Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • tak holky psaly jsme jim a? látka konečně dorazila. šaty jsou nastříhané a teď je budou "kompletovat" nevim jak dlouho může trvat šití(daní dohromady), takže opět nevim kdy by cca mohly být, ale už tohle je pokrok..

jinak dneska slavíme já a moje šatičky 5týdnů od objednání 🙂

• ahojky, tak vidíš alkapinko, to už se ti rýsujííí 🙂

mě dnes přišla cena, i se závojem, šálem přes ruce a spodnicí - 8365,-, což mě popravdě docela zaskočilo. tak si říkám, že ty "doplňky" by se daly sehnat i za míň, třeba na bazárku, co myslíte? ještě čekám, jaká bude cena jen za šaty, bez ničeho. ale zas co se divím, když jsem si tak navymýšlela 😃

• to by se sakra měly rýsovat kdyz uz jsou tam 5týdnu a on uvádí ze do 30ti dnu je mas😃😃

thyjo to je docela vysoká cena... ja mam saty za 7300 a mam tam uz spodnici i bolerko a navymyslela jsem si tam hromadu "lepsich" vecí...takze to je docela prekvapeni.. taky podle toho jak mas slozité /bohaté saty...

• Sponzor fóra
  • Alkapi, to máš docela nervy, 5 týdnů - mně ten můj slíbil ušití za 2, začali minulé ponděli a už jsem nedočkavá, kdy pošle fotky 🙂 Ty ceny taky masakr, měla bych je mít za 150 USD (tzn. do 2 tis. Kč) včetně spodnice (psal že obruče nebudou potřeba, že to vyztuží pevnější látkou přímo v šatech 😉

• Ajaj, uklepla jsem se, místo 2 tis. má být samozřejmě 3 tis. - tak moc jsem vás naštvat nechtěla 😃

• alkapinka: no jo, navymýšlela jsem si dost, navíc, spotřeba materiálu na sukni bude asi fakt dost velká 🙂 ale zas si říkám, kdy si takový krásný a drahý šaty ještě kdy koupím? 😃

luci, tobě je šije kdo? a jaké? 🙂

• luci no to mi prijde teda dost podezdrele..toakovyhle podminyk snad jeste nemel nikdo..aby to tak nevypadalo, a odkoho je mas???

• tak, už mám cenu, 7100,-, tak jsem na tom skoro stejně alkapinko, jdu se měřit. 😬 povím ti, mám radost jak malé děcko! 😃

• Psala jsem tu o něm i mám reference v albu - ten zimolau318 🙂

• misicka - jestli si budes nechavat sit ty lazaro tak sem fakt zvedava sou to naprosto dokonaly saty uvidime jak se jim povedou 🙂

• kata, jj, přesně ty, jen pár malých úprav, ale v podstatě to budou na 90% ony, doufejme 😃

• koukám, mám dost podobnou představu jako já 🙂 kdy máte termín?

• misicka -nu vida to je opravdu skoro na chlup stejne🙂 🙂 tak to jsem taky zvedava🙂 jeste aby ti neprisly driv nez me😃 😃

• misicka: tak co? už je máš objednané? a zaplacené? já pořád čekám 🙂 a uz se nemuuzu dockat😞

• Ahoj holky! Chtěla bych jen povzbudit čekatelky na šatičky, ať se nebojí, že jim přijde něco strašnýho. Včera mi přišly krásný společenský šaty, objednaný z Číny přes net. Jsou úplně stejný jako na obrázku a sednou jako ulitý. I když chápu, že důležitost společenských šatů je úplně jinde než svatebních! 😬 Jo, a pořídila jsem je za cenu půjčení na 1 den. Takže hlavu vzhůru! 🙂

• Sponzor fóra
  • hlavu vzhuru mam ale o jednu vrásku víc taky😃 uz je to 6týdnu a nic😃 a to prosim pekne nemaj frmol...takze jsem ocekavala ze se zadarí vic...

• Alpinka: A komunikoujou s tebou aspon? Nech si od nich vyfotit a poslat, co zatim udelali, at jsi klidnejsi a vidis, ze se veci hybou..

• Alkapinka - promin za zkomoleni jmena 😬

• jop komunikujou.. minulý týden bylo kooonečně nastříhano a "pripraveno" tak ted uz jen dát dohromady..nevim jak dlouho muze trvat daní dohromady-doufam ze nedorazi primo mezi svátkama...

• svatbu máš až za 9měsíců, tak buď v klidu. I kdyby to nevyslo, tak je spoooouuuuusty času to zařídit jinak 😉

• alkapinka: mám objednáno, zaplaceno a jsem mooc zvědavá co a jak se kdy bude dít 🙂

• no tak ja uz mam pro sichr vybraný v salonu.. ale dát tolik penez aby to nevyslo si jaksi nemohu dovolit..a chtela bych videt tebe..jakej klid.. me nejde o to ze to do svatby nestihnu-coz je dost funny(takovy priorvnani) me jde o to ze je vsichni maj do 30dnů a ja nic, a taky neni zrovna dobrej pocit mit saty v cine a penize taky v cine a jen jak trubka cekat... proste je uz chci mit u sebe- mimo jine ze se na ne tesim a halvne jak mi pujdou

• neboj, všecko dobře dopadne 😉

• já sem taky zvědavá jak vám ty šatky dopadou oběma (misicka, alkapinka) tak doufám že se povedou a že budete spokojený 😉

• ja sem taky zvedava uz jen na ten korzet-relativne mame stejnej🙂 akorat na mini velikost a velikost na hrocha🙂 tak jsem zvedava jestli se budou lisit... no vuubec si nedokazu predstavit ze je objednavam na jare..ted jsem si cetla celou dobu diskuzi(tuto) od zacatku a kdyz vidim ze to objednaly v dubnu a dostaly cca 20cerven tak to by me kleplo...

• alkapinka - tak vidíš furt můžeš být v klidu holky to dostávaly i později 😉

• já se taky děsím, kdy mi dorazí 😃 ale tak si říkám, že nemám vymyšlenýho nic až tak děsivého, náročného, jen moc materiálu na sukni. 🙂 zas, kdyby přišly moc brzo, aby se neokoukaly 😃 ty je budeš mít určo dřív, tak jsem mooc zvědavá, jak ten korzet bude vypadat, je totiž moc hezkej a sexy 🙂

• kata-ale ja to mam ted stejne dlouho jako oni..ja to objednavala v rijnu 😉 ..

ja si prave vymyslela tzv "zkousku" pro ne🙂🙂 ptz jsem fakt narocna a samy kravinky..tak uvidime..halvne doufam ze nezkazi tu barvu a ten korzet-jsem chtela do V nemuzu mit s tim mym pupkem takový jako je na predloze...

• Nerozčiluj se 😬 Já tě chtěla jen povzbudit. Já samozřejmě chápu, že i tak je to hodne penez a jsi z toho nervozni. Já bych na 100% byla taky. Jen jsem chtěla říct, že kdyby bylo nejhůř, že se to dá ještě všechno stihnout, že znám i případy, kdy nevěsty 2 týdny před svatbou z různých důvodů narychlo řešily šaty. V žádným případě jsem se tě nechtěla dotknout a chápu tvoje rozčarování z toho, jak dlouho čekáš.Já na ty společenský čekala měsíc a půl, moje kamarádka je měla za 10dní doma 😠 a svatební jsou o dost složitější.. no je to fakt prodejce od prodejce.

• aha tak od řijna už je to doba..ale vzhledem k tomu že asap je tady takovej profláklej tak snad to bude v pohodě a výsledek bude stát za to..teďka ty poslední, který tady některá z holek ukazovala byly fakt krásný..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Brigit Boutique - salón, kde sme pripravení plniť sny o svadobných šatách.
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov