Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • alkapinka: a komu jsi to poslala na nacenění? já nemám fakt šajn, komu napsat, že chci ušít šaty 😃

• no tomu asapovi ale jelikož neumim ani koukat po anglicku, tak to dělám přes arti 🙂 a ta mi to tam objedná a domluvuje🙂 jestli chces poslu ti do IP její mail, ona ti stim ráda pomůže🙂

• jj, pošli, budeš moc hodná! díky

jsem zvědavá, jestli mnou vysněné šaty půjdou ušít.. 🙂

• Sponzor fóra
  • ušít jde všechno🙂 jen aby se jim to povedlo...hold ale to je to riziko 🙂🙂

• zas za ty prachy 🙂 když jsem byla v půjčovnách, kde se mi šaty konečně líbily a ceny půjčení šly na 15 - 17 táců.. to jsem šla i já.. do kolen 😃

• Ahojky,prosim vas potrebuju poradit...Vdavam se 15.5.2010 a chtela bych si obednat saty z lightinthebox.com,jenze nevim zda se muzu na toto spolehnout a zda mi opravdu prijde co potrebuji....Tuhle moznost jsem nasla tady a vsichni s tim byly spokojeni jen prispevky jsou stare tri roky😞 prosim poradte mi...nevite treba o necem jinem?...Moc moc dekuji

• no práve, a já mam termín srpen, konec srpna- si vem jak potom budou vypadat...proste sileny, mam uz zarizenou i krizovou situaci, kdyby ty saty byly desný, hnusny, nesedely atd, mam "najmutou" návrharku(za tezky prachy) a ta mi to dodelá, ale uprimne, je sice drahá-ale upravy jsou skoro za nula narozdil od uplného usití, hlavní je ten materiál a strih a ten tam bude-pak se stim dá dělat cokoli 🙂🙂 takže se už tolik nebojim , i kdyz ten odkaz na minulý strance mě dost dostal- to byly saty od asapa - i když 2roky zpět, ale stejne...

• teda, teď jsem na to koukla, to bylo dost děsivé! já moc nějaké zdobení nechci, spíš zajímavý střih a veeelikou tylovou sukni, tak doufám, že by to mohlo dopadnout dobře 😃

• no já mam tzv šlehačkovou sukni-tam se nedá nic zkazit, jen se bojim o to aby mi sedely, to je celý🙂 korzet si kdyztak dozdobim sama🙂🙂
    tylový sukně taky umí🙂 myslim že se za ty 2roky hodně zlepšil🙂

• já v to doufám 🙂 z toho korzetu mám taky strach, aby seděl, ale to nemusí sedět ani v půjčovně, stejně

tak se necháme překvapit 😃

a kdy máš termín? my v neděli 13.6.2010 🙂)

• my v pátek 27.8.🙂

• taky "nesobotní" nevěsta 😃

• jj tak pátek je pořád"normalnejsi" nez nedele😃 😃

• no no ! 🙂

my máme k tomu datu osobní důvody, takže když se to někomu nebude líbit, může taky zůstat doma 😃

• to ti verim🙂 my to máme taky hlavne kuli datumu 🙂🙂

tak, a uz s emi poslaly saty na nacenění, jsem nervozní jak blázen🙂

• Sponzor fóra
  • jj, já už taky poslala moje na nacenění, jsem zvědavá, jaká cena z nich vypadne 😃 a doufám, že to výjde, byla bych šťasná jako blecha, kdyby vyšly podle představ

jen se bojím, že když je budu mít doma, že je budu furt zkoušet 😃

• Pokud nechce nekdo objednavat pres shop na landybridal.com
    muzete psat anglicky na:
    >>>> asapbay_001@yahoo.com.tw
    😃

• to já je zkoušet nebudu ptž máme garsonku a manžela bych msela zavřít do koupelny😃 😃

• misicka tak jsem ti projela album a- máme uplne stejný vkus, máš tam uuužasný šatičky🙂 a který jsou ty co si si poslala na nacenění?🙂

• alkapinka: když nebude doma.. 😃

• to je fakt, az bude mit 24ku 😃 😃 no spis ja ty šaty hned po obdržení odvezu k tátovi(má obří barák) tak tam je někam schovám 🙂 a tam si je budu jezdit zkoušet bez potíží 😃 😃

• alkapinka: pekná kombinace dvou šatu, korzet i sukne jsou moc pekne. Vsechny saty, co mas ve tretim albu jsou moc pekne. Ty obrazky jsou z asapovych stranek? Diky. 🙂

• tinakari, jak se to veme, ta prvni rada (jak jsou tam ty bezový) ty nejsou od asapa ale od jinýho salonu který taky sije, je to jedna holcina která prodává i pres aukro, nu a ten zbytek je ze 70% asapackej...

• aha-tak krome tech posledních -tem muj korzet- tak jsou to vsechny asap

• alkapinka: dekuji. Jsou moc krasne, me se libi bohate sukne, horni sukne hladka a pod ni krajkova a s vlečkou. V albu bohuzel zadny takovy obrazek nemam. Asap ma moc pekne saty, jeho stranky jsem prohlizela uz nekolikrat.
    🙂

• ja je prohližim vždycky jako balzam na duši..ale už jsem si to zakázala, po aždým prohlednutí jsem měla vybraný jiný šaty :-d 😃 a když už je vybrano, nechci se "zamilovat" zas do jinych....takhle s emi to stalo už asi 7x 😃 😃

• to znam 🙂 taky se mi to stava 🙂 Ja zatim sice hledam jen inspiraci, ale kdyz mam jedny vyhlednute a prohlizim si tady alba holek, tak se mi zas zalibi jine 🙂 ale pro tuto chvili jsou to s krajkovou sukni. videla jsem je tady na brms u jedne divciny, mam je zkopirovane, ale neumim je vložit do alba 😐

• tinakari a co ti na nich nejde? ze jsou moc velký? nebo ze to je jiný soubor nez jpg? me by zajimaly- jsem totiz zvedava😃

• Baby, pls.. nechcem biele saty... ked pozeram na nete vzorkovniky vsade to vyzera inac a to uz ani nevravim, o nastaveni monitora, ktore to tiez moze brutalne skreslovat. Nechcem maslove..alebo vanilka...proste nie do zlta..ale svetlucko hnede.. to je ivory alebo champagne? uz len tento detail mi chyba k tomu aby som sa odhodlala objednat saty..povodne mali byt site v UA..ale clovek mieni a Pan Boh a chripka meni;o)

• no tak to ti neporadim, ja zas schánim ty "žlutý"(máslový vanilka) a mela jsem silenej probelm, kazdej tomu rika jinak a vysvetlit nekomu pojem "zlutá" jako to máslový je neco silenýho... kdyz to reknu jak si to myslim já, tak champan je taková jakoby(rikam tomu tak) ušmudlana bílá-takže mě vždy přijde že to je takový kouřový-do hněda-ale fakt jemne... no a ivory? z toho jsem jelen uplnej 😃 :.-D

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Brigit Boutique - salón, kde sme pripravení plniť sny o svadobných šatách.
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov