Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • Ahoj,
    čítala som nejaké príspevky na túto tému, aj som pozerala albumik ninas a zdá sa mi, že väčšina šiat je rovnaká na modelke a skutočnosti. Tiež som rozmýšľala, že by som si objednala šaty z ebay, no máte skúsenosti aj s inými predajcami ako asapbay? Našla som aj ponuku na šaty s Free postage, ale je to skutočne zadarmo? Máte skúsenosti s free shipping? Ďakujem za pomoc.

• jj, když je uvedeno Free shipping, tak to platí 🙂 jen bacha, musíš mít nastaveno do své země, někdy je to např. jen do USA

• alka: Děkuji, jdu se podívat :o)

• Sponzor fóra
  • to jsem zvedava jestli se ti to bude libit🙂

• Ďakujem Luci, hej mám nastavené Slovensko, všetko som popozerala, len mi nešlo do hlavy, čo mi odpísali. No uvidím, ako to nakoniec dopadne.

• alka: Nevypadají špatně, ale pochopila jsem původně, že to rozstřižení sukně má být na boku, tedy aspoň téměř na boku, takhle to mají téměř na střed a to bych zrovna nechtěla :o) Cena není špatná, ale na ebayi to vychází max na 4470 včetně poštovného.

• marti, jestli ono to jen nebude postojem modelky.. 😒

• lucique: Toho se taky bojím :o) No tak to asi dopadne na ty druhé :o)

• no jeste cekam na tu fotku v reálu od tý holciny, ale ta pise kolem obeda(kdyz je na mailu) ale ja mam taky pocit ze to slo od bricha -od pasu...

• nikuse:
    Tak jsem předala fotky do alba. Jsou to ty poslední tři. Fotky místa zatím nemám, ty budou až tak v červnu až to tam půjdem omrknout a domluvit.

• alka> Tak to bych nechtěla a zkusím poptat ty druhé. Tady v Čechách mi ale nechtějí zařídit zrcadlový střih, abych delší část měla na levé straně, tak zkusím přímo asap.

• tak si je nech usit ale od boků 🙂 ja jsem ty svoje zase nechala sit od bricha-a byly od boků -to zas ja mit nemuzu🙂

• alka: Tak kdyby tam nebyly ty růže, tak by to od břicha šlo, ale s nimi ne :o) Nicméně mi také vadí nabrání sukně na zadku, ještě uvidím, co mi řeknou na ty modré :o)

• martja myslim ze to uz si muzes doupravit podle sebe🙂 a me by se nahodou na tobe libily🙂 a ty modry jsou taky uzasny🙂 a ta barva taky🙂

• alka: No tu modrou nechce přítel, tak uvažuji o bílé či ivory s modrou krajkou :o) No zatím jen spekuluji, páč jdu dnes a zítra do posledních salónů a pak se už musím rozhodnout :o)

• Sponzor fóra
  • já teda nevím jestli sem tak mega náročnej člověk ale já když mrknu na to srovnávací olbum u ninas tak šaty, který by se líbili mě v originálu (korzetové s širokánskou sukní) se mi teda potom v reálu poslané nelíbí 😴 no jo asi sem moc náročná 😃
    alkapinka - jinak souhlas s tím, že tvoje šaty sou snad nejočekávanější na brms 😃 taky netrpělivě čekám

• pritel modoru nechce? co by dal muj za to kdybych mela barvu😃 ptz on nenavidi klasicky ceksy svatby a hlavne tu BILOU..ze jsou proste vsechny nevesty stejny(nj chlap😃) ty hele to s tou modrou krajkou by vypadalo urco taky kouzelne🙂)

kata -taky? :-d😃 ja se z vas picnu ..tak ted se modlim aby fakt stály za to 😃😃

• Sím, poradíte mi někdo. Arti mi poslala číslo zásilky mých šatů, ale nevím přes co to mám sledovat. Zkoušela jsem českou poštu a PPL, ale ani jedno to není 🤔 Děkuji

• je to přes čínskou poštu 😉

• Žiraf: díky a to najdu kde?

• trochu jsem googlila a podle mého názoru by ti měla stačit tato stránka s EMS
    http://www.ems.com.cn/qcgzOutQueryAction.do?reqCode=gotoSearchE

zkus to, protoze kdyz posilas z cech do zahranici, muzes to sledovat taky na ceske poste, protoze v zahranici o zasilce nemaji ani tucha.

• Díky, jsi hodná, ale také to bohužel není ono 😞

• to je škoda 😞

• tak to pak mohl posilat přez dhl tak zkus toto http://www.cn.dhl.com/publish/cn/en/eshipping/track/sref.high.html

• alka: Pritel chce abych mela i zavoj, to ja puvodne s nim nepocitala :o) Pry abych vypadala jak nevesta 😃

• tak to ja zavoj asi mit nebudu..no pockam na saty a pak to zacnu kombinovat🙂 ale predstavu mam🙂

• alkapinka: a už něco víš, kdy dáreček dorazí? 🙂

• misicka🙂 ahojky🙂 nn ted zas nic nevim..rekly do 14dnu, tak uvidime.. chtela bych jim napsat tak ve CT jak to zase vypada🙂 aby vedely zeje honim 🙂

• misicka - a co tvoje šatky? na ty sem taky zvědavá 🙂

• no presne🙂 kdy si je objednavala? uz mas taky nejaky info?.-)

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    spoločenské oblečenie
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov