Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • Příští týden mi přijdou šaty od DHgate.com. Dám vědět 😉 Neměla žadné info, tak jsem to riskla 😃

• lana.r jak nemela info? to nechapu..
    no me urco jeste neprijdou... a to je 10tý týden 😃 uz me to zacina "bavit"

• neměla jsem žádné pozitivní ani negativní info o šatech z DHgate 🙂

• Sponzor fóra
  • aha, a ty si je kupovala pres ebay? ani tam nebyly komentare? to si fakt risker🙂 a na kolik te vysly a jaký?🙂

• alkapinka: nečetla jsem žádné info od nikoho kdo to z DHgate zkusil. 🙂

• což to jsem pochopila🙂🙂

• kupovala jsem je přímo z DHgate. Komentáře tam byly 🙂 Jsou jednoduchý, míry jsem poslala, tak snad mi budou 😬 Budou to napodobeniny Jim Hjelm, cca 150 USD.

• a ty sis objednávala na jistotu? který prodejce. díky

• ahá tak to je super cena:.-)

jj na veeelkou jistotu jinak bych do toho ani nesla🙂 mam je klasika od ASapa🙂

• lana.r ako si objednala saty?

• mzel: přímo u DHgate.com, mailem poslala míry a zaplatila přes Paypal. Tak uvidíme 🙂

• AHoj holky,chtela jsem se zeptat, pridavali jste si 1-2 cm k miram co jste poslali?? Mam strach, ze me budou od Aspa nakonec treba male...nebo nechavaji ve svech nejaky prostor ke zvetseni?? Ptala jsem se ho,ale nejak to nepochopil 🙂

• nic som nepridavala,dlzka sedi a saty mam na snurovacku,takze sedia 😉

• Ja mam ale zip....tak nevim aby mi to nebylo male.

• mersik: Ja jsem si malinko pridala, tak centak... Mela jsem totiz taky zip. Nakonec sedeli uplne presne, tak jsem byla rada.

• Sponzor fóra
  • Ahoj holky, ma kamaradka me odkazala na tyhle stranky kvuli satum.Pry bych tu mohla najit jednu pani , 🙂 🙂 ktera zasila do ciny objednavky co se tyce satu, kde je zhotovi a za slusnou cenu.mohla byste mi prosim nektera z vas poradit?Dekuju moc 🙂

• ja jsem si ubrala 2cm jelikoz mam snerovacku a on ji dela tak na pul zasnerovani a ja chtela aby byla uplne-a taky jsem mela v umyslu zhubnout.. ted mam v pase + 6cm tak mam docela strachy jak to bude sedet😞

nikuse. hodim ti na ni odkaz do ip

jinak holky pokrok -ted je to 11týden, a dneska čínan napsal že tak PRÝ za 14dní by MĚLI finišovat.. Takže jeslti konečně dodrží slovo tak budu mit šata po 13-14týdnech od objednání.. ještě že jsem to "věděla" a objednala si je tak brzo..jinak by me asi kleplo(coz se mi deje kazdy druhý den)

• ahojte babenky,,chcem sa Vás spýtať či sa riadite podľa tych veci,,že nieco modre,,nieco pozicane,,atd

• alkapinko, no tak pokrok! : 😵 Aspoň máš jistotu, že na tebe nezapomněli a už je to v dohlednu 😉 Třeba ti nakonec přijdou rychleji jak mně 😃 , včera je měl odeslat, ale žádné info nenapsal, tak nevím..

• lucique jsem rikala arti at jim napise ze jako omluvu chci bud slevu a nebo zavoj v barve zadarmo 😃😃 ale to byla spis sranda😃

no to urcite ze mi prijdou😃 vzdyt je bude odesilat nejdriv za 14dní + týden cesta, takze verim ze je budes mit rychleji..aspon uz si je videla🙂ja mam hrůůzy

• Alkapinko, a nemůže ti je taky odfotit pro klid dušičky?

• no to asi muze-to me nenapadlo..zkusim to napsat arti..ale kdyz jeste nejsou hotový, tak mi to asi nevyfoti.. uvidim-dobrej napad

• skus,mozno Tebe odfotia,ja som ich tiez prosila,aby mi odfotili,ale nic...raz nebola v praci,ked som si s nou pisala,lebo tam je casovy posun a potom nejak nereagovala,tak neviem....
    ale Ty trvaj na tom ved uz cakas strasne dlho tak si myslim,ze tu fotku by ti mali ukazat 🙂

• ahoj tak tady procitam ty diskuze o siti satu mimo cr ....a jsem z toho in ...vubec nevim jestli pujcit ci nechat usit ....jsem ulitla na oranzovou a chtela bych aby krajka ci korzet co mam v albu byl oranzovy ....a tady v pujcovne to asi nesezenu ...ale zase zde jsou nazory ze cinanci barvu krajkovou moc nezvladaji ...poradte prosim dekuji

• Alkapinko dekuju, uz sem napsala tak doufam, ze si budu taky nejaky saticky moct objednat.mam jeste cas, ale lepsi driv nez pozde 😉

• johankakoz já nevim,sama saty jeste nemam ale na barevnou kombinaci-zvlast takovou originalni🙂 zkus mu napsat
     jestli by ti neposlal vzornik krajek a podle toho se rozhodnout🙂

tak to kazdopadne😃 si vem me..kdybych to objednava ted tak asi nez prijdou zesedivim😃

• alkapinka: To je dost šílené ta doba šití... Ty jsi jim určitě řekla, že to potřebuješ v srpnu, co? :o)

• Ahojte, tiez som videla dh gate ale nic realne, ale je to tam fakt extremne lacne, obavam sa, ze nebudu vyzerat moc dobre... ale neviem povedat.

• Jinak sem občas kouknu, ale číst 315 stránek asi nezvládnu. Chci se tedy zeptat: Máte někdo s Asapbay špatné zkušenosti ohledně střihu nebo kvality látky? Doba trvání asi je občas problém 😃, ale to by mi taky asi nevadilo, kdybych to objednávala půl roku dopředu.

• Jak dlouho uz cekas? Ja prave nevedela jestli si mam pujcit nebo nechat usit, moje kamaradka mela svatbu minuly rok a mela nadherne saty. Rikala ze to ma pres jednu holcinu tady z fora tak jsem zvedava jestli budu mit taky uspech...... 😬 a hlavne ziju v nemecku a tady je to vsechno strasne drahy co se tyce svatby 😐 .A moc casu na pripravy taky neni kvuli praci tak proto chci mit aspon saticky co nejdriv at mam uz neco vyresenyho 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Brigit Boutique - salón, kde sme pripravení plniť sny o svadobných šatách.
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2021, šaty pre svadobné mamy Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2021 už v salóne!
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov