hodně vrstev a byla to bomba proto jsem je tam též chtěla a hlavně si za to vzali peníze a to mě deptá nejvíc

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Miesto, kde sa plnia sny o tých najkrajších svadobných šatách.
    Staň sa aj TY MAGIC nevestou.
    Váš svadobný salón MAGIC – „Pre Váš magický deň"
    E-SHOP svadobných šiat poskytuje príležitosť pre všetky nevesty ušiť si šaty svojich snov.
    Nové značkové svadobné šaty MORI LEE ,Dominiss a spoločenské šaty Luxuar.
    Všetko nájdeš na našom webe, stačí jeden správny klik!