Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • lucique su nadherne 😉 aj my ideme od zimolau318 objednavat uz sa len rozhodujeme ktore ceny su velmi zaujimave 🙂

• cviko, dobrá volba, držím palečky, ať vyberete ty nejlepší 😉

• juhuuu šatičky už ma v autě kurýr tak je dnes budu mitu sebe hurááááá

leneka222: ja neumim anglicky ani slovo a obednaval jsem si je přimo přes aspba pomoci slovniku na netu proste tam napišeš co potřebuješ nebo překopiruješ co ti napsal a je to mavic jsem to počitala podle cen co ma na strankach v eurech a podle toho co mi naučtoval v dolarech jsem ještě ušetřila 2000 takže supeeer

• Sponzor fóra
  • přesně, se slovníkem to zvládnete, nebojte - každá tisícovka dobrá, hlavně při svatbě, ne?? 😉
    Mundici, tak doufám, že večer přibudou fotečky i od tebe 🙂

• lucique: jj ale asi ještě ne oblečene protože je mam na šněrovani tak se obavam že to sama nezvladnu a milačkovi rict nemuzu aby me nevidel chjo

• jj, v tomhle je zip výhoda 😉 a nějakou kámošku nemůžeš zavolat?

• jsme přestehovanni tak ani ne chjo, nejpozdej v neděli me do nich obleče mama

• nepotěším čekatelky s šaty ve výrobě, dneska mi psal můj Číňan, že jim začaly jarní prázdniny (nebo jak to přeložit) a zpátky v práci budou až 24.2., nevím teda, jestli to mají ostatní podobně...

• me klepne.. idioti

• lucique - prekrásne šatky a super ti sadli. A mám ešte jednu otázku to ťa vyšlo na 2800 korún so všetkým. Nepostrehla som to tu,ale predpokladám, že si si objednávala cez ebay od asapa? VĎAKA za info. 😉

• nene, od Asapa bych se jich asi nedočkala - od zimolau318 😉 jj, se vším všudy 😵

• caute,no ja zhanam este popolnocne saty a teraz to skusim so zimolau318,uz som mu pisala dnes rano,do hodiny mi odpisal,ze zaciatkom marca by saty boli hotove.... 😉lebo pisala som,ze ich potrebujem do polovice aprila... tak to risknem asi, stoja 139 USD

• nelli, tak to v poho stihne 🙂

• lucique: Ty šaty jsou naprosto úžasné! :o)

• Martji, že jo, já od rána prostě nemůžu 🙂 😵 Ještě jsem nafotila detail korzetu 😉 To budou dneska sny 😃

• Sponzor fóra
  • lucique: krasne saty mas, vdaka tvojim fotkam,som sa rozhodla skusit popolnocne od zimolau318,lebo asap by to nestihol aj ked som s nim bola spokojna,mne sice prisli nacas,ale teraz ma zhon ako pozeram 😞 a hlavne sa znovu "tesim " ako dlho ich bude drzat zasa colnica...preto potrebujem poriadny naskok...
    Tebe dal aku sumu na fakturu k baliku?taku aku si platila,alebo nizsiu?

• tam je to uvedene v tech jejich juanech (1061), takze to sedi - tolik, kolik jsem platila

• a kolko si platila clo?

• neplatila, celníci to jen prohlídli a poslali dál (vše během včerejška) 🙂

• Ahojte holky, takže asapa nedoporučujete?chtěla jsem si ted objednat šaty na večerní party, taky svatební akorát v předu s krátkou sukní......Můžu poprosit tedy o Váš názor, zimolau318 má nějaké webky?Nebo kde bych našla kontakt?
    Moc moc děkuji😉)
    to lucique: tvoje šatečky jsou naprosto božské, strašně ti sluší - krása😉))

• Lucique moc Ti děkuji a šijou myslíš i podle obrázků?kdybych si na ebay nevybrala?!😉

• ty moje jsou podle obrázků 🙂 sehnala jsem jich fakt hodně, čím víc, tím větší máš jistotu, že budou stejné - vygoogli u jiných nevěst, jestli je mají

• Ahoj, tak ja prave riesim s Zimolau moje saty. Budu druzickovske, teda nie svadobne. Zatial to vyzera na uplne super komunikaciu. Odpoveda do dnaa je ochotny plnit vsetky moje poziadavky. Uz sa tesim, kedy saty pridu 🙂 Potom dam info a foto. 🙂

• jj, mně se s ním taky výborně komunikovalo, proto vřele doporučuju - a neslibuje pohádky, fakt to splní 😉

• holkííí tak šatky už jsou tu pokusila jsem se do nich dostat sama a fotky jsou v albíčku jsou kráásny upravy tak jak jsem chtěla jen chybí vyšitej horni lem ale jsem za to rada krasně to ty šatky zjemniloo,jsou krasně lehoučký, bala jsem seš ale libi se mi vic než original

• tak to je super, že jsi spokojená, dneska se daří 🙂 Až se stáhne ta šněrovačka, tak budou ještě o 100% hezčí, až se vyrýsuje silueta 😉 Detaily moc pěkné

• děkuji

• lucique: nejkrásnější šaty, které jsem tu z e-baye, od asapa atd. viděla 😵 ! Navíc ta cena......na mne to působí na všech frontách mnohem lépe, než asap 😉 .

• ahoj zienky poziciavali ste si saty z ineho mesta ako pochadzate ake s tym mate skusenosti a chcela by som vediet ci neboli s tym nejake problemy ci ta cena siat nebola potom vyssia ako obvykle ci neboli predavacky proti?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    nájdete nás v Trnave, Trenčíne a Žiline
    Ponúkam svadobné a spoločenské šaty
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.