Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • na jeho strance.. akorat ted nevim jestli si pamatuju dobre jeho web www.landybridal.com

• a nevis na kolik to tak vyjde?

• no to fakt nevim😃to ti rekne on 🙂) ja to mam v kompletni cene

• Sponzor fóra
  • baby chcem sa opytat. Ked vam posielali saty ako dlho asi trvalo, kym dosli. Citala som , ze niekomu to zdrzali na colnici. Este sa chcem opytat ako formou vam prisiel balik.To prislo na postu, alebo rovno domov alebo vam niekot zavolal? Dakujem

• Ahojte holky, chcem sa opytat na tie ebay a podobne stranky, nechce sa mi tu citat 324 stran, tak len v kratkosti, ci sa to oplati, ci su tie saty kvalitne, a ako mam chapat tie ceny... lebo som tam nasla jedny a tie iste saty v roznych cenach 9,99 24,99 ale aj za 149 takze to troska nechapem...

• kachnourik: tech 9.99 nebo 24.99 bude určitě bez poštovného (shipping), to si musíš pohlídat a hlavně abys měla shipping do své země - nastaveno na eBay, aby ti to zobrazilo správnou cenu

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Juchuuuu! Aktualizuji stav svý šatů:"
    Zásilka dne 04.02.2010 celně propuštěna do další přepravy.
    Zásilka přepravována k dodací poště." 😵

Takže u celníků pobyly jen dnes a asi nebyl důvod je zdržovat - že by dorazily už zítra??? 😃

• Ja se tech šatu snad nedočkam v uery ve 4:33 odešli z číny a až včera večer dorazili do Frankfurtu,tak si je bobani nechali 11 hodin a ted je zas poslali přes Leipzig tak jsemzvedava jak dlouho si je nechaj tady a kudy všudy eště pojedou chjo 😒 a to to posilal DHL bych chtela videt jak by to šlo EMSkou 😞
    alka: to je ale stejně divny, myslim že mam šaty docela hone vyšivany a už je poslal, fakt je to s tema tvejma zvlaštni, je to peklo to čekani

• mundici: to máš docela rychlé, mně to posílali EMS 19.1., z Číny to odešlo 23.1. a až teď je to tady.

• jo prave EMSka trva dýl přes DHL by to tu melo byt za 2-5 dni což maji zitra vpodstate posledni den

• pokud ti je odesílali v úterý, tak až v sobotu, to nevím, jestli DHL rozváží.. Taky ti to půjde ještě na celnici?

• DAKUJEM vsetkim diskutujucim za podelenie sa o vase nazory, skusenosti a zdielanie fotiek od ASAPa!
    Sledujem toto forum uz neaku dobu kim pride rada na mna - pozerat a vyskusat saty, co som robila posledne tyzdne vo vela salonoch. Nemozem si dovolit saty pozicat na Slovensku (300+) takze som poskusala saty vsade mozne, vybrala si, a objednala cez ASAPa! pred par dnami. Krasne saty za rozumnu, vid album. (nie na mne)

• tradada: Krásné sis vybrala, jsem moc zvědavá, jak se povedou :o)

• lucique: posilali to už v ponděli, jen mi to asap psal až v uterý 😉

• Sponzor fóra
  • Tak a JSOU DOMA! 🙂 Naprosto úchvatné, pohádkové, sedí, prostě perfektní a přesně jako originál z Andělského studia! 😵 😵 😵 Zkoušela jsem se nafotit sama, odpoledne dorazí kámoška-svědkyně, tak pořídíme něco lepšího.
    Úplně mi buší srdce a klepou se ruce 😃

• jéééé gratulace a závist🙂)) uz se tesim na foto -doufam ze to do 4stihnete🙂

• už jsem aspoň 2 fotky do alba dala, prosím omluvte bordel v bytě 😃

• wáááu tak tyy teda jsou opravdu luxusní!🙂))

• akorát se budou muset vyprat, na některých místech jsou asi od prachu, možná i nějaké krejčovské tužky.. jo a poslal mi k nim i spodnici s jedním kruhem a s tylovou sukní, rukavičky a závoj (takový jednoduchý) - i když ten jsem objednávala zvlášť a zatím jsem platila jen šaty 🙂 Ten druhý (sladěný se šatama) mu aspoň štědře zaplatím, mám trošku divný pocit, že mi za pár kaček poslal tak luxusní zboží 😉
    Holky, jestli někdo váháte nad tímto prodejcem, směle do něj, stojí to za to! 😵

• lucique: jsou fakt nádhermy gratuluju 😉

• Moooc krásné šaty 😉

• lucique: naozaj nadherne saty a velmi ti pristanu, az sa mi nechce verit za ake peniaze ti ich usil 😉
    🙂 🙂 🙂

• Mně právě taky ne 🙂 Jsou to ty pravé, i když jsem pak ještě zkoušela plno dalších šatů, tak jsem všechny stejně srovnávala s těmito a žádné na ně neměly 😉 Jediné, co mi udělaly trochu prsa 😃

• tak to si mala neuveritelne stastie, ze si to takto vymakla 🙂
    ja na svoje stale cakam, lebo su uz 5 dni u nas na colnici a este stale nepresli colnou kontrolou 😢 😞
    aj ja uz ich chcem mat doma 😞 😞 😞

• mataluc, tak to věřím, to čekání než dorazily bylo nekonečné 🙂 Clo jsem naštěstí neplatila 😉
    Celkově mě vyšly na cca 2800,- Kč 😵 Úpravy nebudou potřeba, jen vyprat a to asi drahé nebude 🙂 Jsem fakt happy

• Stačí trošku angličtiny, slovíčka si najdeš ve slovníku 😉 Není se čeho bát, když jdeš do ověřeného prodejce

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov