Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • gaerys: děkuji a kde seženu kontakt? Moc anglicky neumím, takže my to přijde trochu krkolomné...

• aky kontakt mas na mysli? mozes si pomoct tymto translatorom to ti prelozi samo. treba vsak pocitat s tym,ze to nieje dkonale,takze sa snaz co najjednoduchsie vety.
    http://translate.google.com

neviem ci to si mala na mylsi.

• Jak dlouho Vám to trvalo než ty šatky přisli domů? od objednání, zaplacení, potvrzení platby, ušití, odeslání, celní kontroly, a dopravě k vám domu? Ja objednala 29.1.2010 , 1.2. 2010 jsem je zaplatila dosud nedali vyjádření je jim peníze přisli, svatbu mame 3.4.2010 a ted tam maj 14 dnu prázdniny!!!jestli mi ty saty neprijdou tak se normalne zblaznim a budu nesvepravna!!! 😠

• Sponzor fóra
  • pavlinkaaaaa: tyo tak snad to dobře dopadne, asi to chtělo začít řešit trošku dřív, když je to takhle zdaleka

• jo to ja vim kdyby ta cuza ze svatebního salonu MARRY rekla na rovinu ze zadny saty nema a mit nebude tak sem si je objednala uz na zacatku ledna... sem tak nastvana ze ji asi udelam peknou reklamu... kdyz tady v polovine brezna nebudou pujcim si holt naky hnusny z pujcovny... 😠 nebo na just se budu vdavat v dtinach aby to ten muj videt kdyz je tak chytrej!

• pavlinkaaaaaaa: a od ktereho prodejce jsi objednavala? napsala jsi mu ze potrebujes saty brzy? sice pisou, ze usiti trva tak 30 dni, ale vetsinou to trva dyl... 😒

• od ASAPA psala sem mu ze je potrebuju 27.3 tak sem si nechala 14 dnu rezervu a na jeho strankach má napsano 15-20 dnu http://landybridal.com/Product/Pro776.Html
     nejvic me stve ze mi ani nepotvrdili platbu kdyz sem to platila v pondeli a jeste sem platila za urgentní převod

• asap ma lhutu 20-25 ale u mě to stihl i s poštou do měsíce ale posílal to přes DHL

• mundici:diky aspon neco pozitivniho... jak dlouho ti tam sla platba? pac me depta ze po jednu tam neni zmenenej status ze by platbu prijal... jo nechala sem si to poslat taky DHL

• pavlinkaaaaaaa : tak ja ti teda drzim palce aby ti to vyslo. ja som platila za saty 18.01. a moj predajca lucshop mi pisal ze saty posielal 05.02. neviem ako dlho bude trvat kym pridu, lebo som citala ze niekomu aj za 4 dni a niekomu to drzali aj mesiac na colnici.Ale verim,ze ty budes patrit k tym stastnejsim 🙂

• tak po přečtení problemu se satama alkapinky je mi jasný že ty šaty mít nebudu, tak svatbu odložime na dobu nercitou, nebo si obarvim pytel od brambor na bílo, nebo holt navštím půjčovnu a bude to nejhorsi den v mym zivote

• pavli, neplaš, zkus se s Asapem domluvit, že pokud ten termín není schopen stihnout, ať ti vrátí peníze. Odpověděl ti něco na toho 27.3.?

• pavli.. nu zrovna jsme ti chtela napsat.. ze si teda fakt risker.. 29.1.. juj.. no ja je objednavala 29.10.09.. a stále nejsou 😐 jeslti mas nejaky jednoduchy stihnout by to mohl.. vsem okolo je posila, jen me je drží..(je fakt ze jsou slozitý a 4týdny cekal na spesl látku...) - tak jeste nehazej flintu do zita.. jen je jistý že ted tam fakt nikdo neni..😞

• saty mam bez uprav tak jak je mam na obrazku, jediny co chci je snerovacka, a vybrala sem si i konfekční velikost, klasická bíla, takže nic složitýho určitě už je šil zkoušela sem ty samý přímo od něj...

no napsal ze jestli mi 15 brezen vyhovuje, plus doprava přes DHL a jestli se seknou na celnici tak se to nestihne ani pri trose stesti...jen ted oni se budou prazdninovat a ani neuvidim jestli si tu platbu vyzvedli nebo sem debil co to poslal jinam...

jinak mam na krajicku... 😞 😞 😞

• Ahoj Pavli,
    můžu se zeptat, co jsi měla za problémy s tím salonem Marry? A který to je přesně? Ten v Praze? Nebo někde jinde?
    A ten Tvůj drahý předpokládám to všechno zlehčuje, co? Že jsi tu na něj tak ostrá 😃
    Moc Ti držim pěsti, ať se to všechno postíhá. Snad když jsi zadala tak nenáročnou objednávku (ne jako alkapinka 😉 ), tak snad je stihnou i dřív něž 15.3. 😉

• Sponzor fóra
  • jj ten v praze...zkusenost je napsana ve foru zkusenosti s prodejci... jo zlehcuje to a rika ze tady mam ty byli satky co mi koupil v chorvatsku na nasi prvni dovoleny si asi mysli ze se do nich jeste vejdu 😐 😐

• no to já bych byla na toho mýho taky pěkně nakrklá. Nechceš dát ty svoje šatky do alba, že bychom se mrkly? Přeci jen jsme zvědavý ženský 😃
    Pavli klid nebo se ani pořádně nevyspíš a bude se Ti zdát jen o šatech 😐

• jako me...😃

• pavlinkaaaaaaa: bud v klidu ja myslim že to stihne, ja posilala penize přes western union takže to tam mel v podstate hned ale potrvrdil mi to asi za 4 dny ale ten mesic jsem počitala od chvile kdy jsem je poslala 🙂 ja ho teda asi dost stvala psala jsem mu skoro každy 3-4 dny jak to vypada byla jsem docela na prašky jak to dopadne a dopadlo to nad očekavani

• Holky, chci se zeptat, když si objednáváte ty šaty se šněrováním, je to potom tak, že na ty míry, co pošlete je ta šněrovačka úplně u sebe? Nelíbí se mi totiž, když je ta šněrovačka potom "rozjetá", většinou nesouměrně ještě, to nevypadá dobře...ale zase se bojím risknout to na zip...je tam prostor pro přídapné úpravy u toho zipu?

• holky tak jsem psala zimolau a odepsal,tak uvidím jak půjde komunikace dál a podle toho co psal by šatky měly být na konci března

• Ahoj, co som si ja objednavala, tak saty mi sedeli uplne, snurovacka bola uplne pri sebe, takze naozaj to vyrobia presne podla tych mier ake tam napises, ja by som sa bala toho zipsu, predsa tym, ze si tu snurovacku dobre stiahnes, tak ti ten vrch pekne sedi presne ako to potrebujes. Tak ja by som isla uricte do tej snurovacky🙂)

• suzzanne: Díky, já bych právě radši taky šněrovačku, je to jistější, ale nelíbilo by se mi, kdyby byla na ty míry třeba tak, že je to napůl - jako že je hodně od sebe...já bych právě chtěla aby na ty moje míry byla úplně u sebe, bez mezery...

• Me psal zimolau taky, ze koncem brezna saty budou. Jen doufam, ze je tam ted nezahltime 😃
    Akorad se nemuzu rozhodnout jestli saty usit ze satenu nebo taftu. Poslal mi vyfoceny ivory taft a moc z nej unesena nejsem 😐

• já jsem riskla zip (líbil se mi víc) a šaty sedí super, hlavně se dobře poměřte, radši víckrát - ale stejně jsem měla nahnáno 😉

• lucique: taky mám nahnáno jak to všechno dopadne!!závidím ti, že máš doma krásné, skvěle padnoucí šaty!

• great.girl: holky ta barva ivory je taková lehce krémová?

• ivory je ta moje - mám to satén (satin)

• lucique: ty máš co za barvu?

• podle prekladace je to barva slonova kost, obrazek mam v albu GB+MV

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov